Prometeon - Marcin Klimaszewski logo

Prometeon - Marcin Klimaszewski

Łódź, UL. Tuwima 22/26
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Apartamenty PROMETEON to inwestycja zlokalizowana w Aleksandrowie Łódzkim, tuż przy granicy Łodzi obejmująca wielorodzinny budynek mieszkaniowy z garażem wielostanowiskowym usytuowanym na parterze. W odpowiedzi na potrzeby klientów w pięciokondygnacyjnym budynku zaprojektowano 64 mieszkania i apartamenty, o powierzchni od 39,6 m2 do 80 m2 z możliwością łącznia mniejszych mieszkań w apartamenty. Inwestor stwarza również możliwość indywidualnych aranżacji ścian działowych przestrzennych. Mieszkania wyposażone są w balkony, loggie oraz dodatkowo doświetlające wnętrza poftfenetry. Pionowa komunikacja wyposażona jest w nowoczesne, szybkobieżne windy przystosowane do użytku przez osoby niepełnosprawne.

Posiadamy w sprzedaży 21 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Park Grotniki etap III
  gotowe
  Inwestycja Park Grotniki powstaje w zielonej i cichej, o uzdrowiskowych właściwościach miejscowości o nazwie Grotniki, położonej nad rzeką Lindą, w bliskim sąsiedztwie Aleksandrowa Łódzkiego, Ozorkowa i Zgierza. Jest to kolejny projekt realizowany przez firmę Prometeon, tym razem z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu lasów.W ofercie znajdują się mieszkania i apartamenty, jak również działki budowlane i rekreacyjne, których przyszli właściciele z pewnością docenią komfort mieszkania w tym wyjątkowym, ekologicznym, zielonym i bezpiecznym kompleksie. Koncepcja zagospodarowania terenu obejmuje wybudowanie enklawy dla osób pragnących spokoju i ceniących bezpieczeństwo – teren zostanie ogrodzony a dostęp do osiedla ograniczą bramy na pilota. Wewnętrzna infrastruktura drogowa wykonana będzie z kostki betonowej oraz granitowej, zaś oświetlenie ulic zapewnią lampy ledowe. Wszystkie drogi i ścieżki będą prowadziły do najbardziej urokliwego miejsca na tym 27 hektarowym terenie – stawu. Przez fragment działki przepływa rzeka Linda, jedna z najczystszych w okolicy, gdzie powstał zbiornik wodny, siedlisko ryb, kaczek, bobrów a w sezonie letnim śmiało można spotkać tam czarnego bociana lub czaplę. Idealne miejsce do odpoczynku i rekreacji.Pierwszy i drugi etap inwestycji już za nami - obejmowały one kompletną rewitalizację istniejących budynków mieszkalnych. Budynek wielorodzinny przeszedł gruntowny remont oraz termomodernizację. Staraliśmy się aby spełniał on wysokie standardy jakości użytych materiałów, dlatego podłogi na klatkach schodowych wykonane zostały z płytek trawertynowych a drzwi pokryte okleiną naturalną, balustrady zaś ze stali kwasoodpornej. Ważną częścią tego projektu jest zastosowanie do ogrzewania powietrznej pomy ciepła wspomaganej gazem. W tym etapie inwestycji powstało 9 mieszkań dwu, trzy i czteropokojowych, z wydzieloną kuchnią lub aneksem o powierzchniach od 39 do 87 m2.

  Park Grotniki etap III

  od 5 500 zł/m2
  ul. Prometeusza 7 , Grotniki, zgierski(8.4 km od Łodzi)
  Prometeon - Marcin Klimaszewski

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

Prometeon - Marcin Klimaszewski logo
Prometeon - Marcin Klimaszewski
Łódź, UL. Tuwima 22/26
Strona internetowa dewelopera
logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: