Osiedle Źródlane etap I

Oferta archiwalna

Zielona Góra, ul. F. Rzeźniczaka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Źródlane etap I

7 zdjęć

Osiedle Źródlane etap I
Osiedle Źródlane etap I
Osiedle Źródlane etap I
Osiedle Źródlane etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 79 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

INWESTYCJA – ul. F. Rzeźniczaka – Os. Źródlane | etap INasza nowa inwestycja – Os. Źródlane od strony południowej graniczy z malowniczymi terenami zielonymi biegnącymi wzdłuż ulicy Źródlanej, w niedalekiej przyszłości zorganizowanymi w formie parku rekreacyjnego. Natomiast od strony zachodniej sąsiaduje z nowym osiedlem mieszkaniowym, które Rajbud development wybudowało w latach 2006-2011. Północną i wschodnią granicę działki zamyka ulica Franciszka Rzeźniczaka.Zaprojektowany zespół mieszkaniowy składa się z 11 pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych oraz obiektu handlowo-usługowego. Funkcjonalne i komfortowo zaplanowane mieszkania mają powierzchnię od 35 do 64 m kw. Na ostatniej kondygnacji mieszkania będą połączone z indywidualnymi poddaszami, które znacząco powiększą powierzchnię do zagospodarowania. Istnieje możliwość łączenia mieszkań w poziomie. Wiele z proponowanych mieszkań ma przestronne balkony. W podziemiach budynków znajdują się stanowiska postojowe dla samochodów i piwniczki. Wygodne poruszanie się po budynku zapewnią nowoczesne windy łączące wszystkie kondygnacje już od podziemnego parkingu. Obecnie proponujemy Państwu zakup mieszkania w I etapie:- budynek A1 (ul. Rzeźniczaka 13) – pozwolenia na użytkowanie – sierpień 2010 – wszystkie mieszkania sprzedane!!!- budynek A2/1 – 39 mieszkań (termin realizacji – maj 2012),- budynek A2/2 – 40 mieszkań (termin realizacji – maj 2012).  Wysoki standard powierzchni wspólnych oraz przestronne i wygodne mieszkania w połączeniu z bardzo dobrą lokalizacją sprawiają iż Nasza oferta jest stworzona dla Państwa.

Inwestycja Osiedle Źródlane etap I znajduje się w Zielonej Górze, ul. F. Rzeźniczaka (2.4 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez Rajbud development Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Źródlane etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 79 nowych mieszkań znajdujących się w 11 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Źródlane etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rajbud development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Niezwykłą atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią kilkadziesiąt linii autobusowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Źródlane etap I?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Źródlane etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Źródlane etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mechaników.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Źródlane etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Źródlane etap I znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Edukacyjny nr 9 w Zielonej Górze w odległości 330 m, Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Źródlane etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Źródlane etap I w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Orlik.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty w Zielonej Górze

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: