Amber Plaza

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Steyera, oferowane bezpośrednio przez Przedsiębiorstwo Budowlane Margo

Hel, Ul. Steyera

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 93 oferty w najbliższej okolicy!

Amber Plaza

2 zdjęcia

Amber Plaza

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Casa Baia
  od: 14 100 zł/m2

  Apartamenty Casa Baia

  Pekabex Casa Baia Sp. z o.o.

  Mieszkanie Hel
  ul. Stefana Żeromskiego 3
  16.9 km od Gdyni
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 26-94 m2
  • Mieszkań: 60
  • Pokoje: 1-6
 • Czarna Perła
  od: 17 172 zł/m2

  Czarna Perła

  Grupa Natural

  Mieszkanie Hel
  ul. Wydmowa
  17.1 km od Gdyni
  • Oddanie: 4 kw. 2024
  • Metraż: 45-79 m2
  • Mieszkań: 33
  • Pokoje: 2-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Wykończenie pod klucz

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Mierzeja Helska to miejsce o niezwykłych walorach turystycznych i krajobrazowych, które skłoniły nas do inwestycji w mieście Hel.Projekt “Amber Plaza” zakłada budowę 4 kondygnacyjnego budynku o nowoczesnej architekturze przywołującej skojarzenia marynistyczne, który składa się z 43 apartamentów (w tym 11 dwupoziomowych) oraz hali garażowej z 38 miejscami parkingowymi.Wszystkie apartamenty posiadają balkon lub taras. Duże okna sprawiają, że apartamenty są dobrze doświetlone i dają wspaniały widok zarówno na zatokę jak i na morze. Apartamenty zostaną wykończone w standardzie “pod klucz“Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Steyera w sąsiedztwie zabudowy jedno i wielorodzinnej. W odległości około 100 metrów od budynku znajduje się główny deptak helski – ulica Wiejska, a na niej liczne kawiarnie, restauracje oraz Helskie Fokarium, chętnie odwiedzane nie tylko przez turystów, ale także przez mieszkańców Helu.

Inwestycja Amber Plaza znajduje się na Helu (17 km od Gdyni), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Budowlane Margo.

Inwestycja Amber Plaza została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Amber Plaza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Budowlane Margo nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, morze

Lokalizacja inwestycji

Hel to miasto położone w województwie pomorskim, na krańcu cypla Mierzei Helskiej, z trzech stron otoczone wodami Bałtyku. Hel znany jest jako ośrodek turystyczny i portowy. Miasto, co roku odwiedzają setki turystów kuszonych wyjątkowymi walorami tego miejsca. Promenada ciągnąca się od strony morza prowadzi przez historyczne zabudowania miasta do portu, z którego wypływają statki wycieczkowe zabierające pasażerów na całodniowe bądź kilkugodzinne rejsy. Piaszczysta plaża, należy do jednej z najbardziej malowniczych w Polsce. Czyste powietrze i jod nadają wyjątkowy mikroklimat, który służy długim spacerom. Oprócz piaszczystych plaż, Hel gwarantuje mieszkańcom bogatą bazę gastronomiczną i noclegową. Dla najmłodszych mieszkańców miasteczka ogromną atrakcją jest fokarium. Odbywają się tutaj cykliczne spotkania, na których można podziwiać bałtyckie zwierzaki oraz karmić i brać czynny udział w zajęciach. Na mapie miasta znajdziemy jeszcze kilka innych alternatyw dla spędzania czasu wolnego. Latarnia morska, zabytkowe chaty, Port Morski urozmaicają krajobraz miasta oraz umilają piesze wędrówki. Na miłośników sportowych doznań czeka całoroczna szkoła nurkowania, szlaki rowerowe czy piesze. Bogata infrastruktura miasta, bliska odległość do Trójmiasta sprawiają, że Hel to nie tylko kurort wypoczynkowy ale także doskonałe miejsce do zamieszkania. Bez dwóch zdań Hel jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Komunikacja

Na Hel dotrzemy Drogą Wojewódzką nr 216. Jest to główna droga łącząca aglomerację gdańską z północną częścią województwa. Pociągi kursujące z przystanku PKP Hel - Gdynia Główna, umożliwiają szybki transport w stronę Trójmiasta. Komunikację ułatwiają także mikrobusy kursujące na trasie Hel- Gdynia – Hel oraz pojazdy PKS. W sezonie letnim, dodatkową możliwością transportu jest tramwaj wodny Żeglugi Gdańskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Amber Plaza?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Amber Plaza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Amber Plaza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hel Śródmieście.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Amber Plaza w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: