Lubowisko Resort

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Przedsiębiorstwo Budowlane Margo

kościerski, Skorzewo, Skorzewo
Ceny od: 6 530 zł brutto/m2
Lubowisko Resort

3 zdjęcia

Lubowisko Resort
Lubowisko Resort
Lubowisko Resort

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Lubowisko Resort dostępnych jest 36 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Lubowisko Resort logo

Lubowisko Resort to wyjątkowy projekt Kompleksu Rekreacyjno – Wypoczynkowego w jednym z najpiękniejszych miejsc na Kaszubach. Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją w unikatowej lokalizacji lasów Kaszubskiego Parku Krajobrazowego nad Jeziorem Lubowisko, należącym do Kółka Jezior Raduńskich. To tutaj wypoczynek we własnym domu będzie wyjątkowy i niezapomniany. Lubowisko Resort to inwestycja stworzona z myślą o realizacji idei drugiego domu. To miejsce, które zapewni mieszkańcom komfort wakacji na życzenie. Idealnie sprawdzi się w roli całorocznego drugiego domu nad jeziorem czy inwestycji na wynajem. Kompleks obejmuje obszar około 13 hektarów nieruchomości gruntowych, o zróżnicowanej wysokości terenu. Projekt zagospodarowania terenu obejmuje: zamknięte osiedle całorocznych domów wypoczynkowych, wspólną strefę relaksu nad jeziorem, jak i wewnątrz osiedla, obiekt szkoleniowo-badawczy z usługami prozdrowotnymi oraz pełną infrastrukturę: drogowo-chodnikową, kanalizacyjną, elektryczną i wodociągową. Przyszli mieszkańcy i ich goście będą mogli w pełni korzystać z wszystkich atrakcji i udogodnień kompleksu. Na wyjątkowość oferty wpłynie także możliwość korzystania z usług instytutu na rzecz zdrowia przez cały rok, co zapewni wykorzystanie domów również w chłodniejsze dni. Teren jest porośnięty naturalnym drzewostanem i bezpośrednio graniczy z linią brzegową jeziora. Wykorzystano te niezwykłe warunki terenowe do stworzenia zabudowy o różnej funkcji wzajemnie się uzupełniającej.

Zabudowa pod osiedle domów wypoczynkowych skupia się głównie nad oczkiem wodnym w centralnej części osiedla, natomiast zabudowę obiektu szkoleniowo-badawczego przewidziano w ustronnej i niezależnej części kompleksu. Osiedle składać się będzie z 74 domów wypoczynkowych, z których każdy posiada dwa niezależne segmenty i przeznaczony jest nawet dla rodziny 6-osobowej. Budowane będą one w pięciu etapach realizacyjnych. Budynki wykonane zostaną w technologii prefabrykowanej, w tzw. masywnej konstrukcji niemieckiej, wykończone w standardzie deweloperskim lub pod klucz. Do każdego lokalu przynależeć będzie prawo do wyłącznego korzystania z działki o pow. od 200 do 400 m² i miejsca postojowego.

Obiekt szkoleniowo-badawczy prowadzony będzie przez znany Instytut Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej, który oferuje usługi związane ze zdrowiem, sportem, rekreacją i urodą.

To miejsce ma być odpowiedzią na potrzeby klientów poszukujących wysokiej jakości usług związanych z oczyszczaniem ciała i ducha. Ma szansę stać się miejscem całkowicie innym, niż pozostałe ośrodki tego typu w Polsce. Odpowiednia dieta, połączona z zorganizowanym ruchem fizycznym, właściwą diagnostyką organizmu, badania naukowe, warsztaty związane ze zdrowym odżywianiem się, warunki noclegowe w wysokim standardzie to główne cele działalności instytutu. Mieszkańcy i goście osiedla będą mogli korzystać z tych usług w ramach oferty biznesowej, a domy stanowić mogą doskonałą bazę noclegową na potrzeby tej działalności. Wzajemne uzupełnianie się dwóch funkcji zabudowy kompleksu, daje możliwości do wspólnego działania zarówno dla właściciela domu, jak i dla Instytutu Promocji Zdrowia, pozwoli to zwiększyć efekt współpracy. Do dyspozycji mieszkańców są liczne tereny rekreacyjne: boisko sportowe, siłownia zewnętrzna, ścieżki zdrowia, atrakcyjne place zabaw, wydzielone miejsca do grillowania, teren zielony wzdłuż linii brzegowej jeziora Lubowisko, dostęp do jeziora.

