Bemowo Living House

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Powstańców Śląskich, oferowane bezpośrednio przez PW Development Sp. z o.o.

Warszawa, Bemowo, Bemowo Lotnisko, Ul. Powstańców Śląskich

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 45 ofert w najbliższej okolicy!

Bemowo Living House

2 zdjęcia

Bemowo Living House

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

BEMOWO Living House kameralny budynek do wygodnego życia, z projektowaną  bezpieczną przestrzenią, między Kliniką Weterynarii Bemowo a Salonem Honda Marine na przeciwko restauracji  McDonald’s.BEMOWO Living House  to ładne mieszkania w funkcjonalnej architekturze w budynku z tarasami, loggiami, balkonami.W zabudowie wielomieszkaniowej posiadającej cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną, stojącej na płycie garażu podziemnego, zaprojektowanych zostało 30 mieszkań o powierzchniach: od  40m2 do 95m2, zróżnicowanej strukturze układu mieszkań.Ta część dzielnicy znakomicie skomunikowana z miastem, ma połączenia ze wszystkimi  ważniejszymi punktami Warszawy za pomocą licznych linii autobusowych i tramwajowych. Sąsiedztwo planowanej stacji metra uczyni niebawem z tego miejsca najmodniejszy rejon.Wygodę i duży komfort  życia,  zapewniają:  poczta, banki, apteka , Centrum Handlowe, Cinema City , szkoły, restauracje: McDonald’s- vis a vis BEMOWO Living House. Bliskość  parku leśnego Bemowo oraz ścieżek rowerowych jak również  basenów i fitnesklubów umożliwia aktywny wypoczynek.Budowa placu zabaw podnosi znacznie walory inwestycji.Doskonałą lokalizację ułatwiającą codzienne życie podkreśla szybki dostęp do bogatej infrastruktury.Elegancki  powściągliwy budynek o prostej formie, łączy nowoczesna technologię, atrakcyjną architekturę i solidne wykonanie.Komunikację w budynku zapewnią bezpieczne windy już od poziomu garażu.Wysoki standard wykończenia ciągów komunikacyjnych budynku oraz garaży.Garaż podziemny wyposażony w sterowaną  elektronicznie bramę wjazdową  z 32 miejscami postojowymi oraz  kilkanaście pomieszczeń gospodarczych.

Inwestycja Bemowo Living House znajduje się na Bemowie Lotnisku (7.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez PW Development Sp. z o.o.

Inwestycja Bemowo Living House została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bemowo Living House nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PW Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (32 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne (32 miejsca).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bemowo Living House?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bemowo Living House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Bemowo Living House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pirenejska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bemowo Living House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bemowo Living House znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DZIECIĘCY KĄCIK w odległości 200 m, przedszkole 371 w odległości 260 m, BAJECZKA NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE INTEGRACYJNE w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bemowo Living House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Bemowo w odległości 270 m, Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna w odległości 350 m, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Bemowo w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bemowo Living House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Targowisko Tarbem, w odległości 190 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 190 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bemowo Living House w odległości 130 m znajduje się Skate Park Bemowo, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: