Rybitwy

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezQuatro Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 61 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wilgi Park(0.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Zgorzała, ul. Wilgi 15 (0.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 161/m2
  Wilgi Park
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 19
  Powierzchnia: 63 - 108 m2
  Liczba pokoi: 3 - 6
  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
 • Osiedle Kolorowe 2(0.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Nowa Wola, ul. Przepiórki (0.9 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 740/m2
  Osiedle Kolorowe 2
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 80 - 104 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
 • Lake Village(1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż piaseczyński, Nowa Wola, ul.Maciejki 8/2 (1.4 km od Warszawy)
  Lake Village
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 112 m2
  Liczba pokoi: 4
  Dynamic Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

"Inwestycja Rybitwy”położona jest przy kameralnej ulicy Rybitwy w miejscowości Zgorzała gmina Lesznowola, blisko granicy z Ursynowem. W otoczeniu domy jednorodzinne i kameralne osiedla. Z jednej strony można poczuć się jak za miastem, w otoczeniu zieleni, a z drugiej strony łatwy dostęp do potrzebnej infrastruktury.Aktualnie trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku.Budynki będą gotowe do oddania do końca kwietnia 2019Każdy z domów o powierzchni 124m2, z własnym ogrodem 112 m2, garażem i dodatkowym miejscem postojowym. Od zewnątrz budynki wyróżniają się eleganckim wyglądem.W środku każdy dom posiada funkcjonalny układ przestrzenny. Duże okno z widokiem na ogród daje możliwość doskonałego doświetlenia wnętrza jak również pięknego widoku. Na parterze domu znajduje się przestronna kuchnia, salon z dużym oknem, kominkiem i wyjściem na ogród, toaleta, hall z garderobą, kotłownia oraz garaż. Na piętrze zaprojektowana został łazienka, 3 funkcjonalne sypialnie o pow. 11m2, 15m2, 18m2, dwie z nich posiadają przestronne garderoby.Jeden z domów posiada 5 sypialni.

Inwestycja Rybitwy znajduje się w Zgorzale, ul. Rybitwy (0.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Quatro Development.

Inwestycja Rybitwy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 2 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Rybitwy pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 124 metrów kwadratowych w cenie od 589 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Quatro Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Każdy z domów posiada indywidualne przyłącze mediów miejskich: wodna, kanalizacja, gaz, prąd. Światłowód przy ogrodzeniu
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rybitwy

Cena dotyczy segmentów środkowych. W najbliższej okolicy znajdują się: 500 m – Zespół Szkół Publicznych w Mysiadle, Filia Zgorzała 400 m – przystanek komunikacji publicznej (autobus) 450 m – plac zabaw dla dzieci 300-900 m – małe sklepy spożywcze 1,5 km – duży sklep Biedronka przy PKP Jeziorki 1,5 km – boisko piłkarskie FC Lesznowola wraz z placem zabaw 350 m – przystanek autobusowy 450 m – przystanek GIMBUS (autobus szkolny) 3,5 km – Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Nowej Iwicznej – dowóz dzieci autobusem szkolnym ( zatrzymuje się na ul. Postępy, tuż przy ul. Storczyka) 1,5 km – przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej Warszawa Jeziorki Odległości i czas dojazdu SKM: Warszawa Jeziorki – Warszawa Centralna – Około 30 min Warszawa Jeziorki – Warszawa Lotnisko Chopina – około 30 min Warszawa Jeziorki – Warszawa Wschodnia – około 40 min Warszawa Jeziorki – Warszawa Śródmieście – około 30 min Stan developerski (piec kondensacyjny, gazowe ogrzewanie podłogowe, kaloryfery, okna, drzwi wejściowe, tynki gipsowe wewnątrz, bramy garażowe z automatyką, płoty, furtki bramy wjazdowe na posesję).

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

W odległości 350 metrów od inwestycji Rybitwy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kolibra.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rybitwy znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gminne Przedszkole w Zamieniu w odległości 1250m, Żłobek Olinki w odległości 1850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1300 m znajduje się Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się Warzywko. Daszkowski P., w odległości 800 m znajduje się MK Foto, w odległości 1200 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Data publikacji: 20.03.2019

Data aktualizacji: 31.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie