Osiedle Pod Akacją etap II

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ricand House Sp. z o.o. Sp. k.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 41 domów w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Przyrodnicza (1,8 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Przyrodnicza znajduje się na Grodzisku, ul. Przyrodnicza 15 (11,2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Willa Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Przyrodnicza jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 3 nowe domy o powierzchni 150 m2.

Warszawa, Grodzisk, ul. Przyrodnicza 15 (11,2 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 4 500 zł/m2

Inwestycja polecana

Przyrodnicza
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba domów: 3
 • Powierzchnia: 150 m2
 • Liczba pokoi: 6
Willa Invest Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Bluszczowe Wille (2,1 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Bluszczowe Wille znajduje się na Grodzisku, ul. Zdziarska (13,4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera FB Antczak. Inwestycja Bluszczowe Wille jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 40 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 38 nowych domów o powierzchniach od 138 do 168 m2.

Warszawa, Grodzisk, ul. Zdziarska (13,4 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 4 796 zł/m2

Inwestycja polecana

Bluszczowe Wille
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba domów: 38
 • Powierzchnia: 138 - 168 m2
 • Liczba pokoi: 4
FB Antczak
Domy spełniające kryteria

Segmenty Marysieńki (4,0 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Segmenty Marysieńki znajduje się w Markach, ul. Królowej Marysieńki 32 (2,6 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Leśne Segmenty. Inwestycja Segmenty Marysieńki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 12 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 6 nowych domów o powierzchniach od 135 do 150 m2.

Marki, ul. Królowej Marysieńki 32 (2,6 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Segmenty Marysieńki
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba domów: 6
 • Powierzchnia: 135 - 150 m2
 • Liczba pokoi: 4
Leśne Segmenty
Domy spełniające kryteria

Na terenie jednej z najbardziej rozwijających się obecnie dzielnic Warszawy – Białołęki, powstaje II etap osiedla domów szeregowych Pod Akacją. Całość zamkniętego osiedla (32 segmenty) wtapiać się będzie w istniejącą niską zabudowę.Bliskość dużych centrów handlowych, sklepów, szkoły, stadniny koni a także niedalekie sąsiedztwo lasu i terenów rekreacyjnych tworzy idealne warunki życia zarówno dla osób starszych, rodzin z dziećmi jak i aktywnych zawodowo młodych ludzi.

Osiedle Pod Akacją, to: – osiedle kameralne, zamknięte – atrakcyjna lokalizacja – otoczenie przyrody – segmenty o pow. około 139 mkw – przydomowe ogródki

Inwestycja Osiedle Pod Akacją etap II znajduje się na Grodzisku, ul. Berensona 123 (11,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ricand House Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Osiedle Pod Akacją etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych domów w tym 3 domy typu dom z bali.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pod Akacją etap II pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych .

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 32 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy nie posiadają garaży.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Pod Akacją etap II

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Pod Akacją etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Oknicka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pod Akacją etap II znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Terapeutyczne "Dobry Start" w odległości 600 m, "Dziecięcy Raj" Przedszkole Niepubliczne w odległości 650 m, PRZEDSZKOLE Niepubliczne NR 7 ZŁOTA RYBKA w odległości 800 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m Infans. Centrum Edukacji, Terapii i Ruchu, w odległości 650 m Reinholz-Jaskólska Małgorzata, lek. med. ginekolog, w odległości 750 m Staniszewski Marcin. Medycyna naturalna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Artderma Medical & Beauty SPA w odległości 500 m, Klementynka. Piekarnia. Majkowski K. w odległości 1 200 m, Kawiarnia LAGUNA S.c. Sławomir Głowiński, Dariusz Wizowski w odległości 1 400 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: 4FIT Studio Kształtowania Sylwetki w odległości 1 300 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:11

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:21

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet