Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Real-Construct Sp. z o.o. logo

Real-Construct Sp. z o.o.

Kraków, ul. Królewska 65
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy Real-Construct Sp. z o.o. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Firmą, jej dorobkiem, profilami działalności bądź możliwościami ewentualnej współpracy.Real-Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest firmą budowlaną, zatrudniającą około 200 pracowników. Dysponujemy solidną bazą sprzętową jak również wyselekcjonowaną i wyspecjalizowaną kadrą posiadającą wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie.Firma posiada 2 podstawowe profile działalności gospodarczej.1. Pierwszy profil to usługi budowlane ze szczególnym uwzględnieniem wysokiej jakości prac wykończeniowych, których efekty docenili najbardziej wymagający klienci; tacy jak Banki, Instytucje Finansowe, Operatorzy Telefonii Komórkowych, Centra Handlowe itp .2. Drugi profil działalnosci to usługi montażowe i spawalnicze konstrukcji stalowych, urządzeń mechanicznych, bądź dostawa konstrukcji stalowych. Firma miała okazję pracować na najbardziej prestiżowych placach budów w Europie i nie tylko, z powodzeniem wykonując usługi w zakresie montażu szeregu rodzaju konstrukcji stalowych.

Posiadamy w sprzedaży 37 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Czerwieńskiego 3
  gotowe
  Czerwieńskiego 3 to nowy projekt firmy Real Construct zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej okolicy, przy granicy z Krowodrzą, na osiedlu Azory. Przyjazne otoczenie: Niska zabudowa, przyjemne i ciche otoczenie, dostępność pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, bliskość szkół, parków i terenów rekreacyjnych, to cechy, które sprawiają, że przyszłym mieszkańcom będzie się tu idealnie mieszkań i

  Czerwieńskiego 3

  od 14 450 /m2
  ul. Czerwieńskiego 3, Prądnik Biały, Kraków(3.8 km od centrum)
  Real-Construct Sp. z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Real-Construct Sp. z o.o. logo
Real-Construct Sp. z o.o.
Kraków, ul. Królewska 65
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023