Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 79,86 m² numer 41/19
Inwestycja:
Nowa Akwarelowa
Inwestycja:
Nowa AkwarelowaSzczecin, Prawobrzeże, Bukowe-Klęskowo, ul. Akwarelowa
Szczecin, Prawobrzeże, Bukowe-Klęskowo, ul. Akwarelowa
:format(jpg)/offers/offer/18293/main_image/nowa-akwarelowa_6affab.png)
:format(jpg)/offers/offer/18293/main_image/nowa-akwarelowa_6affab.png)
1 zdjęcie
Termin oddania
Gotowe
Ilość pokoi
4 pokoje
Metraż
79,86 m²
Piętro
4 piętro
Wysokość pomieszczeń
od 260 do 280 cm wysokości
Ilość poziomów
1 poziom
Oznaczenie oferty
41/19

Raport o deweloperze
Poznaj dewelopera bliżej! Pobierz raport, w którym znajdziesz kluczowe informacje o firmie, jej doświadczeniu, nagrodach oraz aktualnych i zrealizowanych inwestycjach.
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe | |
|---|---|
Standard wykończenia | standard deweloperski |
Realizacja inwestycji | rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku |
Udogodnienia | informacja u dewelopera |
Przyroda | informacja u dewelopera |
Charakterystyka energetyczna nieruchomości | informacja u dewelopera |
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności | Odrębna własność z własnością gruntu |
|---|---|
Wysokość czynszu | informacja u dewelopera |
Warunki rezerwacji | Informacja u dewelopera |
Zabezpieczenie środków | Informacja u dewelopera |
Zdjęcia z budowy
Zobacz na jakim etapie budowy jest ta inwestycja
Lokalizacja inwestycji
Stacja kolejowa - Szczecin Zdroje - 1428 m
Przystanek Tramwajowy - 1473 m
Przystanek Autobusowy - 233 m
Dojazd do centrum: pokaż
W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:
6 kawiarni i restauracji, 16 sklepów, 23 obiekty sportowe, 27 placówek medycznych, 3 placówki edukacyjne, 18 placów zabaw
Przeczytaj więcej o lokalizacji
Prawobrzeże to dzielnica zajmująca południowo-wschodnią część Szczecina, leżąca po prawej stronie dopływu Odry - Regalicy. Dzieli się na 11 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 84 200 osób. Jest dzielnicą o znacznym stopniu zalesienia. Od południa sąsiaduje ze Szczecińskim Parkiem Krajobrazowym, a od wschodu z Puszczą Goleniowską. Mieszczą się tu trzy parki leśne. W skład Prawobrzeża wchodzą jeziora Dąbie i Małe Dąbie. Dzielnica ma charakter mieszkalny, ale w ostatnich latach dynamicznie rozwija się tu sektor usługowy. W zabudowie dominują osiedla bloków mieszkalnych i domy jednorodzinne. Na południe od Dąbia znajduje się część historyczna, będąca pod ochroną konserwatora. Prawobrzeże ma własne zaplecze oświatowe, medyczne i rekreacyjne. Znajdują się tu dwa szpitale i działa ponad 30 szkół. Jest też galeria handlowa, kino i szereg placówek sportowych, w tym Centrum Kształcenia Sportowego. Na południu dzielnicy znajduje się węzeł komunikacyjny tworzony przez europejską trasę E28 i drogę krajową nr 31. Prawobrzeże przecina też droga krajowa nr 10, a południową granicą biegnie droga wojewódzka nr 119.
Opis oferty
Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 79,86 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Nowa Akwarelowa na Bukowym-Klęskowie, ul. Akwarelowa (9.2 km od centrum Szczecina).
Inwestycja jest realizowana przez Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe JEDYNKA S.A.
Cała inwestycja składa się z 2 budynków, w których łącznie znajduje się 80 nowych mieszkań.
Na sprzedaż pozostają 22 oferty o powierzchni od 61 do 81 m².
W budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych. Budynek nie posiada kondygnacji podziemnych.
Inwestycja Nowa Akwarelowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Nowe mieszkanie o oznaczeniu 41/19 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje.
Dla przyszłych mieszkańców Nowa Akwarelowa deweloper nie przewidział miejsc postojowych.
Mieszkanie znajduje się w inwestycji Nowa Akwarelowa, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 4 podobne nowe mieszkania.
Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe JEDYNKA S.A.
Strona internetowa inwestycjiAdres biura sprzedaży:
ul. Bohaterów Warszawy 34/35 70-340 Szczecin




