Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRobyg S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 246 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Oś Królewska(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Oś Królewska (8.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 14 047 brutto/m2
  Oś Królewska
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 129 - 147 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Amita
 • AR4 City Residence(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Aleja Rzeczypospolitej 4 (9.4 km od centrum Warszawy)
  AR4 City Residence
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 93
  Powierzchnia: 29 - 135 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 40 ofert
  Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Wiktoria(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Herbu Janina (9.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 008/m2
  Wiktoria
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 49
  Powierzchnia: 47 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 4 oferty
  Polnord S.A.

Opis Inwestycji

To urzekające osiedle zostało zainspirowane królewską rezydencją Pałacu w Wilanowie i łączy w swej wyjątkowej architekturze piękno klasyki z najwyższą jakością nowoczesnych technologii budowlanych.Słoneczne i funkcjonalne apartamenty o wysokości 2,90 m, z ogromnymi oknami i przestronnymi tarasami lub balkonami zaspokoją gusta nawet najwybredniejszego klienta. Dbałość o szczegóły jest widoczna zarówno w bogato wykończonych częściach wspólnych budynku – marmurowe posadzki, lustra, monitoring i ochrona jak również we wnętrzach mieszkań wyposażonych w wideodomofony, rolety okienne (partery i ostatnie piętra). Penthausy na ostatnich piętrach otaczają ogromne tarasy, z których można podziwiać panoramę Warszawy.Budowa osiedla została zaplanowana w 10 etapach, z których 5 zostało już ukończone. W ofercie lokali przeważają apartamenty o powierzchni od 60 do 100 m2, a penthausy do 230m2.

Inwestycja Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul.Klimczaka (8.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 197 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 197 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sarmacka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Happy Preschool w odległości 110 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE BABY ENGLISH ACADEMY w odległości 420 m, PUNKT PRZEDSZKOLNY BABY ENGLISH ACADEMY w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 360 m, Przychodnia Lekarska dla Dzieci w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Prodotti Tipici Siciliani, w odległości 200 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Artis, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 27.03.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie