Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Grodzieńska Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Grodzieńska, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe ELZAMBUD Sp. z o.o.

Elbląg, ul. Grodzieńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 117 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Grodzieńska ResidenceGrodzieńska Residence

3 zdjęcia

Grodzieńska Residence
Grodzieńska Residence
Grodzieńska Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 22 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Grodzieńska Residence zachwyca nowoczesną architekturą, oryginalnym stylem i rozwiązaniami technicznymi.

Osiedle zostało zaprojektowane przez renomowane biuro architektoniczne. Myślą przewodnią projektu jest zapewnienie odpowiedniej funkcjonalności domów. Mając na uwadze komfort mieszkańców, zastosowano nowoczesne materiały, wyrafinowane detale i rozwiązania.

Dodatkowym atut stanowi nieprzeciętne usytuowanie osiedla, które pozwala na spojrzenie na miasto i jego okolice z całkiem nowej perspektywie.

Inwestycja Grodzieńska Residence znajduje się w Elblągu, ul. Grodzieńska (4.8 km od centrum Elbląga), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe ELZAMBUD Sp. z o.o.

Inwestycja Grodzieńska Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych mieszkań znajdujących się w 11 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Grodzieńska Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe ELZAMBUD Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Elbląg  – miasto na prawach powiatu w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba władz powiatu elbląskiego (Elbląg nie wchodzi w jego skład, stanowi odrębną jednostkę samorządu terytorialnego), a także siedziba gminy Elbląg. Od 1992 – stolica diecezji elbląskiej. Elbląg jest najstarszym miastem w województwie, a także jednym z najstarszych miast w Polsce (rok założenia 1237, prawa miejskie 1246). Jest to również najniżej położone miasto w Polsce – leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego. Największym zakładem w mieście jest Browar wchodzący w skład Grupy Żywiec, ABB (dawny Zamech) oraz Alstom Power. Elbląg to główny ośrodek przemysłu ciężkiego (turbiny, śruby okrętowe itp.), przemysłu spożywczego (browar) oraz turystycznego (Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami). Największy jednak rozwój miasta przypada na okres od 1 czerwca 1975 r. do 31 grudnia 1998 r., kiedy Elbląg był stolicą województwa, co wiązało się ze znacznym napływem ludności do miasta. W mieście oddano niedawno do użytku węzeł Elbląg-Wschód, znacznie skracający szlak z Gdańska i Warszawy do Elbląga i obwodu kaliningradzkiego (tzw. Berlinka, teraz droga ekspresowa S22 Elbląg – Grzechotki). Wraz z nowo budowanym przejściem Grzechotki – Mamonowo II będzie to najkrótsza droga z zachodu na wschód Europy. Obecnie trwa przebudowa na odcinku Elbląg węzeł Wschód–Jazowa w kierunku Gdańska. Dzięki dotacjom z Unii Europejskiej rozbudowywany jest Port Morski, sieć tramwajowa, a także odbudowywane Stare Miasto. Jednocześnie budowane są nowe osiedla mieszkaniowe: Modrzewina-Północ, Krasny Las, Dąbrowa oraz przemysłowa Modrzewina-Południe. Elbląg jest jednym z najlepiej przebadanych archeologicznie polskich miast. Dzięki temu elbląskie muzeum posiada liczne unikalne w skali światowej eksponaty (np. średniowieczną windę).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Grodzieńska Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grodzieńska Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 275 metrów od inwestycji Grodzieńska Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Grodzieńska Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grodzieńska Residence znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 132 m, Jedyneczka w odległości 149 m, przedszkole w odległości 152 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grodzieńska Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 379 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 929 m znajduje się Gest, w odległości 930 m znajduje się Mięso Wędliny Drób. Fart..

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grodzieńska Residence w odległości 220 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.06.2018
Data aktualizacji: 23.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023