Osiedle Nowe Złotno etap V

Lokale użytkowe na sprzedaż Ul. Cedry, oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Łódź, Polesie, Złotno, Ul. Cedry 6
Ceny od: 4 065 zł netto/m2
Osiedle Nowe Złotno etap V

6 zdjęć

Osiedle Nowe Złotno etap V
Osiedle Nowe Złotno etap V
Osiedle Nowe Złotno etap V
Osiedle Nowe Złotno etap V

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V dostępnych jest 6 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
LU2
41,8 m²
-
183 512 zł
LU6
91,7 m²
-
372 764 zł
LU9
61,4 m²
-
259 577 zł
LU1
96,2 m²
-
391 057 zł
LU3
91,7 m²
-
372 764 zł
LU5
155,5 m²
-
695 325 zł

Opis Inwestycji

Modernistyczna architektura, przemyślane rozkłady, cisza i wygodna komunikacja z centrum to atuty, które zdecydowały o sukcesie Osiedla Nowe Złotno. W nowym etapie projektu korzystamy z tych doświadczeń, oferując 211 jasnych i funkcjonalnych mieszkań. W kaskadowej zabudowie liczącej od 4 do 8 kondygnacji, po raz kolejny czekać będą na przyszłych mieszkańców wygodne lokale 2-, 3- i 4-pokojowe o zróżnicowanych metrażach – od 35 do 92 m kw.

Projektowane mieszkania wyposażone będą w balkony, natomiast do mieszkań na parterze przewidziano zielone tarasy. Z najwyższych pięter rozciągać się będzie spektakularny widok na panoramę miasta. Obszerny, zielony dziedziniec oraz zlokalizowane na parterze budynku lokale handlowe i usługowe poprawią komfort mieszkania na osiedlu. W części podziemnej powstanie garaż wielostanowiskowy połączony z poszczególnymi piętrami windą.

Inwestycja Osiedle Nowe Złotno etap V znajduje się na Złotnie (5.3 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez PROFIT Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V w sprzedaży jest 6 nowych lokali użytkowych o powierzchni od 42 do 156 metrów kwadratowych, w cenie od 4 065 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli PROFIT Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępnych jest 6 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 42 do 156 m².
Ceny lokali użytkowych:
 • kształtują się w zakresie od 183 512 do 695 325 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 065 do 4 472 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Nowe Złotno powstaje w kwartale ulic: Traktorowej, Rąbieńskiej i K. Cedry. Położenie to zapewnia dogodne połączenie z centrum Łodzi, zarówno za pomocą samochodu jak i komunikacji miejskiej. Ogromną zaletą jest fakt, że Nowe Złotno powstaje w pobliżu istniejących już Osiedla Reymonta i Osiedla Żeromskiego, co zapewnia przyszłym mieszkańcom budynku dostęp do pełnej istniejącej infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły, basen, ośrodek sportu oraz dom kultury. Nie bez znaczenia też jest bliskość urokliwego Parku Generała Andersa, powszechna dostępność okolicznych terenów zielonych (pola, las) oraz dobra komunikacja z Parkiem Na Zdrowiu, Ogrodem Botanicznym oraz miejskim ZOO. To wszystko w połączeniu z doskonałą infrastrukturą edukacyjną pobliskiego Teofilowa sprawia, że lokalizacja Osiedla Nowe Złotno jest idealna dla rodzin z dziećmi.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Traktorowa - Nektarowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowoa Specjalna Ośrodka Terapeutyczno - Edukacyjnego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Navicula - Centrum w odległości 180 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA MAŁE ORŁY w odległości 470 m, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Łodzi w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Miko-Med w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 180 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Złotno etap V w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.03.2021
Data aktualizacji: 10.03.2021
PROFIT Development logo

PROFIT Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Traktorowa 24, 91-129 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: