Rezydencja Brzozowy Zakątek

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPolnord S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 246 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wiktoria(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Herbu Janina (9.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 008/m2
  Wiktoria
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 49
  Powierzchnia: 47 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 4 oferty
  Polnord S.A.
 • Wioletta(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Herbu Janina (9.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 050/m2
  Wioletta
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 70
  Powierzchnia: 47 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 11 ofert
  Polnord S.A.
 • AR4 City Residence(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Aleja Rzeczypospolitej 4 (9.4 km od centrum Warszawy)
  AR4 City Residence
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 93
  Powierzchnia: 29 - 135 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 40 ofert
  Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

GOTOWE MIESZKANIA (odbiór we wrześniu 2018r.) w kameralnej Rezydencji w Wilanowie z pięknym, zielonym patio 3 i 4-pokojowe mieszkania od 79 do 81 mkw.WYSOKI STANDARD• Recepcja z naturalnego kamienia• Loggie wyłożone drewnem• System Smart Home w każdym mieszkaniu• Panoramiczne, drewniane okna• Reprezentacyjne ogrodzenie z profili stalowych• Cichobieżne windyKAMERALNA REZYDENCJA W OTOCZENIU ZIELENI• Tylko 107 apartamentów na osiedlu• Niska, 3-piętrowa zabudowa• Piękne, zielone patio• Sąsiedztwo terenów parkowych Wilanów Office ParkPIĘKNE MIESZKANIA• Dwustronne układy• Przestronne loggie• Oddzielne, widne kuchnie• Duże łazienki nawet w małych mieszkaniachObecnie do sprzedaży weszła również nowa oferta Polnord SA w Wilanowie: Osiedle Wilania (od 1 do 4 pokoi, 32 – 89 mkw.)

Inwestycja Rezydencja Brzozowy Zakątek znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Branickiego (9.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Inwestycja Rezydencja Brzozowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 107 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Brzozowy Zakątek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 71 do 89 metrów kwadratowych w cenie od 7 950 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Polnord S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 107 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, recepcja, winda, inteligentny dom.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Brzozowy Zakątek

DOBRA KOMUNIKACJA • 20 min. samochodem do centrum • Przyspieszona linia 522 do centrum (jedzie bus pasem) • Linia 217 do Metra Wilanowska • W przyszłości: dostęp do obwodnicy oraz szybkie połączenie z Ursynowem

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Brzozowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Rezydencja Brzozowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Branickiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Brzozowy Zakątek znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Hero!Academy w odległości 130 m, Academy International Wilanów w odległości 140 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 358 w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Brzozowy Zakątek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Medicover w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Brzozowy Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Fresh Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Brzozowy Zakątek w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się "Orlik" w dzielnicy Wilanów.

Data publikacji: 05.05.2017

Data aktualizacji: 01.09.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie