Osiedle Verdis

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ronson Development Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Verdis dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U21
59,1 m²
Parter
U12
97,55 m²
Parter
U06
96,33 m²
Parter
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 19%
U11
95,37 m²
Parter

Opis Inwestycji

Lokale usługowe od Ronson Development z możliwością kupna lub wynajmu.Czysty zysk! Nasze osiedla budujemy w najlepszych lokalizacjach, które zapewniają szybki dostęp do komunikacji miejskiej i przyciągają zwolenników aktywnego, nowoczesnego trybu życia. W takim otoczeniu świetnie prosperują punkty usługowe, sklepy czy drogerie.Lokalizacja: ul. Sowińskiego 53 (pomiędzy ul. Wolską i ul. Olbrachta).Benefity inwestycji: Osiedle Verdis liczy prawie 500 mieszkańców!Inwestycja znajduje się w okolicy budowanego nowego osiedla LCC Corp składającego się z 1 700 mieszkań! W otoczeniu są 2 nowe osiedla i kilka 10-cio piętrowych budynków.Jest to bardzo rodzinne osiedle, na którym mieszkańcy dbają o jego zieleń, a także bezpieczeństwo i czystość.Gwarantujemy:- Zaliczenie raty odsetkowej i prowizji do kosztów,- Odliczenie pełnej wysokości składki VAT,- Atrakcyjny system ratalny,- Gotowe lokale usługowe w idealnej lokalizacji dla biznesu,- Bezpieczną i opłacalną inwestycję z amortyzacją do 2,5% rocznie!Nie zwlekaj! Skontaktuj się z naszym handlowcem!

Inwestycja Osiedle Verdis znajduje się na Ulrychowie, ul. J. Sowińskiego 53 (5.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ronson Development Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Verdis została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych, posiada od null do 11 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Verdis pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 59 do 98 metrów kwadratowych.

Deweloper Ronson Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 8 budynków.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 23 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 330 do 340 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 59 do 98 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Verdis

Osiedle Verdis ul. J. Sowińskiego 53 • Blisko centrum, • doskonale zurbanizowana okolica, • ośrodek życia kulturalnego stolicy.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle Verdis znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Znana.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Verdis znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa" w odległości 300m, Gimnazjum nr 51 im. Bolesława Prusa w odległości 350m, Przedszkolaki z Naszej Paki. Przedszkole Niepubliczne w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Cognix Pracownia Psychologiczna Kacper Pilczuk, w odległości 300 m znajduje się Periomedica Stomatologia, w odległości 300 m znajduje się Dental Spa - Profesjonalna Stomatologia, Ortodoncja i Protetyka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 700 m znajduje się Parafia Rzymskokatolicka p.w. Dobrego Pasterza, w odległości 750 m znajduje się Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Wypożyczalnia nr 80, w odległości 750 m znajduje się Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy. Biblioteka nr 36.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Kemping Rapsodia, w odległości 500 m znajduje się Plac zabaw, w odległości 650 m znajduje się Park Powstańców Warszawy.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 27.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie