Kuźnicy Kołłątajowskiej 68

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej, oferowane bezpośrednio przez

Real-Construct Sp. z o.o.

Kraków, Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 68-68a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1179 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Kuźnicy Kołłątajowskiej 68Kuźnicy Kołłątajowskiej 68

12 zdjęć

Kuźnicy Kołłątajowskiej 68
Kuźnicy Kołłątajowskiej 68
Kuźnicy Kołłątajowskiej 68
Kuźnicy Kołłątajowskiej 68

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 115 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (51): 2,49 m2 - 2,69 m2. Cena 4000 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca) w cenie 25 000 zł
  • miejsca postojowe podziemne (92 miejsca) w cenie 40 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 logo

Inwestycję Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 tworzyć będą dwa czteropiętrowe budynki, w których zaprojektowano łącznie 115 mieszkań. W ramach oferty dostępne są mieszkania o zróżnicowanym metrażu- od 31,99 do 70,09m2, których układy zaaranżowane zostały z myślą o uzyskaniu maksymalnej wygody oraz spełnieniu różnorodnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Na poziomie -1 będą się znajdować miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Na terenie całej inwestycji będą 3 wózkownie (zlokalizowane na parterze, przy każdym wejściu do klatki). Do wszystkich mieszkań przynależeć będzie balkon lub ogródek Elegancka, przemyślana forma, subtelna kolorystyka elewacji, brak zbędnych elementów oraz niewielka skala budynków, to aspekty tworzące atrakcyjność inwestycji. Całość przedsięwzięcia skomponowana została w taki sposób, aby jak najlepiej współgrać z otoczeniem i stworzyć miejsce, w którym przyszli mieszkańcy poczują pełnię komfortu.

Realizacja inwestycji zaplanowana jest na III kwartał 2023r.

Inwestycja Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 znajduje się na Prądniku Białym, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 68-68a (3.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Real-Construct Sp. z o.o.

Inwestycja Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 115 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Real-Construct Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (24 miejsca) w cenie 25 000 zł
  • miejsca postojowe podziemne (92 miejsca) w cenie 40 000 zł

W inwestycji znajduje się 51 komórek lokatorskich 2,49 m2 - 2,69 m2. Cena 4000 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Projekt zlokalizowany jest w północnej części miasta, przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej. Jest to obszar przechodzący aktualnie intensywne przeobrażenia infrastrukturalne. Inwestycje komunikacyjne, których realizacja jest na bardzo zaawansowanym etapie- budowa linii tramwajowej do Górki Narodowej, Obwodnicy Północnej, a także rozbudowa Alei 29 listopada- sprawią, że okolica będzie jedną z najlepiej skomunikowanych w mieście.

Co niezwykle istotne, otaczająca przestrzeń jest bogata w zieleń, natomiast w niedalekim zasięgu znajdują się większe kompleksy parkowe (m.in. Park Białoprądnicki). Niewielka odległość od centrum miasta (ok. 5km), niska intensywność najbliższej zabudowy, ciche otoczenie, dostępność pełnej infrastruktury handlowo- usługowej, to aspekty, dzięki którym Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 jest idealnym miejscem do zamieszkania. Biorąc pod uwagę dynamikę wspomnianych inwestycji miejskich w zakresie komunikacji, a także bliskość kompleksów biurowo-korporacyjnych przy ul. Opolskiej, oferta jest również bardzo atrakcyjna w perspektywie inwestycyjnej.

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kuźnicy Kołłątajowskiej 68?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2265 metrów od inwestycji Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Olsza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole numer 175 w Krakowie w odległości 577 m, Szkoła Podstawowa numer 68 imienia Jerzego Bińczyckiego w odległości 595 m, Samorządowe Przedszkole numer 39 w odległości 611 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 673 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 692 m, Fizjoter Rehabilitacja i Osteopatia Prądnik w odległości 771 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 301 m znajduje się Just gym, w odległości 308 m znajduje się Biedronka, w odległości 440 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 w odległości 282 m znajduje się boisko / kort, w odległości 283 m znajduje się boisko / kort, w odległości 451 m znajduje się centrum sportowe.

Data publikacji: 28.02.2022
Data aktualizacji: 08.01.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: