Osiedle Źródlane etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Rajbud development Sp. z o.o.

Zielona Góra, ul. F. Rzeźniczaka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 82 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Źródlane etap II

1 zdjęcie

Opis Inwestycji

INWESTYCJA – ul. F. Rzeźniczaka – Os. Źródlane | etap IINasza nowa inwestycja – Os. Źródlane od strony południowej graniczy z malowniczymi terenami zielonymi biegnącymi wzdłuż ulicy Źródlanej, w niedalekiej przyszłości zorganizowanymi w formie parku rekreacyjnego. Natomiast od strony zachodniej sąsiaduje z nowym osiedlem mieszkaniowym, które Rajbud development wybudowało w latach 2006-2011. Północną i wschodnią granicę działki zamyka ulica Franciszka Rzeźniczaka.Zaprojektowany zespół mieszkaniowy składa się z 11 pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych oraz obiektu handlowo-usługowego. Funkcjonalne i komfortowo zaplanowane mieszkania mają powierzchnię od 35 do 64 m kw. Na ostatniej kondygnacji mieszkania będą połączone z indywidualnymi poddaszami, które znacząco powiększą powierzchnię do zagospodarowania. Istnieje możliwość łączenia mieszkań w poziomie. Wiele z proponowanych mieszkań ma przestronne balkony. W podziemiach budynków znajdują się stanowiska postojowe dla samochodów i piwniczki. Wygodne poruszanie się po budynku zapewnią nowoczesne windy łączące wszystkie kondygnacje już od podziemnego parkingu. Obecnie proponujemy Państwu zakup mieszkania w II etapie:- budynek B1 – 80 mieszkań (termin realizacji – grudzień 2012),- budynek B2 – 75 mieszkań (termin realizacji – czerwiec 2013).  Wysoki standard powierzchni wspólnych oraz przestronne i wygodne mieszkania w połączeniu z bardzo dobrą lokalizacją sprawiają iż Nasza oferta jest stworzona dla Państwa.

Inwestycja Osiedle Źródlane etap II znajduje się w Zielonej Górze, ul. F. Rzeźniczaka (2.4 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Rajbud development Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Źródlane etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 155 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Źródlane etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rajbud development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 155 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Źródlane etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Źródlane etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mechaników.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Źródlane etap II znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Edukacyjny nr 9 w Zielonej Górze w odległości 330 m, Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Źródlane etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Biedronka, w odległości 120 m znajduje się Galeria Źródlana.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Źródlane etap II w odległości 230 m znajduje się Orlik, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: