Apartamenty Dziwnów

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Dziwna, oferowane bezpośrednio przez Sagaris Constructions Sp. z o.o.

kamieński, Dziwnów, ul. Dziwna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 172 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Dziwnów

7 zdjęć

Apartamenty Dziwnów
Apartamenty Dziwnów
Apartamenty Dziwnów
Apartamenty Dziwnów

Najbliższe inwestycje

  • Porta Mare Marina Dziwnów
    od: 7 300 zł/m2

    Budnex

  • Półwysep Dziwnów

    Marina Developer Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Apartamenty Dziwnów

Apartamenty Dziwnów powstają w wyniku połączenia zamiłowania do budowania, wsłuchania się w potrzeby naszych klientów, oraz niespotykanego piękna przyrody jakie daje nam miejscowość Dziwnów. Tak naprawdę szczegóły decydują o tym czy dana inwestycja jest wyjątkowa. Dlatego chcieliśmy, aby nasz obiekt wyróżniał się na mapie naszego wybrzeża.

W ofercie znajduje się szeroka gama układów mieszkań, znajdziemy tutaj lokale od 25 metrów do 102 metrów. Obiekt położony jest bezpośrednio przy rzece Dziwna, z panoramą na Port Jachtowy. Od morza dzieli nas jedynie 800 metrów. Drogę tą pokonamy spacerując wzdłuż ujścia rzeki do morza, wychodząc bezpośrednio na piaszczystą plażę.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku miejscowość oferuje liczne ścieżki rowerowe oraz trasy biegowe. Zadbaliśmy o to, abyś aktywnie mógł spędzić czas również w obiekcie. Do Twoich usług oddamy basen oraz strefę fitness. Pomyśleliśmy też o strefie relaksu. Dla naszych gości udostępnimy dwie sauny fińskie, grotę śnieżną, jacuzzi oraz basen dla dzieci. Aby zapewnić pełen komfort przyszłym właścicielom Apartamentów, oddamy do użytku całoroczną restauracje gdzie będą serwowane regionalne przysmaki.

Ty zdecydujesz jak będziesz korzystał ze swojego lokalu! Możesz w nim mieszkać, wypoczywać lub zarabiać wynajmując. Jeżeli zdecydujesz o wynajmie to sprawdzony operator, chętnie zajmie się Twoim Apartamentem aby zarabiał kiedy z niego nie korzystasz.

Odbiór kluczy luty 2022.

Inwestycja Apartamenty Dziwnów znajduje się w Dziwnowie, ul. Dziwna (53.1 km od Kołobrzegu), jest realizowana przez dewelopera Sagaris Constructions Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Dziwnów jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 220 nowych apartamentów. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Dziwnów pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 25 do 102 metrów kwadratowych w cenie od 8 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sagaris Constructions Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 220 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Dostępne miejsca postojowe naziemne oraz w garażu..
Udogodnienia:
basen, klub fitness, sauna
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, morze
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Dziwnów to miasto położone w północno-zachodniej Polsce w środkowej części województwa zachodniopomorskiego, między Morzem Bałtyckim a rzeką Dziwną. W sezonie letnim do Dziwnowa jak magnes przyciąga turystów czysta i piaszczysta plaża oddzielona od miasta pasmem wydm. Miasto posiada wiele atrakcji. Do najciekawszych zaliczany jest park miniatur. Można w nim zobaczyć m.in. zarówno miniaturowe wersje latarni z polskiego wybrzeża, jak i repliki lokomotyw, parowozów czy wagonów kolejowych. Ponadto różnorodność akwenów wodnych daje możliwość do uprawiania niezliczonej ilości sportów wodnych m.in. windsurfingu czy kitesurfingu. Jednym z ciekawszych wydarzeń, organizowanych w mieście jest Festival Gwiazd Sportu.

Komunikacja

Nadmorskie położenie Dziwnowa i jego umiejscowienie na ważnych szlakach komunikacyjnych, daje bardzo duże możliwości dojazdowe wszystkim tym, którzy planują tutaj swój pobyt. Droga S3, będąca fragmentem międzynarodowej trasy E65, na trasie w kierunku Świnoujścia pozwoli na dojazd do Dziwnowa. Ponadto droga 102 na trasie z Kołobrzegu w kierunku Świnoujścia daje możliwość odwiedzenia każdej z gminnych miejscowości. Latem przy zatłoczonych drogach, lepiej wybrać tzw. wariant turystyczny i drogę 111 ze Szczecina prowadzącą do Stepnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Dziwnów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Apartamenty Dziwnów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Dziwnów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Dino, w odległości 170 m znajduje się Nasz Sklep, w odległości 320 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dziwnów w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 04.02.2020
Data aktualizacji: 23.02.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: