Śródmieście Wilanów

Oferta archiwalna

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Kazachska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 179 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Śródmieście Wilanów

2 zdjęcia

Śródmieście Wilanów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 151 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna

drewniana

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Śródmieście Wilanów to nowoczesny, elegancki i modny kompleks kilku kameralnych budynków położonych w samym centrum Miasteczka Wilanów.

Osiedle położone w sąsiedztwie Pałacu i Parku w Wilanowie, stale rozbudowywana infrastruktura wokół oraz bliskość centrum miasta sprawiają, że Śródmieście Wilanów jest jedną z najpopularniejszych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie.

Znajdziemy tutaj mieszkania o zróżnicowanych metrażach, z przestronnymi balkonami, tarasami i ogródkami. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa zapewniają duże, zamknięte dziedzińce wewnętrzne z dekoracyjnym układem zieleni, placami zabaw dla dzieci oraz całodobową ochroną. Wokół osiedla istnieje możliwość aktywnego wypoczynku – obok osiedla przebiega popularna ścieżka rowerowa prowadząca do uroczego Powsina.

**Biuro Sprzedaży**

ul. Klimczaka 3 (50 m od inwestycji)

Warszawa/Wilanów, tel.: (22) 885 66 22

sprzedaz.wilanow@polnord.pl

**Zapraszamy w godzinach**

Pn. – pt.: 10:00 – 19:00

Sb. – nd.: 10:00 – 15:00

Inwestycja Śródmieście Wilanów znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Kazachska (9.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Polnord S.A.

Inwestycja Śródmieście Wilanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 151 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Śródmieście Wilanów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Polnord S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Śródmieście Wilanów ?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Śródmieście Wilanów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Śródmieście Wilanów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sarmacka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Śródmieście Wilanów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Śródmieście Wilanów znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Happy Preschool w odległości 210 m, WILANOWSKIE PRZEDSZKOLE w odległości 230 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE BABY ENGLISH ACADEMY w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Śródmieście Wilanów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 460 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Śródmieście Wilanów w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Artis.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Błoniach Wilanowskich

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: