Wille Justowskie

Domy na sprzedaż ul. Wiosenna, oferowane bezpośrednio przez Property Partner Investments

Kraków, Zwierzyniec, ul. Wiosenna
Wille Justowskie

8 zdjęć

Wille Justowskie
Wille Justowskie
Wille Justowskie
Wille Justowskie

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Wille Justowskie dostępnych jest 10 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • rekuperacja

Przyroda w okolicy

 • las
 • rezerwat przyrody

Opis Inwestycji

Wille Justowskie logo

W cichej enklawie ul. Wiosennej, otulone zielenią drzew i rozległym widokiem na łąki, powstaje kameralne osiedle domów „Wille Justowskie”. Na ponad półhektarowej działce powstają domy dla koneserów dobrej architektury: o pięknych prostych bryłach, porośniętych zielenią płaskich dachach, dużych przeszkleniach i doskonałych układach przestrzennych. Każdy dom otoczony jest dużym ogrodem, obok stoi niezależny garaż.

Osiedle składa się z 12 domów: 10 w zabudowie bliźniaczej i 2 wolnostojących. Projekt zakłada wybudowanie nie tylko domów, ale i wewnętrznej ulicy, pozwalającej na bezproblemowy dojazd do każdej z posesji.

Każdy z domów posadowiony jest na dużej działce (od 280 do 600 m²), posiada własny wjazd i niezależny garaż. Domy o większych metrażach (położone na końcu osiedla) mają rozległe widoki na wielohektarowe pola i łąki.

Dodatkowe atuty:

1. ogrzewanie podłogowe,

2. wentylacja mechaniczna z rekuperacją,

3. instalacja alarmową oraz okablowanie z podejściami do 4 szt. kamer zewnętrznych, syreny alarmowej oraz klawiatury sterującej (montaż urządzeń po stronie Nabywcy)

4. możliwość podłączenia do instalacji energii elektrycznej przekaźników i systemu inteligentnego domu sterującego instalacją alarmową, klimatyzatorami wewnętrznymi, centralnym ogrzewaniem, wentylacją oraz bramą garażową,

5. rozprowadzenie rurażu pod montaż klimatyzacji do salonu oraz sypialni głównej

6. okna w konstrukcji aluminiowej o wysokości 2,4 m (2,5 m w przypadku budynków F i G) wyposażone w kontaktrony oraz czujnik zbicia.

Inwestycja Wille Justowskie znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Wiosenna (6.9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Property Partner Investments.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wille Justowskie w sprzedaży jest 10 nowych domów o powierzchni od 139 do 373 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

 • 5-pokojowe o powierzchni od 139 do 141 m2 (8 domów)
 • 7-pokojowe o powierzchni 288 m2 (1 dom)
 • 9-pokojowe o powierzchni 373 m2 (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców Property Partner Investments przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 280 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 2 domy wolnostojące, 8 domów bliźniaków.
Powierzchnie domów:
od 139 do 373 m².
Powierzchnie działek:
od 278 do 604 m².
Ceny domów:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

„Wille Justowskie” usytuowane są w Woli Justowskiej – jednym z najbardziej prestiżowych i zielonych obszarów Krakowa, należącym do dzielnicy Zwierzyniec. Teren ten charakteryzuje się niską, zadbaną willową zabudową oraz mnogością parków i obszarów leśnych. To tu znajduje się zaprojektowany w XVI wieku Park Decjusza oraz ponad 400-hektarowy Las Wolski. To wprost wymarzony teren do rekreacji i aktywnego odpoczynku. Ulica Wiosenna jest niewielką willową ulicą, całkowicie odsuniętą od zgiełku. Otaczają ją rozległe łąki i niska zabudowa sąsiednich ulic. W połączeniu z doskonałym skomunikowaniem z centrum Krakowa, miejsce to jest idealne do życia dla rodzin poszukujących komfortu, ciszy i odpoczynku.

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wille Justowskie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Justowskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Wille Justowskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chełm.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wille Justowskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Justowskie znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Brykające Tygrysy w odległości 300 m, Niepubliczne Przedszkole ABC w odległości 360 m.

Data publikacji: 22.07.2021
Data aktualizacji: 21.07.2022
Wille Justowskie logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Kraków

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: