Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul.Klimczaka, oferowane bezpośrednio przez

Grupa ROBYG

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul.Klimczaka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 159 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10

6 zdjęć

Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10
Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10
Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10
Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 197 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

To urzekające osiedle zostało zainspirowane królewską rezydencją Pałacu w Wilanowie i łączy w swej wyjątkowej architekturze piękno klasyki z najwyższą jakością nowoczesnych technologii budowlanych.

Słoneczne i funkcjonalne apartamenty o wysokości 2,90 m, z ogromnymi oknami i przestronnymi tarasami lub balkonami zaspokoją gusta nawet najwybredniejszego klienta. Dbałość o szczegóły jest widoczna zarówno w bogato wykończonych częściach wspólnych budynku – marmurowe posadzki, lustra, monitoring i ochrona jak również we wnętrzach mieszkań wyposażonych w wideodomofony, rolety okienne (partery i ostatnie piętra). Penthausy na ostatnich piętrach otaczają ogromne tarasy, z których można podziwiać panoramę Warszawy.

Budowa osiedla została zaplanowana w 10 etapach, z których 5 zostało już ukończone. W ofercie lokali przeważają apartamenty o powierzchni od 60 do 100 m2, a penthausy do 230m2.

Inwestycja Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul.Klimczaka (8.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupa ROBYG.

Inwestycja Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 197 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa ROBYG przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2622 metrów od inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Imielin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zielona Żyrafa Żłobek Wilanów w odległości 516 m, Przedszkole Sportowe Karate Kids w odległości 630 m, Niepubliczne Przedszkole językowo-artystyczne w odległości 640 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: XO Dental Clinic w odległości 76 m, Stomatolog Rodzinny 24h w odległości 214 m, Medicover w odległości 364 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 127 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Sucré Patisserie, w odległości 137 m znajduje się Jatka Butchery.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 w odległości 117 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 138 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 148 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 27.03.2018

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: