Park Grotniki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Grotniki, oferowane bezpośrednio przez

Prometeon - Marcin Klimaszewski

zgierski, Grotniki, ul. Grotniki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 93 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Park Grotniki

8 zdjęć

Park Grotniki
Park Grotniki
Park Grotniki
Park Grotniki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Park Grotniki powstaje w sercu lasu Grotnickiego, nad rzeką Lindą, pośród dębów, brzóz świerków i jodeł. Jest to kolejny projekt realizowany przez PROMETEON.

Cicha, zielona, spokojna lokalizacja zdala od miejskiego zgiełku.

W ofercie znajdują się mieszkania i apartamenty jak również działki budowlane i rekreacyjne, których przyszli właściciele z pewnością docenią komfort mieszkania w tym wyjątkowym, zielonym i bezpiecznym kompleksie.

Koncepcja zagospodarowania tererenu obejmuje oczyszczenie znajdującego się tam stawu o wysokiej klasie czystości wody, który dzięki zaaranżowaniu chodników, pomostów i zieleni stanie się sercem projektowanej inwestycji.

Pierwszy etap obejmuje kompletną rewitalizację istniejącego budynku mieszkalnego, spełniającego nasze wysokie standardy jakości w zakresie użytych materiałów i wykończeń.

W ofercie znajduje się 10 mieszkań dwu, trzy i czteropokojowych, z wydzieloną kuchnią lub aneksem o powierzchniach od 39 do 87 m2 z możliwością łączenia w większe indywidualne aranżacje. Termin realizacji inwestycji III kwartał 2014.

Kolejne etapy zakładają rewitalizację trzech istniejących budynków dawnego ośrodka kolonijnego. W ofercie znajdą się mieszkania, dwupiętrowe apartamenty i domy w zabudowie szeregowej.

Aktualnie w sprzedaży znajduje się duży wybór atrakcyjnych, słonecznych, foremnych działek budowlanych i rekreacyjnych o zróżnicowanej powierzchni.

Inwestycja Park Grotniki znajduje się w Grotnikach, ul. Grotniki (6.8 km od Łodzi), została zrealizowana przez Prometeon - Marcin Klimaszewski.

Inwestycja Park Grotniki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Park Grotniki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prometeon - Marcin Klimaszewski przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Powiat zgierski rozciąga się na północ od miasta Łodzi i obejmuje 855 km. kw. Z gminami takimi, jak Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Stryków i Parzęczew. Największe aglomeracje to Zgierz z niemal 60 tys. mieszkańców i Aleksandrów Łódzki z ok. 26 tys. mieszkańców. Powiat posiada świetną bazę turystyczną dzięki okalającym miasta lasom i rzekom. Dodatkowo ma ciekawy kompleks sportowy, głównie w Zgierzu (korty tenisowe, squash, stadiony piłkarskie, baseny). W regionie działa też wiele sklepów osiedlowych, marketów, stacji benzynowych, sklepów nocnych a także kilkanaście supermarketów, głównie w Ozorkowie, Aleksandrowie Łódzkim i Zgierzu. Nie licząc Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu najbliższa szkoła wyższa znajduje się w Łodzi. Region jest z nią doskonale skomunikowany dzięki autobusom, kolejom i tramwajom dojeżdżającym do Aleksandrowa Łódzkiego. W powiecie Zgierskim znajdziemy drogę krajową A1 i A2 które umożliwią dojazd do każdego większego miasta w Polsce.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Grotniki?

To doskonale skomunikowany powiat m.in. dzięki drodze krajowej A1, która zaczyna się na północ od Strykowa. Ok. 8 km od Zgierza można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów). Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, która obejmuje m.in. Aleksandrów łódzki i Zgierz. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ze Zgierza ok. 10 km. Zgierz ma też własną komunikację miejską, która częściowo obejmuje resztę powiatu. Tam, gdzie nie dojeżdża autobus miejski kursują autobusy PKS, prywatne busy i kolej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Grotniki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 802 metrów od inwestycji Park Grotniki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grotniki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Park Grotniki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Grotniki znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 151 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Grotniki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 468 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 811 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 835 m znajduje się Ryby.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Grotniki w odległości 148 m znajduje się boisko / kort, w odległości 245 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: