Apartamenty Widokowe

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRD Invest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 493 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Apartamenty Widokowe

Apartamenty Widokowe to idealny kompromis między domem w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej a mieszkaniem w bloku. Apartamenty są całkowicie bezczynszowe a niskie rachunki za ogrzewanie gwarantują nowoczesne systemy grzewcze oraz świetna termoizolacja budynków.Nasze apartamenty w odróżnieniu od mieszkań w blokach zapewniają znacznie większy komfort swoim mieszkańcom. Wynika to głównie z odpowiedniego metrażu czyli przestrzeni (tj. każdy powyżej 83 m2), lokalizacji - wśród zieleni, na wzgórzu, z przepięknym widokiem na miasto i góry a także usytuowania względem stron świata.Dodatkowo górne apartament posiada duże przeszklenia na trzy strony świata, obszerny balkon oraz poddasze a apartamenty dolny: taras i ogród. Każdy apartament ma własne oddzielne wejście. W całym budynku znajdują się jedynie 2 lokale.Nasze Apartamenty budowane są z najwyższej jakości materiałów zgodnie z obowiązującymi normami z korzyścią dla środowiska naturalnego. Projektując budynek największy nacisk kładliśmy na jego funkcjonalność ale także na nowoczesną architekturę oraz koszty jego utrzymania.W cenie apartamentu oferujemy bezpłatne miejsce parkingowe, duży balkon z częścią wypoczynkową oraz w przypadku apartamentów na parterze własny, duży ogród o powierzchni ok. 250 m2 do własnej aranżacji.Cały budynek został zaprojektowany w taki sposób aby do minimum ograniczyć straty ciepła oraz zapewnić maksymalną ilość światła dziennego we wszystkich pomieszczeniach. Odpowiednie usytuowanie salonu i jadalni- od strony południowej, oraz sypialni od strony północnej gwarantuje maksymalną ilość światła dziennego. Nie bez znaczenia są także duże, trzyszybowe, dźwiękoszczelne okna w salonie, które latem zapraszają słońce do naszego mieszkania a zimą zapewniają odpowiednią izolację i wyciszenie.W celu zapewnienia maksymalnej wygody wszystkie lokale wyposażone są w nowoczesne ogrzewanie podłogowe (sterowane z telefonu) co dodatkowo uatrakcyjnia pomieszczenia pod względem aranżacji. Każdy apartament zapewnia swoim lokatorom niepowtarzalny komfort przede wszystkim dzięki odpowiednim wymiarom pomieszczeń oraz ich funkcji (garderoba, spiżarka/pom. gospodarcze, gabinet/biuro).

Inwestycja Apartamenty Widokowe znajduje się w Domaszewicach, ul. Klonowa (0.8 km od Kielc), jest realizowana przez dewelopera RD Invest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa.

Inwestycja Apartamenty Widokowe jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań w tym 4 lokale typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Widokowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 83 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 4 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper RD Invest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Ogrzewanie
Ogrzewanie podłogowe sterowane za pomocą telefonu.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Bezpłatne miejsce parkingowe w cenie apartamentu.
Udogodnienia: teren ogrodzony, inteligentny dom.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, góry.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Widokowe

Województwo świętokrzyskie - jednostka podziału administracyjnego w południowej części centralnej Polski ze stolica w Kielcach. Charakterystycznym miejscem regionu świętokrzyskiego są Góry Świętokrzyskie, które są centrum Wyżyny Kieleckiej. Na terenie samego województwa jest zróżnicowany teren - występuje tu dużo nizin jak i wyżyn. Średnia wysokość wynosi 243,4 m n.p.m., zaś najwyższy punkt to Łysica, posiadająca 612 m.n.p.m.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Widokowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Apartamenty Widokowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Domaszowice ogródki działkowe.

Data publikacji: 27.10.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie