Osiedle Nowe Włochy

Oferta archiwalna

Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Chrościckiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Nowe Włochy

8 zdjęć

Osiedle Nowe Włochy
Osiedle Nowe Włochy
Osiedle Nowe Włochy
Osiedle Nowe Włochy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 265 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Lokal użytkowy wykończony "pod klucz" z pełną infrastrukturą, 2 osobne wejścia, klimatyzacja, 2 aneksy kuchenne, 2 łazienki, uwolniony do sprzedaży po zakończonym okresie najmu i remoncie. Główne witryny lokalu z widokiem i ekspozycją na ul. Chrościckiego. Możliwość podziału na 2 mniejsze lokale. Doskonałe zarówno pod kątem usług jak i zamieszkania. Wcześniej mieściło się w nim biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, następnie wynajmowane było na żłobek. Wyposażenie: 2 aneksy kuchenne, łazienka z prysznicem i wc + 1 osobne WC, duże zabudowy - szafy, klimatyzacja w największym pomieszczeniu, alarm z podziałem na 2 strefy, rolety antywłamaniowe, 2 osobne wejścia, szafa " rack", pełna infrastruktura teleinformatyczna. Idealny pod kątem usług typu: biuro rachunkowe, biuro reklamy, ubezpieczenia, szkoła językowa, gabinet medycyny estetycznej, kosmetyczny, fryzjerski, gabinet ortodontyczny (obok sąsiaduje gabinet stomatologiczny), i wiele innych. Niekwestionowanym atutem prezentowanego lokalu jest jego położenie, w sąsiedztwie zrealizowanych 3 dużych inwestycji mieszkaniowych, tj. Osiedla Nowe Włochy,/ ok. 400 mieszkań/ „ Zielonej Italii”, / ok. 900 mieszkań/ oraz vis a vis osiedla „Ogrody Włochy”, /ok. 700 mieszkań/.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

W ofercie sprzedaży posiadamy 2 atrakcyjne mieszkania położone na osiedlu "Nowe Włochy"

Lokal mieszkalno-użytkowy wykończony " pod klucz" o pow. 95,46 m2/ uwolniony do sprzedażny po zakończonym okresie najmu i remoncie oraz lokal nr 67 wykończony " Pod klucz" dwupoziomowy obecnie wynajmowany, do końca wrzesnia.

Lokal 95 metrowy posiada wiele możliwości mieszkalno-użytkowych, min. możliwość podziału na 2 mniejsze lokale z dwoma niezależnymi wejściami. Doskonałe zarówno pod kątem zamieszkania jak i usług . Wcześniej mieściło się w nim biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, następnie wynajmowane było na żłobek. Lokal uzyskał status mieszkalny, dając tym samym większe możliwości jego wykorzystania.

Wyposażenie:

W sprzedaży posiadamy również nowy budynek odebrany do użytkowania, inwestycję " Ogrody Włochy" III ETAP segmenty A,B i C – gdzie rozpoczęto prezentację mieszkań , do których można wejść , ocenić jakość wykonania, lokalizację, poczuć klimat wymarzonego „M”.

W ofercie znajdują się :

• mieszkania GOTOWE do odbioru 1, 2,3 i 4 pokojowe

• innowacyjne rozwiązania lokali 3 pokojowych tzw. 2+1

• do samodzielnego wykończenia lub "pod klucz"

• miejsca postojowe w garażu, schowki - komórki

• pasaż lokali usługowo – handlowych

Partery wypełnią długo oczekiwane przez mieszkańców , lokale usługowe różnych branż, podnosząc atrakcyjność i walory całego osiedla.

Zalety mieszkań w inwestycji OGRODY WŁOCHY

• inwestycja zrealizowana, mieszkania gotowe do odbioru

• funkcjonalne układy mieszkań, duże łazienki, balkony – tarasy

• lokale ładnie nasłonecznione, od strony południowo-wschodniej i zachodniej

• najbezpieczniejsza forma zakupu, klient widzi przedmiot oferty

• ścianki wewnątrz z cegły, międzylokalowe z atestowanych - dźwiękoszczelnych bloczków,

• niskie koszty administracyjne użytkowania mieszkań,

• przyjazna dla mieszkańców przestrzeń wspólna, niska zabudowa, duża przestrzeń wewnątrz

• wspaniałe tereny zielone, piękne parki, place zabaw, stawy, szkoły, przedszkola, skatepark

• bardzo dobra komunikacja z Centrum Warszawy, w pobliżu szybka kolej miejska, przystanek autobusowy przy osiedlu.

• Szybki dojazd nową Al. 4 Czerwca 1989 r. (Nowolazurowa) łączącą dzielnicę Włochy z Bemowem, Ursusem i Mokotowem i Centrum Warszawy.

• planowana w okolicy linia metra Połczyńska,

Inwestycja OGRODY WŁOCHY, położona jest przy ul. Chrościckiego 87 róg ul. Pola Karolińskie w Warszawie Nowe Włochy, w sąsiedztwie gminy Bemowo.

Ta cicha i kameralna lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, ale i blisko Centrum miasta, (szybki dojazd ok. 20 - 30 min.). W pobliżu znajdują się piękne tereny zielone, parki, stawy, place zabaw, ścieżki rowerowe, szkoły, przedszkola, sklepy, obiekty użyteczności publicznej, lokale usługowo – handlowe. Wszędzie blisko...

Zapraszamy do kontaktu i na stronę www.ogrodywlochy.pl

Inwestycja Osiedle Nowe Włochy znajduje się na Nowych Włochach, ul. Chrościckiego (8.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez S-PROPERTY Sp. z o.o. sp.k.

Inwestycja Osiedle Nowe Włochy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 265 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Włochy nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli S-PROPERTY Sp. z o.o. sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Wielką zaletą osiedla Nowe Włochy jest m.in. jego lokalizacja. To inwestycja dla osób ceniących dogodność zarówno pod względem komunikacyjnym, jak i rekreacyjnym.

W bliskim sąsiedztwie mieszczą się przedszkola, szkoły, biblioteka, tereny zielone (oczka wodne, park), duże place zabaw, kort tenisowy, stadion, a w sąsiadującym Ursusie – kryty basen.

Przeważająca niska zabudowa gminy Włochy, położonej pomiędzy Ochotą a Bemowem oraz kameralne otoczenie domków jednorodzinnych zapewni wszystkim miły wypoczynek.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Nowe Włochy?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowe Włochy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Osiedle Nowe Włochy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Ursus Północny 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Nowe Włochy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Włochy znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Tosi i Franka w odległości 300 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Tosi i Franka w odległości 300 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Włochy w odległości 130 m znajduje się EMS healthyFIT, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.11.2019
Data aktualizacji: 16.09.2021

Inwestycje w pobliżu na Nowych Włochach

Oferty na Nowych Włochach

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: