Malownicze Tarasy

Oferta archiwalna

Kraków, Wzgórza Krzesławickie, ul. Gustawa Morcinka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 88 ofert w najbliższej okolicy!

Malownicze Tarasy

15 zdjęć

Malownicze Tarasy
Malownicze Tarasy
Malownicze Tarasy
Malownicze Tarasy

Najbliższe inwestycje

 • Malownicze Tarasy II
  4 kw. 2022
  Inwestycja „Malownicze Tarasy II” jest kolejnym etapem realizacji projektu „Malownicze Tarasy” firmy RISTO DEWELOPER. Projekt zlokalizowany w zielonej północno-wschodniej części Krakowa w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie.Inwestycja powstała z myślą o współgraniu z otoczeniem i naturalnymi potrzebami człowieka. Dobre samopoczucie w tym miejscu wspierać będą rozległe tereny zielone.Niska zabudowa, nowoczesna architektura i bezpieczna okolica zapewniają mieszkańcom spokój i pozwalają cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.Projekt „Malownicze Tarasy II” składa się z 3 budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi. Projekt przewiduje łącznie:• 111 mieszkań o pow. od 25m2 do 70m2,• 72 miejsc postojowych w garażu podziemnym• 66 miejsc postojowych naziemnychInwestycja jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania. Planowane rozpoczęcie I kw. kwartał 2021.• Windy, ogródki, balkony i tarasy• Łazienki z oknami w części mieszkań• Miejsca postojowe i komórki w garażu podziemnym• Miejsca postojowe na terenie osiedla• Plac zabaw na osiedlu• Osiedle w całości ogrodzoneMieszkania zostały zaprojektowane z myślą o rodzinach, które potrzebują więcej przestrzeni z przestronnym salonem z aneksem w każdym z mieszkań.Budynek został zaprojektowany pozwalając na szeroki wybór: zarówno mniejsze mieszkania jedno-,dwu-, jak i duże, trzy- i cztero- pokojowe zapewniające doskonałą funkcjonalność wszystkich pomieszczeń, swobodę komunikacji i dużo dziennego światła. Dla każdego z mieszkań dwu-,trzy-, cztero- pokojowych przewidziany jest balkon lub taras do 20m2 z prywatnymi ogródkami nawet do 40m2.

  Malownicze Tarasy II

  od 7 500 zł/m2
  ul. Gustawa Morcinka , Wzgórza Krzesławickie, Kraków(9.3 km od centrum)
  Risto Deweloper
 • Nowy Horyzont
  4 kw. 2023
  NOWY HORYZONT (Os. Na Wzgórzach 15D-E) to oferta skierowana m.in. do osób szukających ,,nieruchomości z perspektywą”, nieruchomości aktualnej dziś i jutro, która może stać się znakomitym celem biznesowym, jak i wymarzonym miejscem do zamieszkania.Nasz nowy projekt składa się z dwóch kameralnych budynków o nowoczesnej, eleganckiej bryle. Układ budynków na kształt podkowy tworzy wewnętrzny dziedziniec, a elementy małej architektury oraz starannie zaaranżowana zieleń, podkreślają walory tej inwestycji.Wszystkim osobom poszukującym odpoczynku oraz stroniącym od wielkomiejskiego zgiełku do gustu przypadnie bliskość licznych terenów zielonych i rekreacyjnych (Forty: ,,Grębałów”, ,,Krzesławice”, ,,Park Przy Forcie”, Park Miejski ,,Zielony Jar Wandy”). Jednocześnie doskonale rozbudowana komunikacja miejska (przystanek tramwajowy i autobusowy 4 minuty spacerem) pozwoli mieszkańcom w pełni korzystać z uroków miasta.Zapoznaj się z naszą najnowszą inwestycją NOWY HORYZONT, zainwestuj lub zamieszkaj w przestrzeni, która otworzy Ci nowe możliwości, zrealizuj swoje plany i poszerzaj horyzonty.Uwaga! Sprzedaż mieszkań wyłącznie z miejscem parkingowym oraz komórką lokatorską.

  Nowy Horyzont

  Os. Na Wzgórzach 15 D-E , Wzgórza Krzesławickie, Kraków(9.1 km od centrum)
  Grupa Deweloperska START
 • Ogrody Lubocza etap II
  3 kw. 2022
  Ogrody Lubocza II etap tworzymy z myślą o rodzinach, które oprócz wypoczynku wśród natury oczekują codziennego i bezpośredniego z nią kontaktu z dala od zgiełku i wrzawy miasta. Własny ogródek jest doskonałym miejscem do odpoczynku zarówno dla dzieci jak również dla dorosłych, dlatego też w naszej ofercie każde mieszkanie posiada swój prywatny ogródek. Mając wydzieloną własną, zieloną przestrzeń można do woli korzystać z komfortu bezpośredniego obcowania z przyrodą.Zakończenie budowy w 2 kw. 2022 roku.

