Osiedle Księżycowa

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSainz Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Księżycowa dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
A1
5
190,97 m²
-
A2
5
194,15 m²
-
B1
5
190,97 m²
-
B2
5
194,15 m²
-
C1
5
190,97 m²
-
C2
5
194,15 m²
-

Opis Inwestycji

Osiedle Księżycowa

„Osiedle Księżycowa” jest naszą najnowszą inwestycją, której największymi zaletami są duże działki o pow. do 575 m2 oraz garaże dwustanowiskowe przypadające do każdego lokalu. Niewątpliwym atutem jest również lokalizacja, ul. Księżycowa w Starych Babicach bezpośrednio przylega do ul. Koczarskiej, przy której obecnie powstaje dużo nowoczesnych domów nadając całej okolicy estetycznego oraz prestiżowego wyglądu.Osiedle będzie składało się z trzech budynków bliźniaczych, z których lewy o powierzchni 190,97 m2 oraz prawy o powierzchni 194,15 m2 rozlokowanej na dwóch kondygnacjach. Wszystkie lokale będą wyposażone w pełną infrastrukturę jak wodociąg, kanalizacja, prąd, gaz oraz światłowodowy internet i telewizję.Lokalizacja inwestycji znajduje się praktycznie w centrum Starych Babic co umożliwia szybki dostęp do pobliskiego centrum handlowego, szkół, siłowni, salonów SPA, domu kultury, parków gminnych oraz licznych siłowni plenerowych i placów zabaw. Od granicy z Warszawą (Bemowo) oraz trasą S8 dzieli dystans zaledwie 5 km, natomiast Kampinoski Park Narodowy bezpośrednio sąsiaduje ze Starymi Babicami

Inwestycja Osiedle Księżycowa znajduje się w Starych Babicach, ul. Księżycowa (2.9 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Sainz Development S.A..

Inwestycja Osiedle Księżycowa jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 6 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Księżycowa pozostało na sprzedaż 6 nowych domów o powierzchniach od 191 do 194 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 191 do 194 m2 (6 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sainz Development S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 267 do 279 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: internet.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 6 domów w tym 6 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów:od 191 do 194 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Księżycowa

Inwestycja zlokalizowana jest praktycznie w centrum Starych Babic. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, siłownia i SPA, inne usługi, szkoła podstawowa, dom kultury, liczne siłownie plenerowe oraz parki gminne. 6 km do Warszawy oraz trasy S8 (Bemowo) 2 km do szkoły podstawowej, domu kultury oraz Polany Dwóch Stawów 2,5 km do centrum handlowego, stacji benzynowej oraz banku 2 km do urzędu gminy Stare Babice, parku gminnego oraz kościoła 2 km do Kampinoskiego Parku Narodowego 11 km do stacji metra Młociny oraz Centrum Handlowego Młociny 6,5 km do zajezdni tramwajowo-autobusowej Bemowo przy ul. Górczewska 1 km do przystanku autobusowego

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

W odległości 650 metrów od inwestycji Osiedle Księżycowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny THOMME 02 (STARE BABICE).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Księżycowa znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Klub Malucha Kolorowe Kredki Katarzyna Cienkusz w odległości 1300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1350 m znajduje się Ortodentim, w odległości 1600 m znajduje się Formmed.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1300 m znajduje się Kampinosport Sp. Z O.O..

Data publikacji: 18.10.2019

Data aktualizacji: 18.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie