Prestige Aparts

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wysokie Brzegi, oferowane bezpośrednio przez

Prestige Aparts Sp. z o.o.

Oświęcim, ul. Wysokie Brzegi

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Prestige ApartsPrestige Aparts

8 zdjęć

Prestige Aparts
Prestige Aparts
Prestige Aparts
Prestige Aparts

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 66 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Inwestycja zbudowana zostanie w oparciu o wysokiej klasy materiały m.in. pustak akustyczny, który zapewni większy komfort i skutecznie wyciszy mieszkanie. Każde mieszkanie posiada obszerny taras lub balkon wykończony wysokiej jakości deską kompozytową WPC.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (16)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (21 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ

Prestige Aparts zostały stworzone z myślą o potrzebach, bezpieczeństwie i wygodzie przyszłych mieszkańców.

Dzięki funkcjonalnemu układowi pomieszczeń, jest możliwa dowolna aranżacja wnętrza. Daje to nieograniczone możliwości dostosowania mieszkania do własnych potrzeb. Kupując mieszkanie masz możliwość wyboru wykończenia spośród 3 wariantów: Pakiet Open Space, Pakiet Standard, Pakiet Living.

W zależności od indywidualnych wymagań w naszej ofercie znajdziesz zarówno kawalerkę, jak i mieszkania czteropokojowe. Część lokali posiada także dwie łazienki, a dla wszystkich mieszkańców dostępne będą dwie windy, jedna z nich służyć będzie jako udogodnienie dla osób niepełnosprawnych.

PRZESTRONNE TARASY

Lubisz zapach kwitnących roślin, ciepło promieni słonecznych, przyjemny szum wiatru, śpiew ptaków? Marzysz o porankach pełnych spokoju i relaksu? Nie musisz wychodzić na spacer, by poczuć się swobodnie. Wyobraź sobie, że to wszystko masz w swoim mieszkaniu. Idealnym miejscem, gdzie możesz się zrelaksować, odpocząć lub spędzić miło czas z najbliższymi są przestronne tarasy Prestige Aparts. Duże, przeszklone drzwi, otworzą przed Tobą piękne widoki okolicznej przyrody, równocześnie zwiększą otaczającą Cię przestrzeń.

Przestronne tarasy Prestige Aparts dają Ci możliwość otwarcia się na otaczający nas świat. Nasze tarasy to także dodatkowe miejsce przestrzeni mieszkalnej i spędzania czasu, tak jak lubisz. Przyjęcie z przyjaciółmi, aktywność na świeżym powietrzu, a może “letni pokój”? Wszystko zależy od Ciebie.

Do każdego z lokali przynależy dodatkowa powierzchnia mieszkalna w postaci balkonu lub tarasu, a wszystko po to, by jeszcze bardziej zaspokoić Twoje potrzeby.

Odpowiedni dostęp światła dziennego oraz kontakt ze środowiskiem naturalnym gwarantują: lepszy wypoczynek, wpływają na zmniejszenie stresu oraz pozwalają na spokojny sen, dlatego też zadbaliśmy o odpowiednie doświetlenie każdego z lokali. Ma to również inne zalety - więcej światła naturalnego w mieszkaniu, to mniejsze straty środowiskowe.

Inwestycja Prestige Aparts znajduje się w Oświęcimiu, ul. Wysokie Brzegi (1.8 km od centrum Oświęcimia), została zrealizowana przez Prestige Aparts Sp. z o.o.

Inwestycja Prestige Aparts została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 66 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Prestige Aparts nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Prestige Aparts Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (21 miejsc)

W inwestycji znajduje się 16 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwym plusem Prestige Aparts jest jej dogodna lokalizacja. Inwestycja znajduje się w ścisłym centrum miasta, a w najbliższej okolicy znajdują się: szkoły, przedszkola, tereny zielone oraz szpital. Kolejnym udogodnieniem jest bliskość przystanku komunikacji miejskiej, skąd można dotrzeć do każdego miejsca w mieście. Jeśli zechcesz wyjechać poza miasto, wystarczą 4 minuty, by znaleźć się na obwodnicy północnej Oświęcimia!

Oświęcim to miasto leżące nad rzeką Sołą, w zachodniej części Małopolski. Zabudowa jest tu zróżnicowana, co wynika z nierównomiernego rozwoju jego poszczególnych dzielnic. Z uwagi na działalność zakładów chemicznych, w II połowie XX w. budowano osiedla mieszkaniowe, które podkreślają przemysłową rolę Oświęcimia. To piękne miasto o ponad 800-letniej historii, które napiętnowane zostało koszmarem obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, współcześnie stale się rozwija i ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Znajdują się tu liczne obiekty sportowe i placówki kulturalne gwarantujące dostęp do rozrywki oraz różnych form aktywności fizycznej. Dobrze rozwinięta jest sieć instytucji oświatowych, funkcjonują punkty opieki medycznej. Działają tu też liczne sklepy, a głównym punktem handlowym jest Galeria Handlowa NIWA.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Prestige Aparts?

Przez Oświęcim przechodzą ważne trasy o znaczeniu wojewódzkim (nr 933 i 948) i krajowym (nr 44), a w odległości ok. 20 km na północ od miasta krzyżują się transkontynentalne autostrady A1 i A4. Z oświęcimskiego dworca kolejowego można dojechać nawet zagranicę, m.in. do Austrii i Czech. Za komunikację na mniejszych dystansach odpowiadają przewoźnicy prywatni oraz PKS. Dość blisko jest stąd do 2 portów lotniczych. Krakowskie Balice oddalone są o ok. 50 km, a katowickie Pyrzowice o ok. 70 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Prestige Aparts mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2386 metrów od inwestycji Prestige Aparts znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oświęcim.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Prestige Aparts znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Prestige Aparts znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia imienia Karola Szymanowskiego w odległości 70 m, szkoła w odległości 102 m, Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Orędowników Pokoju w Oświęcimiu w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Prestige Aparts jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Powiatowy imienia świętego Maksymiliana w odległości 89 m, I w odległości 156 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 185 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Prestige Aparts składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 107 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 386 m znajduje się Plusik, w odległości 386 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Prestige Aparts w odległości 166 m znajduje się boisko / kort, w odległości 408 m znajduje się boisko / kort, w odległości 484 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.10.2020
Data aktualizacji: 12.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: