Royal Apartamenty
Oferta archiwalna
Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Royal Investment Sp. z o.o. Sp. k.
Kraków, Dębniki, ul. Liściasta
Kraków, Dębniki, ul. Liściasta
Oferta archiwalna
Uwaga! Niniejsza inwestycja została wyprzedana. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 868 ofert w najbliższej okolicy!
Podobne oferty w najbliższej okolicy
Prezentacja oferty archiwalnej
Royal Apartamenty
Kraków, Dębniki, ul. Liściasta
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- Standard deweloperski podwyższony
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku |
|---|---|
Liczba budynków: | cała inwestycja składa się z 2 budynków |
Liczba kondygnacji: | budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną |
Liczba mieszkań: | cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych |
Wysokość pomieszczeń: | na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości |
Standard wykończenia | standard deweloperski podwyższony |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Powierzchnie dodatkowe: | nie przewidziano powierzchni dodatkowych |
Komórki lokatorskie: | posiada |
Miejsca postojowe: | w inwestycji przewidziano:
|
Przyroda: | informacja u dewelopera |
Opis inwestycji
Budowany obiekt to wyróżniający się spójną i elegancką architekturą kameralny i nowoczesny apartamentowiec składający się z dwóch budynków wielorodzinnych 4-kondygnacyjnych usytuowanych na wspólnym garażu podziemnym. Łącznie w obu budynkach znajduje się 36 mieszkań (27 mieszkań trzy pokojowych o średniej powierzchni 52 m2, 8 mieszkań dwu pokojowych o średniej powierzchni ok. 37 m2 oraz jedna kawalerka). Każde mieszkanie posiada wykończony antypoślizgowymi płytkami gresowymi wyjątkowo duży balkon (6–8 m2), a mieszkania na parterze w indywidualny taras o powierzchni do kilkudziesięciu m2.
Oferowane mieszkania będą posiadały podwyższony standard wykończenia deweloperskiego, w szczególności będą wyposażone między innymi we wszystkie instalacje wewnętrzne, włącznie z grzejnikami oraz wysokiej klasy tynki i wylewki. Obiekt, budowany w technologiach tradycyjnych ceramicznych, zapewniać będzie bardzo wysoki i naturalny komfort mieszkania przy jednoczesnej wysokiej energooszczędności, poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów izolacyjnych oraz zasilanie ciepłem miejskim, co ostatecznie zapewni bardzo niskie koszty eksploatacji.
Części wspólne budynku, w szczególności klatki schodowe i korytarze, zostały zaprojektowane przy użyciu ponad standardowych materiałów wykończeniowych oraz bardzo eleganckiego, ale jednocześnie energooszczędnego oświetlenia. Każda segment wyposażony będzie w nowoczesną windę komunikującą wszystkie kondygnacje, włącznie z parkingiem podziemnym, zapewniając bezproblemowy dostęp do wszystkich mieszkań również osobom niepełnosprawnym.
Na terenie inwestycji znajduje się 36 indywidualnych miejsc postojowych, z czego 33 zlokalizowanych w garażu podziemnym i 3 na zewnątrz. Cała nieruchomość będzie ogrodzona, a brama wjazdowa na teren posesji i do garażu będzie sterowana bezprzewodowo.
Bardzo duży nacisk postawiono również na elementy zagospodarowania terenu wokół budynków, zachowując podczas budowy niemałym wysiłkiem starodrzew dębów, który zostanie wkomponowany w profesjonalnie zaprojektowany układ chodników i zieleni wokół budynków.
Cechy, które nas wyróżniają:
-spójna i elegancka architektura apartamentowca,
-podwyższony standard wykończenia deweloperskiego, w tym wszystkie instalacje wewnętrzne grzejniki, wysokiej klasy tynki oraz wylewki,
-wysoki i naturalny komfort mieszkania przy jednoczesnej wysokiej energooszczędności,
-eleganckie wykończenie klatek schodowych i korytarzy,
-nowoczesne windy komunikacyjne w każdym z segmentów,
-profesjonalne zagospodarowanie terenu wokół budynku.
Inwestycja Royal Apartamenty znajduje się na Dębnikach, ul. Liściasta (5.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Royal Investment Sp. z o.o. Sp. k.
Inwestycja Royal Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Aktualnie w inwestycji Royal Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Royal Apartamenty deweloper przewidział:
- miejsca postojowe podziemne
- miejsca postojowe naziemne
W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.
Pobliskie lokalizacje
- Mieszkania na sprzedaż Bieńczyce (93 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Bieżanów (212 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Bieżanów-Prokocim (564 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Bronowice (350 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Czyżyny (428 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Grzegórzki (590 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Krowodrza (556 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Łagiewniki-Borek Fałęcki (144 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Mistrzejowice (248 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Nowa Huta (95 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Podgórze (1374 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Podgórze Duchackie (386 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Prądnik Biały (2382 oferty)
- Mieszkania na sprzedaż Prądnik Czerwony (981 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Stare Miasto (190 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Swoszowice (6 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Wzgórza Krzesławickie (228 ofert)
- Mieszkania na sprzedaż Zwierzyniec (52 oferty)
Inwestycje w pobliżu na Dębnikach
- Kobi HOUSE (2 oferty)
- SILO (59 ofert)
- ATAL Ruczaj (135 ofert)
- Lipińskiego Nova (9 ofert)
- Pychowicka 27 (10 ofert)
- Kapelanka-Pychowicka Etap III (37 ofert)
- Kapelanka-Pychowicka Etap II (11 ofert)
- Zamiejska 9 (9 ofert)
- Osiedle Fi bud. 22, 24 (208 ofert)
- LINK BUNSCHA (14 ofert)
- Bunscha Park 4.0 (7 ofert)
- Osiedle Versus etap II (122 oferty)