Oferta sprzedaży domów przeznaczona jest dla osób, które kupują nieruchomość na własny użytek, by mieć wypoczynkowe lokum w atrakcyjnym miejscu. Inni połączą funkcję second home z zarabianiem na wynajmie w okresach, kiedy sami nie będą w nim przebywać. W tym przypadku zakup domu będzie traktowany jako inwestycja przynosząca dodatkowy dochód. Niezależnie od motywacji – czy nieruchomość będzie pełniła funkcję Twojej własnej oazy wypoczynkowej, czy też postanowisz ją wynajmować – inwestycja Lubowisko Resort spełni obietnicę wyjątkowego urlopu na wyciągnięcie ręki. Wynajem może być realizowany indywidualnie przez właściciela, często za pośrednictwem platform internetowych lub przez profesjonalnego operatora. Osoba, która zakupi dom wakacyjny z myślą o jego wynajmowaniu, nie musi się martwić bieżącym zarządzaniem. Dozór, sprzątanie, poszukiwanie chętnych na noclegi – to wszystko można powierzyć wyspecjalizowanej firmie, która świadczy kompleksową usługę zarządzania domami. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom podjęliśmy współpracę z operatorem z 20-letnim doświadczeniem. Każdy właściciel domu decydując się na skorzystanie z oferty operatora, niezależnie czy mieszka w Trójmieście czy w innym zakątku Polski lub świata, może liczyć, że nieruchomość będzie pracowała na jego rzecz bez zaangażowania własnego czasu i sił. Środki uzyskane z wynajmu pokryją jego koszty utrzymania i dadzą częściowy zwrot z inwestycji.

Inwestycja Lubowisko Resort znajduje się w Skorzewie, Skorzewo (34 km od Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Margo.

Inwestycja Lubowisko Resort jest w trakcie przygotowań z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 36 nowych domów w tym 36 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Lubowisko Resort pozostało na sprzedaż 36 nowych domów o powierzchni 55 metrów kwadratowych w cenie od 356 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 55 m2 w cenie od 359 157 zł (36 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane Margo przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 36 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
własny akwen, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, boisko, internet, siłownia plenerowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rezerwat przyrody
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 36 domów w tym 36 domów typu bliźniak.
Powierzchnie apartamentów:
55 m².
Powierzchnie działek:
od 159 do 312 m².
Ceny apartamentów:
  • kształtują się w zakresie od 356 000 do 381 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 530 do 7 033 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kompleks Rekreacyjno-Wypoczynkowy Lubowisko Resort położony jest w Skorzewie, w centralnej części Pojezierza Kaszubskiego, niedaleko Stężycy, powiecie kościerskim. Do Lubowiska Resort można przyjechać pociągiem na linii Pomorskiej Kolei Metropolitalnej oraz własnym samochodem. Dojazd własnym transportem z Trójmiasta zajmuje około 60 minut. Do najbliższej stacji PKP jest około 3 kilometrów, a do lotniska w Rębiechowie 1 godzina jazdy samochodem. Wokół najbliższego Jeziora Lubowisko oraz sąsiadującego z nim Jeziora Dąbrowskiego prowadzą leśne drogi i trasy spacerowe do znanych okolicznych miejscowości: Gołubie, Stężyca i Szymbark. Kaszuby to region niezwykle bogaty kulturowo i atrakcyjny pod względem turystycznym, ze względu na liczne bogactwa naturalne: lasy, jeziora, rzeki, urozmaiconą rzeżbę terenu, rozwiniętą infrastrukturę turystyczną, możliwości aktywnego wypoczynku.

Województwo pomorskie ze stolicą Gdańsku zajmuje powierzchnię 18 310,34 kilometrów kwadratowych. Logo województwa przedstawia maszerującego człowieka - głowę stanowi słońce, które symbolizuje radość, energię i rozwój, fala, stanowi ręce, które podkreślają dynamikę województwa, wypoczynek i dynamikę, zaś strzałka stanowi ręce, które symbolizują kurs, jako kierunek północny, namiot, jako symbol turystyki lub dach jako symbol opieki i gościnności. Pod względem ukształtowania województwo pomorskie jest terenem wybitnie nizinnym. Jego najwyższy punkt - Wieżyca liczy 329 m.n.p.m., zaś najniższy znajdujący się w Raczkach Elbląskich -2 m.p.p.m.

Data publikacji: 25.01.2021
Data aktualizacji: 30.04.2021
Lubowisko Resort logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Redłowska 52/9, 81-450 Gdynia
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: