Sakura

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRonson Development Sp. z o.o.

Ceny od: 7 343 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Sakura dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
LB09
71,35 m²
1

Opis Inwestycji

Osiedle Sakura to 4 gotowe budynki przy ul. Kłobuckiej 23C , usytuowane w bliskiej odległości od Galerii Mokotów i biznesowego centrum Warszawa. To wyjątkowe i jedyne osiedle w Warszawie z ogrodem japońskim.Świetna lokalizacja zapewnia bogate zaplecze handlowo-usługowe w postaci sklepów, restauracji, banków i ośrodki sportowo-rekreacyjne.Istotnym atutem osiedla są liczne placówki dydaktyczne, między innymi przedszkole, które znajduje się na terenie osiedla. To rozwiązanie, które pozwoli ze spokojem wykonywać swoje codzienne obowiązki, a jednocześnie zaoszczędzić czas na odbiór swoich pociech po pracy.Idealne miejsce na prowadzenie działalności, dzięki w pełni rozbudowanej sieci komunikacyjnej, umożliwiające wygodne dotarcie do wszystkich dzielnic Warszawy.

Inwestycja Sakura znajduje się na Osiedlu Wyczółki, Ul. Kłobucka 23 (7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o..

Inwestycja Sakura została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Sakura pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 71 metrów kwadratowych w cenie od 7 343 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 71 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 523 923 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 343 zł/m².
Opis płatności:informacja w biurze sprzedaży.
Warunki rezerwacji:informacja w biurze sprzedaży.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Sakura

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

W odległości 100 metrów od inwestycji Sakura znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny TABOROWA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Sakura znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Wszystkie Skarby Mamy" w odległości 50m, FNF Dance Studio w odległości 500m, Przedszkole Nr 317 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Indywidualna Praktyka Lekarska w miejscu wezwania Anna Róziewska, w odległości 450 m znajduje się PIANO - DENT Gabinet Stomatologiczny Beata Krzyczkowska, w odległości 700 m znajduje się La Geneve Instytut Piękna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Sushi King Japanese Restaurant, w odległości 150 m znajduje się Biedronka, w odległości 200 m znajduje się Euronet Polska Sp. z o. o..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Skin Like Silk, w odległości 450 m znajduje się Reebok CrossFit Mokotów, w odległości 1250 m znajduje się Galeria Fitness Club.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 04.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie