Etiuda

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rewolucji 1905 roku 68/, oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Łódź, Śródmieście, ul. Rewolucji 1905 roku 68/ 70

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1399 ofert w najbliższej okolicy!

Etiuda

2 zdjęcia

Etiuda

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Etiuda powstała w centrum miasta, w pobliżu najpiękniejszych łódzkich parków: Helenowa, Parku Staromiejskiego i Parku im. Staszica. Budynek jest zróżnicowany architektonicznie – 5 do 6 kondygnacji z 8-kondygnacyjną dominantą architektoniczną w południowo-zachodniej części. W parterze budynku zaprojektowano garaż wielostanowiskowy, natomiast na ostatnich kondygnacjach znajdą się przestronne apartamenty z dużymi tarasami. Przewidziano mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach (od 35 do 77 m²) i funkcjonalnych układach, z balkonami. Teren przy budynku został ogrodzony, a dla dodatkowego poczucia bezpieczeństwa zapewniono 24-godzinną ochronę. Do dyspozycji Mieszkańców jest wewnętrzny dziedziniec obsadzony zielenią i wyposażony w plac zabaw dla dzieci. Największym atutem inwestycji jest jej lokalizacja: z jednej strony budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta, z drugiej zaś okolica pozytywnie wyróżnia się w stosunku do pozostałych części Śródmieścia. Mieszkańcy mogą korzystać z pełnej infrastruktury miejskiej: w pobliżu znajdują się zarówno żłobki, przedszkola i szkoły, jak i ośrodki zdrowia, biblioteki, kluby fitness etc. W okolicy ulokowane są wydziały Uniwersytetu Łódzkiego, między innymi: Ekonomiczno-Socjologiczny, Prawa i Administracji oraz Filozoficzno-Historyczny. W niedalekiej odległości znajduje się centrum handlowe Manufaktura, blisko jest także do najsłynniejszego łódzkiego deptaku: ulicy Piotrkowskiej. Budynek znajduje się zaledwie dwie przecznice od przebudowywanego dworca Łódź Fabryczna, który stanowi centralny punkt planowanego Nowego Centrum Łodzi. Trwająca przebudowa dworca jest ostatnim etapem modernizacji linii kolejowej relacji Łódź – Warszawa, po ukończeniu prac nowy dworzec stanie się głównym elementem infrastruktury miasta. Lokalizacja Etiudy niedaleko głównego węzła komunikacyjnego Łodzi sprawia, że jest to doskonała inwestycja dla osób, które często podróżują np. do Warszawy.

Inwestycja Etiuda znajduje się w Śródmieściu, ul. Rewolucji 1905 roku 68/ 70 (2.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez PROFIT Development.

Inwestycja Etiuda została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 266 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Etiuda nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PROFIT Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 266 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Etiuda?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Etiuda mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Etiuda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rewolucji 1905r. - Kamińskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Etiuda znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Etiuda znajduje się się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealna Szkoła Elektroradiologów w odległości 160 m, POLICEALNA SZKOŁA INFORMATYCZNA w odległości 160 m, Policealna Szkoła Kosmetyczna w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Etiuda jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Renoma w odległości 170 m, Lekarz w odległości 230 m, Centrum Okulistyczne w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Etiuda składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Lidl, w odległości 130 m znajduje się Netto, w odległości 170 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Etiuda w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: