Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Bema 5a

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Pl. Bema, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Budowlane Elin Sp. z o.o.

Wrocław, Śródmieście, Ołbin, Pl. Bema 5a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bema 5aBema 5a

8 zdjęć

Bema 5a
Bema 5a
Bema 5a
Bema 5a

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 252 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- Fundamenty - posadowienie pośrednie- płyta fundamentowa opierająca się na palach betonowych. - Ściany przyziemia - monolityczne żelbetowe w części murowane. - Słupy i podciągi w kondygnacji garażowej - monolityczne żelbetowe. - Stropy - nad kondygnacją garażową -1 oraz na następnych kondygnacjach żelbetowe typu „FILIGRAN”.

Dach

Płaski stropodach wentylowany, oparty na ściankach murowanych i konstrukcji drewnianej kryty papą termozgrzewalną. Część przykrycia budynku tworzą tarasy mieszkań o izolacji wykonanej na zasadzie dachu odwróconego.

Stolarka okienna

Drewniana z roletami zewnętrznymi.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe.

Posadzka

Posadzki części wspólnych: - na klatkach schodowych stopnice, podstopnice i podesty w okładzinie granitowej - na korytarzach okładzina z płytek granitowych - w garażach posadzka przemysłowa betonowa, utwardzana powierzchniowo.

Ściany

- Ściany konstrukcyjne - żelbetowe na kondygnacji parterowej i I piętra oraz murowane z bloczków typu „Silka” z trzpieniami żelbetowymi na wyższych kondygnacjach. Ściany szybów windowych - żelbetowe. W mieszkaniach mogą występować widoczne uskoki na styku ścian i żelbetowych podciągów konstrukcyjnych. - Ściany osłonowe zewnętrzne - bloczki typu „Silka” - ocieplane wełną mineralną i styropianem metodą lekką mokrą. - Ściany wewnętrzne oddzielające mieszkania od korytarzy - bloczki typu „Silka” gr. 18 cm. Z uwagi na ogrzewane klatki schodowe, na ścianach korytarzy i klatek schodowych od strony mieszkań nie wykonuje się dodatkowej izolacji termicznej.

Parapety wewnętrzne

Granitowe.

Instalacje

- Instalacja elektryczna - kompletna z wyłącznikami i gniazdami bez opraw świetlnych oraz z wypustem trójfazowym do podłączenia kuchenki elektrycznej - bez kuchenki elektrycznej. - Instalacja c.o. - kompletna, system trójnikowy, grzejniki stalowe płytowe z zaworami termoregulacyjnymi w łazienkach grzejniki drabinkowe, białe, w dużym pokoju – centralny regulator pokojowy. - Instalacja wod - kan, wykonane podejścia (z rur pp i PCV) doprowadzone rury wodne i kanalizacyjne do miejsc montażu urządzeń sanitarnych. Rury prowadzone po ścianach „natynkowo”, bez białego montażu. - Instalacja domofonowa - kompletna z panelami audio. Instalacja umożliwi mieszkańcom ewentualną wymianę unifonów na video monitory. - Instalacja telefoniczno komputerowa - do wszystkich mieszkań i lokali usługowych zostaną doprowadzone dwa przewody UTP 4x2x0,5 kat. 5e oraz przewód światłowodowy (bez montażu gniazdek końcowych i aktywacji). Instalacja RTV - przystosowana do odbioru cyfrowych programów telewizyjnych i radiofonicznych rozpowszechnianych w sposób rozsiewczy naziemny. Do mieszkań i lokali usługowych zostaną doprowadzone kable RG-6.

Ogrzewanie

Ogrzewanie i ciepła woda - ciepło z sieci miejskiej. Przygotowanie ciepłej wody użytkowej odbywa się w zamontowanych przymieszkaniowych węzłach grzewczych. W/w węzły montowane są na koszt Dewelopera i wchodzą w skład instalacji co. stanowiącej część wspólną budynku. Wyposażenie węzłów umożliwia jednocześnie zaprogramowanie automatycznego sterowania ogrzewaniem mieszkania.

Wentylacja

Wentylacja mieszkań hybrydowa - wentylatory mechaniczne na zakończeniach przewodów wentylacyjnych na dachu. Na wlotach do kanałów wentylacyjnych w kuchniach, łazienkach i WC zamontowane kratki wywiewne.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Bema 5a logo

Bema 5a to wielorodzinny kompleks mieszkalny , na który składa się 7 kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem oraz wewnętrznym patio, zlokalizowany w centrum Wrocławia przy Pl. Bema 5a, we wnętrzu blokowym ulic Na Szańcach i Pl. Bema.

Budynek położony jest zaledwie 1, 2km od wrocławskiego Rynku, 0,5km od Ostrowa Tumskiego, Wyspy Słodowej czy Ogrodu Botanicznego. W niedalekiej odległości znajdują się galerie handlowe takie jak Pasaż Grunwaldzki czy Galeria Dominikańska oraz uczelnie wyższe takie jak Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Przyrodniczy oraz Politechnika Wrocławska. W okolicy znajdują się liczne sklepiki, restauracje, jak również doskonale rozwinięta jest komunikacja miejska, która zapewnia szybki dostęp w dalsze rejony Wrocławia.

W ramach projektu powstaną 252 mieszkania o powierzchni od 30 do 75m2, każde z balkonem, tarasem lub ogródkiem. Komfort użytkowania zapewnia odpowiednia wysokość mieszkań (2,6m) oraz ergonomiczny układ pomieszczeń stwarzający duży potencjał aranżacyjny. W standardzie mieszkań znajdują się m. in: okna drewniane z roletami zewnętrznymi, parapety z kamienia naturalnego , drzwi zewnętrzne antywłamaniowe klasy C. W każdym lokalu rozprowadzona zostanie sieć teleinformatyczna, domofonowa oraz telewizyjna.

Komunikację wewnętrzną w budynku zapewni 5 klatek schodowych, wyposażonych w nowoczesne cichobieżne windy, obsługujące każdą kondygnację użytkową. Budynek wyposażony zostanie w instalację telewizji dozorowej obejmującą teren zewnętrzny, dziedziniec wewnętrzny oraz wjazdy i główne aleje w garażach.

Przy budowie zostaną wykorzystane sprawdzone, tradycyjne technologie: ściany murowane z bloczków Silca, stropy żelbetowe typu filigran, tynki zewnętrzne strukturalne, ocieplane styropianem.

Projekt przykłada niezwykłą wagę do detali, stąd też wykończenie budynku to połączenie drewna, metalu, szkła i kamienia naturalnego, co przekłada się na nowoczesny i elegancki charakter inwestycji. Wewnątrz budynku znajdzie się patio z ławeczkami i zielenią, które posłuży mieszkańcom jako miejsce wypoczynku.

„Bema 5a” to doskonałe miejsce do życia dla ludzi ceniących uroki miasta, a także świetna lokata kapitału.

Planowany termin realizacji to I kw. 2017r.

Inwestycja Bema 5a znajduje się na Ołbinie (1.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Budowlane Elin Sp. z o.o.

Inwestycja Bema 5a została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 252 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bema 5a nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Budowlane Elin Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Budynek Bema5a położony jest zaledwie 1, 2km od wrocławskiego Rynku, 0,5km od Ostrowa Tumskiego, Wyspy Słodowej czy Ogrodu Botanicznego. W niedalekiej odległości znajdują się galerie handlowe takie jak Pasaż Grunwaldzki czy Galeria Dominikańska oraz uczelnie wyższe takie jak Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Przyrodniczy oraz Politechnika Wrocławska. W okolicy znajdują się liczne sklepiki, restauracje, jak również doskonale rozwinięta jest komunikacja miejska, która zapewnia szybki dostęp w dalsze rejony Wrocławia.

Wrocławskie Śródmieście rozciąga się naprzeciw Starego Miasta na prawym brzegu Odry. Jest małą dzielnicą Wrocławia ponieważ zajmuje jedynie 16 km2, zamieszkuję ją ponad 100 tysięcy osób. Wschodnią część Śródmieścia stanowi Wielka Wyspa, na której znajdują się osiedla: Zacisze, Sępolno i Biskupin. To właśnie w Śródmieściu znajduje się najstarsza część miasta – Ostrów Tumski, w którym znajdziemy liczne zabytki nawet architektury gotyckiej. To właśnie na moście Tumskim zakochani od lat przyczepiają kłódki mające symbolizować ich uczucie. W Śródmieściu znajdują się liczne wydziały Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego. Śródmieście jest centralną częścią miasta w związku z czym bez problemu można poruszać się po niej pieszo. Z pozostałymi dzielnicami Wrocławia łączą Śródmieście połączenia autobusowe lub tramwajowe, i tak: Z Krzykami tramwaj nr 17, z Psim Polem autobus D, z Fabryczną autobusem 122, ze Starym Miastem tramwaj nr 10. Śródmieście przecina droga krajowa nr 98. W planach jest również uruchomienie Wrocławskiego Tramwaju Wodnego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bema 5a?

Śródmieście to zabytkowa część Wrocławia. Z racji tego, że jest to centralna część miasta przejeżdża przez nią wiele autobusów i tramwajów. Najważniejszymi liniami są: autobusy C (łączy bardzo odległe punkty) oraz 115 (bardzo ważne połączenie dla studentów). Najważniejszą linią tramwajową Śródmieścia jest 6, bowiem jej trasa przebiega wzdłuż ulicy Jedności Narodowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bema 5a mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1115 metrów od inwestycji Bema 5a znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Nadodrze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bema 5a znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bema 5a znajdują się 122 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Branżowa Szkoła I Stopnia "Elektroenergetyk" w odległości 77 m, Herbarium-Muzeum Przyrodnicze w odległości 121 m, Zespół Szkół Salezjańskich w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bema 5a jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 68 m, LuksDent w odległości 192 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 344 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bema 5a składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 88 m znajduje się Żabka, w odległości 95 m znajduje się Tortownia na Bema, w odległości 101 m znajduje się Pʼuri.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bema 5a w odległości 67 m znajduje się Kwatera Główna - centrum gry Laser Tag, w odległości 81 m znajduje się boisko / kort, w odległości 123 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023