  Ogrody Lubocza etap II

  od 7 300 zł/m2
  ul. Lubocka 29 , Wzgórza Krzesławickie, Kraków(10.3 km od centrum)
  April Development Sp. z o.o.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 256 do 258 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (66)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (42 miejsca).
 • miejsca postojowe podziemne (51 miejsc).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, staw

Opis Inwestycji

Malownicze Tarasy to nowy punkt na mieszkaniowej mapie Krakowa. Projekt realizowany jest przez firmę Risto Deweloper, inwestycja zlokalizowana jest w zielonej, północno- wschodniej części Krakowa. Powstaje tu kameralne osiedle, złożone z czterech 4-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych rozmieszczonych na dużej, blisko 75-cio arowej działce. Pozostałą część osiedla wypełniać będą miejsca postojowe, tereny zielone, a także mała architektura. Na całą inwestycję składać się będzie 66 mieszkań o bardzo zróżnicowanych metrażach. Najmniejsze mieszkania zaczynają się już od 22mkw a największe sięgają blisko 93 mkw.

Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić Państwu swobodę w aranżacji wnętrz. Mieszkania wyposażone są w aneksy kuchenne które, dają wrażenie większej przestrzeni, zarówno w części kuchennej, jak i salonowej. Co więcej aneksy kuchenne są o wiele jaśniejsze niż małe, zamknięte kuchnie, a co za tym idzie, stają się bardziej przyjazne dla użytkownika.

Ponadto przewidziane są miejsca postojowe w garażach podziemnych, które zapewnią Państwu optymalny komfort parkowania. Duże, przestronne, czasem nawet ponad 30 metrowe balkony i tarasy stanowić będą idealne miejsce do relaksu i obserwacji bujnej zieleni, która otacza inwestycje ze wszystkich stron.

Osiedle powstaje na niezwykle widokowych terenach Wzgórz Krzesławickich przy ul. Gustawa Morcinka. Ze względu na walory ukształtowania terenu i położenie Wzgórz Krzesławickich, dzielnica ta góruje nad pozostałą częścią Krakowa co realnie wpływa na niski poziom zanieczyszczenia powietrza.

Malownicze Tarasy to doskonała oferta dla tych, którzy szukają wygodnego i funkcjonalnego nowego mieszkania w zacisznej okolicy.

Na terenie osiedla będzie znajdować się plac zabaw dla dzieci, boisko do gry oraz altana grillowa. Cały teren inwestycji będzie ogrodzony i zagospodarowany w taki sposób, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo, jak również ułatwić codzienne życie oraz wypoczynek.

Inwestycja Malownicze Tarasy jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania pierwszych mieszkań. Natomiast cała inwestycja zostanie oddana do użytkowania nie później niż w 3 kw. 2019 roku.

Inwestycja Malownicze Tarasy znajduje się na Wzgórzach Krzesławickich, ul. Gustawa Morcinka (9.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Risto Deweloper.

Inwestycja Malownicze Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Malownicze Tarasy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Risto Deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (42 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (51 miejsc)

W inwestycji znajduje się 66 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica XVII (Wzgórza Krzesławickie) ze względu na rzeźbę terenu góruje nad pozostałą częścią Krakowa. Władze miasta wyodrębniły Dzielnicę XVII w 1991 roku. W ramach poprzedniego podziału administracyjnego Krakowa okolice Wzgórz Krzesławickich wchodziły w skład rozległej dzielnicy Nowa Huta. Opisywany teren podobnie jak Mistrzejowice i Bieńczyce miał służyć jako zaplecze dla nowohuckiego kombinatu. Dlatego już na początku lat 60 – tych rozpoczęto budowę pierwszego osiedla mieszkaniowego (Os. Na Wzgórzach). Do końca lat 80 – tych na opisywanym terenie powstało jeszcze jedno osiedle wielkopłytowe (Os. Na Stoku). Obecnie w Dzielnicy XVII coraz częściej lokalizuje się nowe inwestycje mieszkaniowe. Są one przeznaczone dla osób, które mogą zaakceptować sporą odległość do centralnej części Krakowa.

Komunikacja

Dzielnica XVII jest oddalona od centrum miasta. Na problemy związane z długotrwałym dojazdem mogą narzekać przede wszystkim osoby mieszkające we wschodniej części Wzgórz Krzesławickich. Jedna z tras prowadzących do centrum miasta wiedzie wzdłuż ulic Wadowskiej, Lubockiej, Karola Darwina, Kocmyrzowskiej, Bieńczyckiej oraz Alei Pokoju. Mieszkańcy Wzgórz Krzesławickich korzystają z kilku linii kursujących do centrum Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Malownicze Tarasy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Malownicze Tarasy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Malownicze Tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kantorowice.

Data publikacji: 06.12.2017
Data aktualizacji: 02.09.2019

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Wzgórzach Krzesławickich

Oferty na Wzgórzach Krzesławickich

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: