Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zakątek Białołęcka

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Białołęcka 343 i, oferowane bezpośrednio przez

Ricand House Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Białołęcka 343 i 345

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 15 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zakątek BiałołęckaZakątek Białołęcka

4 zdjęcia

Zakątek Białołęcka
Zakątek Białołęcka
Zakątek Białołęcka
Zakątek Białołęcka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 12 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka

Opis inwestycji

Osiedle “Zakątek Białołęcka” zlokalizowane jest przy ul. Białołęckiej 343/345 w Warszawie. Jest to miejsce piękne, jakby oderwane od warszawskiego gwaru, zapewniające spokój i wyciszenie po ciężkim dniu.

O wyjątkowym charakterze tejże inwestycji decydują przede wszystkim kameralna zabudowa (tylko 12 segmentów), a także malownicza okalająca przyroda. Kameralny nastrój inwestycji podkreśla również brak wielorodzinnych budynków mieszkalnych w sąsiedztwie inwestycji.

Osiedle “Zakątek Białołęcka” to kompleks 3 dwukondygnacyjnych, niepodpiwniczonych budynków mieszkalnych, w każdym po 4 segmenty o pow. 123,5 i 126 m2.

Inwestycja Zakątek Białołęcka znajduje się na Brzezinach, ul. Białołęcka 343 i 345 (11.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Ricand House Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Zakątek Białołęcka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zakątek Białołęcka nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ricand House Sp. z o.o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zakątek Białołęcka?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zakątek Białołęcka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 228 metrów od inwestycji Zakątek Białołęcka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warzelnicza 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zakątek Białołęcka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Białołęcka znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Malinowe Przedszkole" w odległości 351 m, przedszkole w odległości 387 m, Szkoła Podstawowa nr 368 im. Polskich Olimpijczyków w odległości 587 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zakątek Białołęcka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Hadmedica w odległości 973 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Białołęcka w odległości 579 m znajduje się Ganador Sport, w odległości 612 m znajduje się boisko / kort, w odległości 637 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023