Park Grotniki etap III

4 zdjęcia

Park Grotniki etap III
Park Grotniki etap III
Park Grotniki etap III
Park Grotniki etap III

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Park Grotniki etap III dostępnych jest 21 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 290 do 300 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna

- okna – profile 6 - komorowe, 3-szybowe pakiety, nawiewniki okienne

Drzwi zewnętrzne

- drzwi do klatek aluminiowe

Posadzka

- wylewki betonowe zbrojone

Ściany

- ściany z cegły ceramicznej - tynki gipsowe/ cementowo-wapienne malowane na kolor biały,

Instalacje

- instalacja elektryczna - gniazdka oraz włączniki marki Simon

Ogrzewanie

- grzejniki marki Cosmo oraz Kermi

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

taras, loggia, balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 21 mieszkań w tym 4 lokale typu apartament.

Powierzchnie mieszkań:

od 47 do 101 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 257 840 do 577 182 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 500 do 6 000 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Inwestycja Park Grotniki powstaje w zielonej i cichej, o uzdrowiskowych właściwościach miejscowości o nazwie Grotniki, położonej nad rzeką Lindą, w bliskim sąsiedztwie Aleksandrowa Łódzkiego, Ozorkowa i Zgierza. Jest to kolejny projekt realizowany przez firmę Prometeon, tym razem z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu lasów.

W ofercie znajdują się mieszkania i apartamenty, jak również działki budowlane i rekreacyjne, których przyszli właściciele z pewnością docenią komfort mieszkania w tym wyjątkowym, ekologicznym, zielonym i bezpiecznym kompleksie. Koncepcja zagospodarowania terenu obejmuje wybudowanie enklawy dla osób pragnących spokoju i ceniących bezpieczeństwo – teren zostanie ogrodzony a dostęp do osiedla ograniczą bramy na pilota. Wewnętrzna infrastruktura drogowa wykonana będzie z kostki betonowej oraz granitowej, zaś oświetlenie ulic zapewnią lampy ledowe. Wszystkie drogi i ścieżki będą prowadziły do najbardziej urokliwego miejsca na tym 27 hektarowym terenie – stawu. Przez fragment działki przepływa rzeka Linda, jedna z najczystszych w okolicy, gdzie powstał zbiornik wodny, siedlisko ryb, kaczek, bobrów a w sezonie letnim śmiało można spotkać tam czarnego bociana lub czaplę. Idealne miejsce do odpoczynku i rekreacji.

Pierwszy i drugi etap inwestycji już za nami - obejmowały one kompletną rewitalizację istniejących budynków mieszkalnych. Budynek wielorodzinny przeszedł gruntowny remont oraz termomodernizację. Staraliśmy się aby spełniał on wysokie standardy jakości użytych materiałów, dlatego podłogi na klatkach schodowych wykonane zostały z płytek trawertynowych a drzwi pokryte okleiną naturalną, balustrady zaś ze stali kwasoodpornej. Ważną częścią tego projektu jest zastosowanie do ogrzewania powietrznej pomy ciepła wspomaganej gazem. W tym etapie inwestycji powstało 9 mieszkań dwu, trzy i czteropokojowych, z wydzieloną kuchnią lub aneksem o powierzchniach od 39 do 87 m2.

Inwestycja Park Grotniki etap III znajduje się w Grotnikach, ul. Prometeusza 7 (8.4 km od Łodzi), została zrealizowana przez Prometeon - Marcin Klimaszewski.

Inwestycja Park Grotniki etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Park Grotniki etap III w sprzedaży jest 21 nowych mieszkań o powierzchni od 47 do 101 metrów kwadratowych , w cenie od 5 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Prometeon - Marcin Klimaszewski przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (40 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Powiat zgierski rozciąga się na północ od miasta Łodzi i obejmuje 855 km. kw. Z gminami takimi, jak Głowno, Ozorków, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Stryków i Parzęczew. Największe aglomeracje to Zgierz z niemal 60 tys. mieszkańców i Aleksandrów Łódzki z ok. 26 tys. mieszkańców. Powiat posiada świetną bazę turystyczną dzięki okalającym miasta lasom i rzekom. Dodatkowo ma ciekawy kompleks sportowy, głównie w Zgierzu (korty tenisowe, squash, stadiony piłkarskie, baseny). W regionie działa też wiele sklepów osiedlowych, marketów, stacji benzynowych, sklepów nocnych a także kilkanaście supermarketów, głównie w Ozorkowie, Aleksandrowie Łódzkim i Zgierzu. Nie licząc Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu najbliższa szkoła wyższa znajduje się w Łodzi. Region jest z nią doskonale skomunikowany dzięki autobusom, kolejom i tramwajom dojeżdżającym do Aleksandrowa Łódzkiego. W powiecie Zgierskim znajdziemy drogę krajową A1 i A2 które umożliwią dojazd do każdego większego miasta w Polsce.

Komunikacja

To doskonale skomunikowany powiat m.in. dzięki drodze krajowej A1, która zaczyna się na północ od Strykowa. Ok. 8 km od Zgierza można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów). Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, która obejmuje m.in. Aleksandrów łódzki i Zgierz. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ze Zgierza ok. 10 km. Zgierz ma też własną komunikację miejską, która częściowo obejmuje resztę powiatu. Tam, gdzie nie dojeżdża autobus miejski kursują autobusy PKS, prywatne busy i kolej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Grotniki etap III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Grotniki etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Park Grotniki etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grotniki Krzemień / cmentarz.

Data publikacji: 23.12.2020
Data aktualizacji: 26.01.2023

Oferty w Grotnikach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: