Apartamenty Skarpa

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Wołowskiego, oferowane bezpośrednio przez P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski

Pruszków, ul. Wołowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Skarpa

8 zdjęć

Apartamenty Skarpa
Apartamenty Skarpa
Apartamenty Skarpa
Apartamenty Skarpa

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Istnieje możliwość wykupienia miejsc postojowych w garażu podziemnym. Dostępne są również miejsca postojowe przed budynkiem.

Inwestycja Apartamenty Skarpa znajduje się w Pruszkowie, ul. Wołowskiego (4.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski.

Inwestycja Apartamenty Skarpa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Skarpa nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 3 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Skarpa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Skarpa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Apartamenty Skarpa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Andrzeja 04.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Skarpa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Skarpa znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "RIM" w odległości 50 m, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie w odległości 80 m, Punkt przedszkolny Bursztynek w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Skarpa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Okulista w odległości 300 m, Lekarz w odległości 380 m, Poradnia Terapii Uzależnienia I Współuzależnienia Od Alkoholu w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Skarpa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Dragon na skarpie, w odległości 310 m znajduje się Społem, w odległości 330 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Skarpa w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.01.2017
Data aktualizacji: 13.11.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: