Apartamenty Skarpa

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Istnieje możliwość wykupienia miejsc postojowych w garażu podziemnym. Dostępne są również miejsca postojowe przed budynkiem.

Inwestycja Apartamenty Skarpa znajduje się w Pruszkowie, ul. Wołowskiego (4.3 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski.

Inwestycja Apartamenty Skarpa została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 3 do 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Skarpa pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 54 do 342 metrów kwadratowych.

Deweloper P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 3 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Skarpa

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Skarpa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Apartamenty Skarpa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Andrzeja 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Skarpa znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna "RIM" w odległości 50 m, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Henryka Sienkiewicza w Pruszkowie w odległości 80 m, Punkt przedszkolny Bursztynek w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Skarpa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Okulista w odległości 300 m, Lekarz w odległości 380 m, Poradnia Terapii Uzależnienia I Współuzależnienia Od Alkoholu w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Skarpa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Dragon na skarpie, w odległości 310 m znajduje się Społem, w odległości 330 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Skarpa w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.01.2017

Data aktualizacji: 13.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie