INVEST 15 Sp. z o.o. logo

INVEST 15 Sp. z o.o.

Radom, ul. Ptasia 14
O nas
Kontakt

Informacje o nas

INVEST 15 Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży deweloperskiej. Na rynku nieruchomości działamy nieustannie od 2004 r. systematycznie powiększając swoją ofertę. Nasza firma specjalizuje się w budowie nowoczesnych i funkcjonalnych budynków wielorodzinnych, osiedli domów jednorodzinnych, a także powierzchni usługowych i handlu detalicznego.

Budujemy mieszkania z myślą o ich przyszłych mieszkańcach. Chcemy, by każdy czuł się bezpiecznie w swoim mieszkaniu i mógł w nim wygodnie żyć.

Nasze inwestycje wyróżniają się dobrymi lokalizacjami. Architektura jest zróżnicowana, w zależności od rodzaju i położenia budynku. Zawsze wymagamy od naszych projektantów, by była dopracowana i dobrze komponująca się z otoczeniem.

Naszym celem jest spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną decyzją jest inwestycja w kupno nowego mieszkania, domu, czy lokalu handlowego, dlatego każdy projekt jest starannie przygotowywany. Dzięki współpracy z kilkoma biurami projektowymi nasze inwestycje są unikalne, a grono zadowolonych mieszkańców stale się powiększa.

Oddajemy inwestycje w wysokim standardzie. Budynki mieszkalne i usługowe są monitorowane i znajdują się pod dozorem ochrony. Dla komfortu naszych Klientów pamiętamy także o miejscach parkingowych i garażach podziemnych, komórkach lokatorskich, windach osobowych i innych rozwiązaniach ułatwiających codzienne życie. Wszystkie budynki są przyjazne dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Zakończyliśmy sprzedaż 7 inwestycji

Kontakt

INVEST 15 Sp. z o.o. logo
INVEST 15 Sp. z o.o.
Radom, ul. Ptasia 14
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: