Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Sołtysowicka 21C

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sołtysowicka, oferowane bezpośrednio przez

Republika Wnętrz - Grupa

Wrocław, Psie Pole, Karłowice, ul. Sołtysowicka 21C

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 134 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sołtysowicka 21CSołtysowicka 21C

7 zdjęć

Sołtysowicka 21C
Sołtysowicka 21C
Sołtysowicka 21C
Sołtysowicka 21C

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 250 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nasza nowa inwestycja to 250 mikro mieszkań o powierzchniach od 14,5 m2 do 45 m2. Są to głównie lokale składające się z niewielkiego przedpokoju, łazienki i pokoju z aneksem kuchennym. Część mieszkań posiada balkony. Przygotowaliśmy także kilka lokali dwupokojowych, wszystkie z aneksami kuchennymi w każdym z pokoi. Budynek oferuje pralnię samoobsługową i hol z recepcją, a dla zmotoryzowanych garaż podziemny.

Funkcjonalne lokale o małych metrażach gwarantują zyski z najmu długo i krótkoterminowego. W bardzo atrakcyjnej cenie można zakupić nową nieruchomość w świetnej lokalizacji i nowoczesnym, eleganckim budynku.

Kupując mikro mieszkanie klient nabywa prawo własności nieruchomości lokalowej wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, czyli we własności gruntu i częściach wspólnych budynku.

Inwestycja Sołtysowicka 21C znajduje się na Karłowicach, ul. Sołtysowicka 21C (4.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Republika Wnętrz - Grupa.

Inwestycja Sołtysowicka 21C została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 250 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sołtysowicka 21C nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Republika Wnętrz - Grupa przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Wrocławskie osiedle Karłowice to miejsce pełne zieleni, lubiane przez mieszkańców za bliskość centrum, z pełnym zapleczem usługowym i doskonałą komunikacją. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Instytut Filozofii, Instytut Socjologii, Instytut Studiów Międzynarodowych, Wydział Nauk Społecznych oraz Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu.

Psie Pole to wrocławskie osiedle rozciągające się w północnej części miasta. Zamieszkuje je ponad 93 tysiące mieszkańców, a jego obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz osiedla mieszkaniowe. W południowej części osiedla Psie Pole znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś osiedle otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tego osiedla: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Osiedle jest dobrze skomunikowane dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sołtysowicka 21C?

Po wrocławskim Psim Polu porusza się kilka linii tramwajowych i autobusowych, co znacznie ułatwia komunikację. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części osiedla.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sołtysowicka 21C mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 828 metrów od inwestycji Sołtysowicka 21C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Sołtysowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sołtysowicka 21C znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowicka 21C znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu w odległości 63 m, Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu w odległości 90 m, Szkoła Policealna Lider w odległości 97 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sołtysowicka 21C jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 375 m, A w odległości 379 m, A1 w odległości 381 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sołtysowicka 21C składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Sobkowiak, w odległości 115 m znajduje się Furtak, w odległości 125 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sołtysowicka 21C w odległości 405 m znajduje się boisko / kort, w odległości 415 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 657 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.01.2019
Data aktualizacji: 24.07.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023