Osiedle Księżycowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Księżycowa, oferowane bezpośrednio przez

Sainz Development S.A.

warszawski zachodni, Stare Babice, ul. Księżycowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Księżycowa

4 zdjęcia

Osiedle Księżycowa
Osiedle Księżycowa
Osiedle Księżycowa
Osiedle Księżycowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 6 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 267 do 279 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Księżycowa logo

„Osiedle Księżycowa” jest naszą najnowszą inwestycją, której największymi zaletami są duże działki o pow. do 575 m2 oraz garaże dwustanowiskowe przypadające do każdego lokalu. Niewątpliwym atutem jest również lokalizacja, ul. Księżycowa w Starych Babicach bezpośrednio przylega do ul. Koczarskiej, przy której obecnie powstaje dużo nowoczesnych domów nadając całej okolicy estetycznego oraz prestiżowego wyglądu.

Osiedle będzie składało się z trzech budynków bliźniaczych, z których lewy o powierzchni 190,97 m2 oraz prawy o powierzchni 194,15 m2 rozlokowanej na dwóch kondygnacjach. Wszystkie lokale będą wyposażone w pełną infrastrukturę jak wodociąg, kanalizacja, prąd, gaz oraz światłowodowy internet i telewizję.

Lokalizacja inwestycji znajduje się praktycznie w centrum Starych Babic co umożliwia szybki dostęp do pobliskiego centrum handlowego, szkół, siłowni, salonów SPA, domu kultury, parków gminnych oraz licznych siłowni plenerowych i placów zabaw. Od granicy z Warszawą (Bemowo) oraz trasą S8 dzieli dystans zaledwie 5 km, natomiast Kampinoski Park Narodowy bezpośrednio sąsiaduje ze Starymi Babicami

Inwestycja Osiedle Księżycowa znajduje się w Starych Babicach, ul. Księżycowa (2.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez Sainz Development S.A.

Inwestycja Osiedle Księżycowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Księżycowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sainz Development S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest praktycznie w centrum Starych Babic. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, siłownia i SPA, inne usługi, szkoła podstawowa, dom kultury, liczne siłownie plenerowe oraz parki gminne.

6 km do Warszawy oraz trasy S8 (Bemowo)

2 km do szkoły podstawowej, domu kultury oraz Polany Dwóch Stawów

2,5 km do centrum handlowego, stacji benzynowej oraz banku

2 km do urzędu gminy Stare Babice, parku gminnego oraz kościoła

2 km do Kampinoskiego Parku Narodowego

11 km do stacji metra Młociny oraz Centrum Handlowego Młociny

6,5 km do zajezdni tramwajowo-autobusowej Bemowo przy ul. Górczewska

1 km do przystanku autobusowego

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Księżycowa?

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Księżycowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 662 metrów od inwestycji Osiedle Księżycowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Thomme 02.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Księżycowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 691 m znajduje się Delikatesy Sagina, w odległości 827 m znajduje się Biedronka, w odległości 990 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Księżycowa w odległości 878 m znajduje się Anoya Squash.

Data publikacji: 18.10.2019
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: