O nas
Oferty specjalne
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Serdecznie witamy na stronie internetowej firmy Real-Construct Sp. z o.o. Zapraszamy do zapoznania się z naszą Firmą, jej dorobkiem, profilami działalności bądź możliwościami ewentualnej współpracy.Real-Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest firmą budowlaną, zatrudniającą około 200 pracowników. Dysponujemy solidną bazą sprzętową jak również wyselekcjonowaną i wyspecjalizowaną kadrą posiadającą wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie.Firma posiada 2 podstawowe profile działalności gospodarczej.1. Pierwszy profil to usługi budowlane ze szczególnym uwzględnieniem wysokiej jakości prac wykończeniowych, których efekty docenili najbardziej wymagający klienci; tacy jak Banki, Instytucje Finansowe, Operatorzy Telefonii Komórkowych, Centra Handlowe itp .2. Drugi profil działalnosci to usługi montażowe i spawalnicze konstrukcji stalowych, urządzeń mechanicznych, bądź dostawa konstrukcji stalowych. Firma miała okazję pracować na najbardziej prestiżowych placach budów w Europie i nie tylko, z powodzeniem wykonując usługi w zakresie montażu szeregu rodzaju konstrukcji stalowych.

Oferty Specjalne

Posiadamy w sprzedaży 107 nieruchomości w 3 inwestycjach

 • Czerwieńskiego 3
  2 kw. 2024
  Czerwieńskiego 3 to nowy projekt firmy Real Construct zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej okolicy, przy granicy z Krowodrzą, na osiedlu Azory.Przyjazne otoczenie:Niska zabudowa, przyjemne i ciche otoczenie, dostępność pełnej infrastruktury handlowo-usługowej, bliskość szkół, parków i terenów rekreacyjnych, to cechy, które sprawiają, że przyszłym mieszkańcom będzie się tu idealnie mieszkań i funkcjonować.Komfortowe mieszkania:W pięciopiętrowym budynku będzie się znajdować łącznie 85 mieszkań w metrażu od 34 m2 do 83 m2. Na parterze usytuowane będą również lokale usługowe. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub rozległe tarasy, do mieszkań parterowych przylegają ogródki. Szeroka gama typów mieszkań sprawia, że w ramach inwestycji dostępne będą pozycje idealne zarówno dla rodzin, jak i dla zakupów inwestycyjnych.Bliskość terenów zielonych:Niewiele ponad kilometr od terenu inwestycji znajduje się Park Krowoderski, który jest doskonałym miejscem do rekreacji i wypoczynku. Dojazd do Błoń i Parku Jordana zajmie kilka minut.Powierzchnie dodatkowe:Do dyspozycji mieszkańców oferujemy 93 miejsca postojowe zlokalizowane w hali garażowej i 55 komórek lokatorskich położonych na piętrach. Na parterze znajdować się będzie ogólnodostępna wózkownia/rowerowania.Ciekawa architekturaEstetykę budynku cechuje bardzo nowoczesna i elegancja forma. Elewacja, tworzona przez elementy ozdobne, utrzymana jest w stonowanych odcieniach bieli i szarości. W połączeniu z efektownym designem części wspólnych inwestycja zyskuje ekskluzywny wymiar.

  Czerwieńskiego 3

  od 10 500 zł/m2
  ul. Czerwieńskiego 3 , Prądnik Biały, Kraków(3.8 km od centrum)
  Real-Construct Sp. z o.o.
 • Kuźnicy Kołłątajowskiej 68
  3 kw. 2023
  Inwestycję Kuźnicy Kołłątajowskiej 68 tworzyć będą dwa czteropiętrowe budynki, w których zaprojektowano łącznie 115 mieszkań. W ramach oferty dostępne są mieszkania o zróżnicowanym metrażu- od 31,99 do 70,09m2, których układy zaaranżowane zostały z myślą o uzyskaniu maksymalnej wygody oraz spełnieniu różnorodnych potrzeb przyszłych mieszkańców. Na poziomie -1 będą się znajdować miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Na terenie całej inwestycji będą 3 wózkownie (zlokalizowane na parterze, przy każdym wejściu do klatki). Do wszystkich mieszkań przynależeć będzie balkon lub ogródek Elegancka, przemyślana forma, subtelna kolorystyka elewacji, brak zbędnych elementów oraz niewielka skala budynków, to aspekty tworzące atrakcyjność inwestycji. Całość przedsięwzięcia skomponowana została w taki sposób, aby jak najlepiej współgrać z otoczeniem i stworzyć miejsce, w którym przyszli mieszkańcy poczują pełnię komfortu.Realizacja inwestycji zaplanowana jest na III kwartał 2023r.

  Kuźnicy Kołłątajowskiej 68

  od 9 000 zł/m2
  ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 68-68a , Prądnik Biały, Kraków(3.8 km od centrum)
  Real-Construct Sp. z o.o.

Nowe lokale użytkowe

Kontakt

Real-Construct Sp. z o.o. logo
Real-Construct Sp. z o.o.
Kraków, ul. Królewska 65
Strona internetowa dewelopera
logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: