Apartamenty Królewskie - etap 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Oś Królewska, oferowane bezpośrednio przez

Grupa ROBYG

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Oś Królewska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 76 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Królewskie - etap 2Apartamenty Królewskie - etap 2

7 zdjęć

Apartamenty Królewskie - etap 2
Apartamenty Królewskie - etap 2
Apartamenty Królewskie - etap 2
Apartamenty Królewskie - etap 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Rekreacja

 • boisko

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : na platformie, obowiązkowe

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Rozpoczynamy sprzedaż długo wyczekiwanego, 2 etapu inwestycji w wyjątkowej lokalizacji Wilanowa. Jej elegancki charakter podkreśli stonowana kolorystyka elewacji oraz naturalne materiały wykończeniowe, takie jak szkło, kamień, czy drewno.

Zaletą osiedla będą rozległe tereny zielone. Oprócz dziedzińca z placem zabaw, na terenie inwestycji znajdzie się park z elementami małej architektury i starannie zaprojektowaną roślinnością.

Inwestycja Apartamenty Królewskie - etap 2 znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Oś Królewska (8.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupa ROBYG.

Inwestycja Apartamenty Królewskie - etap 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Królewskie - etap 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa ROBYG przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Miasteczko Wilanów to obecnie jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. Liczne restauracje, kawiarnie i punkty usługowe, otoczone zielonymi placami miejskimi, zachęcają do rodzinnych spacerów i spotkań towarzyskich. Wysoko rozwinięta infrastruktura miejska o rozbudowanej ofercie edukacyjnej, usługowej i rekreacyjnej przyciąga wciąż nowych mieszkańców. Ogromną zaletą jest też bliskie sąsiedztwo wiekowych zabytków i pięknych ogrodów. Wszystko to czyni z Wilanowa modną i najbardziej pożądaną dzielnicę Warszawy.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Królewskie - etap 2?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Królewskie - etap 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2194 metrów od inwestycji Apartamenty Królewskie - etap 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Imielin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Królewskie - etap 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Królewskie - etap 2 znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 400 w odległości 44 m, szkoła w odległości 109 m, Przedszkole Sportowe Karate Kids w odległości 397 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Królewskie - etap 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Wilanów w odległości 314 m, Klinika stomatologiczna "Dentistree" w odległości 421 m, Centrum medyczne Unicare w odległości 496 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Królewskie - etap 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 98 m znajduje się Roberto & Franco, w odległości 129 m znajduje się Biedronka, w odległości 164 m znajduje się Gekon.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Królewskie - etap 2 w odległości 73 m znajduje się boisko / kort, w odległości 209 m znajduje się boisko / kort, w odległości 469 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 26.04.2021
Data aktualizacji: 23.02.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: