Ogrody Królowej Bony IV

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Radan Sp. z o.o.

Gliwice, ul. Górnych Wałów 23A/B/C
Ceny od: 6 500 zł brutto/m2
Ogrody Królowej Bony IV

15 zdjęć

Ogrody Królowej Bony IV
Ogrody Królowej Bony IV
Ogrody Królowej Bony IV
Ogrody Królowej Bony IV

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ogrody Królowej Bony IV dostępnych jest 18 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Ogrody Królowej Bony Etap IV to prestiżowy projekt charakteryzujący się znakomitą lokalizacją w sercu gliwickiej starówki, w bliskim sąsiedztwie Rynku.

Projekt obejmuje trzy wielorodzinne budynki o nowoczesnej bryle. Ich niepowtarzalny wygląd zostanie uzyskany dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii i szlachetnych surowców. Wyjątkową estetykę zapewni bogata w detale elewacja, wykonana z wysokiej klasy materiałów, a zastosowanie płynnych, spokojnych form architektonicznych, subtelna kolorystyka i dekoracje nawiążą do zabytkowego budynku Bony 13, naszej poprzedniej inwestycji.

Na terenie inwestycji powstanie pierwsza na Śląsku Tężnia Solankowa. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli wytworzyć w najbliższej okolicy specyficzny mikroklimat, którego dobroczynne właściwości będą służyć zdrowiu i samopoczuciu mieszkańców Ogrodów Królowej Bony.

Inwestycja zawdzięcza swojej lokalizacji niepowtarzalny klimat zacisza i miejskiego szyku. Gwarantuje ona doskonałą komunikację, bliskość wszelkich wygód, jakie daje miasto i otoczenie kojącej zieleni. Nowoczesne rozwiązania zapewniają codzienną wygodę, komfort i bezpieczeństwo, niezależnie od stylu życia nowych mieszkańców.

- doskonała lokalizacja na gliwickiej starówce , bliskość kluczowych obiektów, takich jak Rynek, Katedra św. Apostołów Piotra i Pawła, punkty usługowe, rekreacyjne i publiczne.

- pierwsza inwestycja na śląsku z tężnią solankową,

- starannie zagospodarowany teren osiedla oraz plac zabaw

- 170 mieszkań o metrażu od 24 do 68 m2

- mieszkania 1-,2-,3- i 4 - pokojowe z atrakcyjnymi tarasami i balkonami

- nowoczesna winda

- miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie w podziemnej hali garażowej

Inwestycja Ogrody Królowej Bony IV znajduje się w Gliwicach, ul. Górnych Wałów 23A/B/C (0.6 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez dewelopera Radan Sp. z o.o..

Inwestycja Ogrody Królowej Bony IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 170 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Królowej Bony IV pozostało na sprzedaż 18 mieszkań o powierzchniach od 31 do 67 metrów kwadratowych w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 31 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 52 m2 w cenie od 339 365 zł (7 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 63 do 67 m2 w cenie od 424 378 zł (10 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Radan Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 170 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 18 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 31 do 67 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 339 365 do 476 694 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 500 do 7 300 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Królowej Bony IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Ogrody Królowej Bony IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice Górnych Wałów.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Królowej Bony IV znajduje się się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: GRUPA SILESIA SZKOLENIA w odległości 30 m, Naczelna Organizacja Techniczna Federacja Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych Rada Miejska w Gliwicach w odległości 30 m, Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 21 w Gliwicach w odległości 50 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ogrody Królowej Bony IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Corpora w odległości 150 m, LUXMED Gliwice w odległości 440 m, Szpital Miejski Nr 4 z Przychodnią w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Królowej Bony IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Smaki Natury, w odległości 50 m znajduje się Morawskie Sklepy, w odległości 80 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Królowej Bony IV w odległości 180 m znajduje się Hala Widowiskowo-Sportowa "Górnych Wałów", w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.09.2019
Data aktualizacji: 05.05.2021
Radan Sp. z o.o. logo

Radan Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Górnych wałów 21/2 44-100 Gliwice
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: