Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 42,48 m² - numer C1.03.26

4.61% stopa zwrotu inwestycji rocznie

Bydgoszcz, ul. Fordońska 428A-428JInwestycja: Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1Deweloper: Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1

4 zdjęcia

Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1
Termin oddania:
1 kw. 2023
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
42,48 m²
Piętro:
3 piętro
Strona świata:
wschód
Powierzchnie dodatkowe:
Loggia
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne: bezpłatne miejsca
 • miejsca postojowe podziemne: zakup nie jest obowiązkowy
Komórki lokatorskie
dostępne: przewidziane dla każdego mieszkania
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Udogodnienia
plac zabaw, monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, videodomofon, wózkarnia
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1

Przystanek Autobusowy - 150 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 obiekty sportowe, 1 plac zabaw, 1 placówka edukacyjna, 1 kawiarnia lub restauracja

Panorama Wiślana to osiedle zlokalizowane w sąsiedztwie przepięknych nadwiślańskich terenów oraz Parku Milenijnego. Z uwagi na łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych, szlaków pieszych i rowerowych z pewnością będzie to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Inwestycja położona jest w spokojnej okolicy, a dzięki rozbudowanej infrastrukturze miejskie życie jest na wyciągnięcie ręki. Panorama Wiślana stanowić będzie równowagę między bliskością miasta a sąsiedztwem natury.

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o. logo

W sprzedaży 251 nieruchomości w 3 inwestycjach

5 nagród i wyróżnień

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 14 inwestycjach

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42,5 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1 w Bydgoszczy, ul. Fordońska 428A-428J (10.2 km od centrum Bydgoszczy).

Inwestycja jest realizowana przez Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 80 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 68 ofert o powierzchni od 36 do 124 m².

W budynkach jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu C1.03.26 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 268 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkoweLoggia

Osiedle Panorama Wiślana to projekt, na który docelowo składać się będzie dziesięć budynków wielorodzinnych wraz z podziemnymi halami garażowymi oraz komórkami lokatorskimi. W ramach osiedla zrealizowane zostaną zróżnicowane lokale mieszkalne - od małych, idealnych dla celów inwestycyjnych, po przestronne sześciopokojowe mieszkania z widokiem na nadwiślańskie tereny.

Podczas tworzenia projektu dążyliśmy do stworzenia funkcjonalnych układów mieszkań – łatwych w aranżacji, o zróżnicowanych powierzchniach, które będą idealną propozycją dla rodzin z dziećmi, par czy singli.

Design w elegancki sposób łączy ze sobą grafitowe przeszklenia w postaci balkonów oraz elementy imitujące cegłę, nawiązując tym samym do uprzednio istniejącej na tym terenie cegielni. Dopełnieniem będą wysokie przeszklenia okien, które nadadzą mieszkaniom przyjaznej przestrzeni. Zarówno budynki, części wspólne, jak i aranżacja terenu osiedla zostaną wykonane z dbałością o każdy szczegół.

Inwestycja z pewnością przyciągnie uwagę tych, którzy lubią otaczać się stylową przestrzenią, a wygodne rozwiązania zapewnią przyszłym mieszkańcom komfort użytkowania.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Panorama Wiślana Etap I - budynek C1, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 32 podobne nowe mieszkania.

Data publikacji: 27.09.2021
Data aktualizacji: 22.06.2022
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o. logo

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe LEM-BUD Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Fordońska 428 85-790 Bydgoszcz

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: