Marina House

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Szantowa, oferowane bezpośrednio przez Rutkowski Development Sp. J.

giżycki, Giżycko, ul. Szantowa 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 49 ofert w najbliższej okolicy!

Marina House

4 zdjęcia

Marina House
Marina House
Marina House
Marina House

Najbliższe inwestycje

 • Koszarova

  Rutkowski Development Sp. J.

 • Apartamenty Przystań

  Rutkowski Development Sp. J.

 • Apartamenty Stranda Residence
  od: 14 000 zł/m2

  Stranda Residence

Opis Inwestycji

Apartamenty Marina House to prestiż wykonania połączony z ekskluzywną lokalizacją. 5 piętrowy Apartamentowiec powstał w symbiozie z okolicą, a jednocześnie wykorzystuje wszelkie, nowoczesne rozwiązania obecnie stosowane. 64 apartamenty o powierzchni od 36 do 93 m dają szerokie perspektywy do tworzenia przestrzeni idealnej dla singli, par i rodzin. Jako miejsce do codziennego życia, jak również wakacyjny apartament.

Korzystając z wyjątkowego położenia apartamentów Marina House, zadbaliśmy o przestrzeń do rozwoju biznesu projektując 4 przestronne lokale użytkowe na parterze budynku.

Inwestycja Marina House znajduje się w Giżycku, ul. Szantowa 4 (0.5 km od centrum Giżycka), została zrealizowana przez Rutkowski Development Sp. J.

Inwestycja Marina House została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Marina House nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rutkowski Development Sp. J. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 64 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: garaże indywidualne na poziomie parteru.
 • miejsca postojowe naziemne: w pobliżu parking ogólnodostępny.
Udogodnienia:
plac zabaw, przystań dla łodzi, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, własne ujęcie wody, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Giżycko to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim. Zajmuje 13,72 km² powierzchni. Stolica Krainy Wielkich Jezior Mazurskich leży na wąskim przesmyku pomiędzy jeziorami Niegocin i Kisajno. Część miasta jest zlokalizowana na Wyspie Giżyckiej. Miasto jest największym ośrodkiem wczasowo-turystycznym. Znajduje się tu kilka plaż i miejsca do wędkowania. Giżycko określane jest mianem Wodniackiej Stolicy Polski. Malowniczy krajobraz, czysta woda i zdrowe powietrze przyciągają co roku kilka tysięcy osób. Giżycko to miasto, w którym miłośnicy różnego rodzaju sportów i aktywności poczują się jak u siebie w domu. Miasto posiada dobrze rozbudowaną infrastrukturę handlowo-usługową. Na terenie Giżycka znajdują się liczne centra handlowe. Pod koniec lata organizowane są imprezy, związane z obchodami Dni Giżycka. Dodatkowym atutem jest bogata oferta edukacyjna. Miasto posiada 6 szkół podstawowych, w tym Szkołę Muzyczną I stopnia, 7 szkół średnich oraz 2 szkoły wyższe.

Komunikacja

Komunikacja miejska w Giżycku jest bezpłatna i oferuje połączenia na terenie Giżycka oraz Wilkas, Pierkunowa, Pięknej Góry i Bystrego.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Marina House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Marina House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec Autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marina House znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Krasnal" w odległości 130 m, Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny w odległości 170 m, Niepubliczny Zespół Specjalnych Placówek Oświatowych w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Marina House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Piekarnia Kuncer-Krause, w odległości 280 m znajduje się Centrum Handlowe "Batory", w odległości 290 m znajduje się Piekarnia cukiernia Mistrza Jana.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marina House w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.02.2016
Data aktualizacji: 01.10.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: