Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zakątek Cybisa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Cybisa, oferowane bezpośrednio przez

PROFBUD

Warszawa, Ursynów, Ursynów Północny, ul. Cybisa 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zakątek CybisaZakątek Cybisa

5 zdjęć

Zakątek Cybisa
Zakątek Cybisa
Zakątek Cybisa
Zakątek Cybisa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 297 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

• Oświetlenie zewnętrzne – zgodnie z projektem wykonawczym • Zagospodarowanie z chodnikami, terenem zielonym z niską roślinnością, krzewami, małą architekturą, zgodnie z projektem wykonawczym

Elewacja

• Elewacja budynku wykończona w systemie „lekka mokra” z elementami płytki elewacyjnej • Balustrady zewnętrzne – stalowe, wypełnione szkłem, we fragmentach z elementami pełnymi zgodnie z projektem wykonawczym

Stolarka okienna

• Okna i drzwi balkonowe – PCV

Drzwi zewnętrzne

• Drzwi wejściowe do lokali o zwiększonej odporności na włamanie • Drzwi wejściowe do części wspólnych przeszklone

Balkony

• Tarasy, balkony i loggie – nawierzchnie z materiałów mrozoodpornych zgodnie z projektem wykonawczym

Posadzka

• Okładziny z gresu lub innych materiałów posadzkowych • Podłogi - „podłoga pływająca”, szlichta cementowa

Ściany

• Tynki gipsowe, malowane farbą oraz częściowo wzbogacone okładzinami lub szpachlowane

Parapety zewnętrzne

• Parapety okienne zewnętrzne z blachy powlekanej

Instalacje

• Instalacja wideodomofonowa • Instalacje w lokalu: - elektryczna - wodno-kanalizacyjna - centralnego ogrzewania - niskoprądowa • Indywidualne liczniki zużycia • Elektryka - wyprowadzenia pod punkty oświetleniowe, instalacja 3-fazowa do płyty kuchennej

Ogrzewanie

• Grzejniki konwektorowe płytowe z termoregulatorami, w łazienkach grzejniki drabinkowe

Wentylacja

• Wentylacja mieszkań – mechaniczna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

W sercu zielonego Ursynowa, jednej z ulubionych dzielnic warszawiaków, nadajemy nowe życie Osiedlu Zakątek Cybisa. Budowana z zachowaniem najwyższych standardów inwestycja harmonijnie wpisuje się w istniejącą tkankę miejską, gwarantując jej przyszłym mieszkańcom nową, bezpieczną przyszłość. Dzięki wyjątkowemu połączeniu najwyższej jakości materiałów, nowoczesnej architektury i doskonale skomunikowanej lokalizacji, Zakątek Cybisa zapewni wygodę, komfort oraz funkcjonalność dla Ciebie i Twoich bliskich.

W budynku powstanie blisko 300 mieszkań w zróżnicowanych metrażach od 31 do 127 m2. Idealnie odnajdą się w nich zarówno młode, dynamiczne osoby, poszukujące kompaktowych mieszkań dwupokojowych, jak i rodziny z dziećmi, preferujące komfortowe mieszkania 3 i 4 pokojowe. Wszystkie mieszkania wyposażone zostaną w przestronne balkony lub loggie. W wybranych lokalach zaprojektowano także tarasy oraz ogródki.

Otwarty, nieogrodzony i przemyślany projekt architektoniczny z jednej strony integruje przyszłych mieszkańców, z drugiej stwarza poczucie prywatności i komfortu. W centralnym punkcie Osiedla znajdzie się zielony, wewnętrzny dziedziniec z kwitnącymi nasadzeniami, elementami małej architektury i kreatywnym placem zabaw dla najmłodszych. Do dyspozycji mieszkańców będą także miejsca w garażu podziemnym, a poczucie bezpieczeństwa zapewni system monitoringu oraz kontrola dostępu do mieszkań i klatek schodowych.

Inwestycja Zakątek Cybisa jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Inwestycja Zakątek Cybisa znajduje się na Ursynowie Północnym, ul. Cybisa 1 (8.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez PROFBUD.

Inwestycja Zakątek Cybisa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 297 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Zakątek Cybisa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PROFBUD przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Kilka minut spacerem dzieli Cię od stacji metra Stokłosy, a przystanek autobusowy położony jest zaledwie 200 m od Osiedla. Codzienne zakupy zrobisz w pobliskich marketach i dyskontach albo jednym z wielu osiedlowych sklepów. Na większe zakupy wybierzesz się do Galerii KEN Center.

Z kolei po ciężkim dniu pracy docenisz bliskość parku Jana Pawła II z boiskiem i siłownią plenerową, które stanowi idealne miejsce do odpoczynku, sportu czy rekreacji.

Ursynów słynie także z bogatej oferty edukacyjnej dla najmłodszych. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajdują się dwie szkoły podstawowe i przedszkola, zarówno publiczne i niepubliczne. Pod ręką są również przychodnie, ośrodki kulturalne i sportowe. W dzielnicy funkcjonują także cztery baseny, kilka klubów fitness, korty tenisowe, nowoczesne wielofunkcyjne boiska, kino oraz szereg instytucji kulturalnych.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zakątek Cybisa?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zakątek Cybisa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 874 metrów od inwestycji Zakątek Cybisa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stokłosy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zakątek Cybisa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Cybisa znajduje się 48 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 54 m, Nasze Szkraby w odległości 156 m, Szkoła Podstawowa nr 313 im. Polskich Odkrywców w odległości 168 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zakątek Cybisa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: 3Dent w odległości 145 m, Mr. Med w odległości 150 m, Przychodnia KEN w odległości 156 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zakątek Cybisa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 159 m znajduje się Grzybki, w odległości 165 m znajduje się Fit Fizjo Studio, w odległości 170 m znajduje się Bezowy Zakątek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zakątek Cybisa w odległości 105 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 172 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 173 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.06.2020
Data aktualizacji: 30.08.2023

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023