Etiuda

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 940 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Neopolis A (654 m dalej)

Inwestycja Neopolis A znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Kopcińskiego 13/19 (2,6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Real Development Group. Inwestycja Neopolis A jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 138 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 44 do 52 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Śródmieście-Wschód, ul. Kopcińskiego 13/19 (2,6 km od centrum Łodzi)

Inwestycja polecana

Neopolis A
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 15
 • Powierzchnia: 44 - 52 m2
 • Liczba pokoi: 2
Real Development Group
Mieszkania spełniające kryteria

Neopolis B (668 m dalej)

Inwestycja Neopolis B znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Kopcińskiego 13/19 (2,6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Real Development Group. Inwestycja Neopolis B jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 185 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 34 do 101 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Łódź, Śródmieście-Wschód, ul. Kopcińskiego 13/19 (2,6 km od centrum Łodzi)

Inwestycja polecana

Neopolis B
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 95
 • Powierzchnia: 34 - 101 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Real Development Group
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Primo (803 m dalej)

Inwestycja Osiedle Primo znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Lindleya/Węglowa (1,8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera PROFBUD. Inwestycja Osiedle Primo jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 420 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 31 do 102 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Łódź, Śródmieście-Wschód, ul. Lindleya/Węglowa (1,8 km od centrum Łodzi)

Inwestycja polecana

Osiedle Primo
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 212
 • Powierzchnia: 31 - 102 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
PROFBUD
Mieszkania spełniające kryteria

Etiuda powstała w centrum miasta, w pobliżu najpiękniejszych łódzkich parków: Helenowa, Parku Staromiejskiego i Parku im. Staszica. Budynek jest zróżnicowany architektonicznie – 5 do 6 kondygnacji z 8-kondygnacyjną dominantą architektoniczną w południowo-zachodniej części. W parterze budynku zaprojektowano garaż wielostanowiskowy, natomiast na ostatnich kondygnacjach znajdą się przestronne apartamenty z dużymi tarasami. Przewidziano mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach (od 35 do 77 m²) i funkcjonalnych układach, z balkonami. Teren przy budynku został ogrodzony, a dla dodatkowego poczucia bezpieczeństwa zapewniono 24-godzinną ochronę. Do dyspozycji Mieszkańców jest wewnętrzny dziedziniec obsadzony zielenią i wyposażony w plac zabaw dla dzieci. Największym atutem inwestycji jest jej lokalizacja: z jednej strony budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta, z drugiej zaś okolica pozytywnie wyróżnia się w stosunku do pozostałych części Śródmieścia. Mieszkańcy mogą korzystać z pełnej infrastruktury miejskiej: w pobliżu znajdują się zarówno żłobki, przedszkola i szkoły, jak i ośrodki zdrowia, biblioteki, kluby fitness etc. W okolicy ulokowane są wydziały Uniwersytetu Łódzkiego, między innymi: Ekonomiczno-Socjologiczny, Prawa i Administracji oraz Filozoficzno-Historyczny. W niedalekiej odległości znajduje się centrum handlowe Manufaktura, blisko jest także do najsłynniejszego łódzkiego deptaku: ulicy Piotrkowskiej. Budynek znajduje się zaledwie dwie przecznice od przebudowywanego dworca Łódź Fabryczna, który stanowi centralny punkt planowanego Nowego Centrum Łodzi. Trwająca przebudowa dworca jest ostatnim etapem modernizacji linii kolejowej relacji Łódź – Warszawa, po ukończeniu prac nowy dworzec stanie się głównym elementem infrastruktury miasta. Lokalizacja Etiudy niedaleko głównego węzła komunikacyjnego Łodzi sprawia, że jest to doskonała inwestycja dla osób, które często podróżują np. do Warszawy.

Inwestycja Etiuda znajduje się w Śródmieściu, ul. Rewolucji 1905 roku 68/ 70 (2,2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja Etiuda została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 266 nowych mieszkań . Budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Etiuda pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 266 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Etiuda

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy. W odległości 200 metrów od inwestycji Etiuda znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Rewolucji 1905r. - Kamińskiego (0952).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Etiuda znajdują się 52 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Międzynarodowe Przedszkole Edukacji Innowacyjnej "Tęczowy Świat Dziecka" w odległości 200 m, Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji Innowacyjnej w Łodzi w odległości 200 m, Wyższa Szkoła Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w odległości 250 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Renoma Sp. z o.o. Poradnia Zdrowia, w odległości 250 m Przychodnia Rejonowa nr 42 Miejskiej Przychodni Wieloprofilowej Śródmieście, w odległości 250 m Szpital Miejski II.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bankomaty Euronet w odległości 250 m, Cukiernia Pychotka w odległości 250 m, Wawrzyniak Wioletta, Sikora Bożena. Wyroby Cukiernicze w odległości 350 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Seven Green Promotion s.c. Sikorski M., Wasiak M. w odległości 150 m, Golfline Sp. z o.o. w odległości 300 m, Tramwajarz. Klub kolarski w odległości 650 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:06

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:15

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z PROFIT Development

ŻYJ DOBRZE 2017 – targi Wrocław

ŻYJ DOBRZE 2017 – targi Wrocław

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!