Mieszkania na os. Śląskim

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 102 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Silesia(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Zielona Góra, ul. Osiedle Śląskie (3.6 km od centrum Zielonej Góry)
  Ceny od: 4 900 brutto/m2
  Osiedle Silesia
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 31
  Powierzchnia: 43 - 59 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Agrobex Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

ZIELONA GÓRA, budynek 31-rodzinny z garażami, Os. ŚląskieRozpoczęcie budowy budynku 18.04.2012 r.Budynek oddany do użytku 29.01.2013 r.W budynku znajduje się 31 mieszkań oraz 11 garaży. Budynek 3-klatkowy, z czterema kondygnacjami nadziemnymi, podpiwniczony, kryty wentylowanym stropodachem płaskim.W poziomie piwnic znajdują się garaże oraz komórki lokatorskie. W budynku zaprojektowano 31 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchni od 33,3 m2 do 73,40 m2.Każde mieszkanie posiada ładną dużą loggię.Teren działki zagospodarowany jest w chodniki, drogę dojazdową, miejsca postojowe, plac zabaw.Budynek przyłączony został do sieci ciepłowniczej Elektrociepłowni.

Inwestycja Mieszkania na os. Śląskim znajduje się w Zielonej Górze, ul. Raculka (3.3 km od centrum Zielonej Góry), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o..

Inwestycja Mieszkania na os. Śląskim została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania na os. Śląskim pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mieszkania na os. Śląskim

Zielona Góra to miasto będące siedzibą organów samorządu województwa, marszałka i zarządu województwa lubuskiego i Sejmiku Województwa Lubuskiego oraz jednostek im podporządkowanych, starosty powiatu zielonogórskiego oraz władz gminy Zielona Góra. Jest także stolicą diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Wraz z Sulechowem i Nową Solą stanowi tzw. Lubuskie Trójmiasto. Powierzchnia miasta wynosi 58,34 kilometrów kwadratowych. Niezwykła atrakcją miasta są liczne zabytki. W czasie wojny miasto nie uległo wielkim zniszczeniom, dzięki czemu pozostała w nim cała przedwojenna zabudowa miejska. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj Stare Miasto oraz przedwojenne wille wzdłuż alei Niepodległości i reprezentacyjnego traktu miejskiego.

Komunikacja

Przez Zieloną Górę przebiegają trzy drogi krajowe (S3, DK27, DK32) i cztery wojewódzkie (DW280, DW281, DW282 i DW283). W mieście transport kolejowy składa się z jednej stacji kolejowej, natomiast komunikacje miejską świadczy MZK Zielona Góra. Składa się na nią 37 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania na os. Śląskim mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Mieszkania na os. Śląskim znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Śląskie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania na os. Śląskim znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 24 w odległości 300 m, Chrześcijańska Szkoła Podstawowa "Salomon" w odległości 460 m, Zespół Edukacyjny nr 3 w odległości 460 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mieszkania na os. Śląskim jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Aldemed centrum medyczne w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania na os. Śląskim składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Fresh.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania na os. Śląskim w odległości 300 m znajduje się Fitness Club Akton, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.03.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie