Sakura

Lokal biurowy na wynajem 60 zł/ m2 netto

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRonson Development Sp. z o.o.

Ceny od: 7 343 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Sakura dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
LB09
71,35 m²
1

Opis Inwestycji

Osiedle Sakura to 4 gotowe budynki przy ul. Kłobuckiej 23C , usytuowane w bliskiej odległości od Galerii Mokotów i biznesowego centrum Warszawa. To wyjątkowe i jedyne osiedle w Warszawie z ogrodem japońskim.Świetna lokalizacja zapewnia bogate zaplecze handlowo-usługowe w postaci sklepów, restauracji, banków i ośrodki sportowo-rekreacyjne.Istotnym atutem osiedla są liczne placówki dydaktyczne, między innymi przedszkole, które znajduje się na terenie osiedla. To rozwiązanie, które pozwoli ze spokojem wykonywać swoje codzienne obowiązki, a jednocześnie zaoszczędzić czas na odbiór swoich pociech po pracy.Idealne miejsce na prowadzenie działalności, dzięki w pełni rozbudowanej sieci komunikacyjnej, umożliwiające wygodne dotarcie do wszystkich dzielnic Warszawy.

Inwestycja Sakura znajduje się na Osiedlu Wyczółki, Ul. Kłobucka 23 (7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o..

Inwestycja Sakura została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Sakura pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 71 metrów kwadratowych w cenie od 7 343 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 71 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 523 923 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 343 zł/m².
Opis płatności:informacja w biurze sprzedaży.
Warunki rezerwacji:informacja w biurze sprzedaży.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Sakura

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sakura mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Sakura znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Taborowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sakura znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Wszystkie Skarby Mamy" w odległości 70 m, Happy Kids' Academy - Europejskie Przedszkole Językowe w odległości 580 m, Publiczna szkoła Podstawowa w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sakura składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sakura w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 1050 m znajduje się Tor wyścigów konnych Służewiec.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 05.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie