Brzozowy Zakątek

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Branickiego, oferowane bezpośrednio przez

Polnord S.A.

Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, ul. Branickiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 122 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Brzozowy Zakątek

3 zdjęcia

Brzozowy Zakątek
Brzozowy Zakątek
Brzozowy Zakątek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 348 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Brzozowy Zakątek logo

Cała Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych w którym łącznie znajdą się 348 nowe mieszkania o powierzchni od 33 do 100 m 2, w budynku jest od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Brzozowy Zakątek jest w trakcie budowy z planowanym zakończeniem ostatniego etapu na II kw. 2018r. Inwestycja powstaje w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska. Jednym z największych atutów osiedla jest strefa rekreacyjno-wypoczynkowa zwieńczona placami zabaw dla dzieci i brzozowym zagajnikiem na wewnętrznym dziedzińcu.

Inwestycje charakteryzuje:

• Wysoka jakość materiałów użytych do budowy osiedla

• Strefa rekreacyjna: duży dziedziniec wewnętrzny ze starannie zaprojektowaną zielenią, brzozowym zagajnikiem, elementami małej architektury, oraz nastrojowym oświetleniem - tylko dla mieszkańców osiedla i ich gości

• Bezpieczeństwo: osiedle chronione całodobowo

• Strefa dla małych mieszkańców: wewnętrzne place zabaw dla dzieci

• Lokale usługowo-handlowe na parterach budynków

• Przestronna hala garażowa pod budynkami

• Nowoczesny, dynamiczny projekt architektoniczny autorstwa renomowanej pracowni – Grupy 5 Architekci

Inwestycja Brzozowy Zakątek znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Branickiego (9.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Polnord S.A.

Inwestycja Brzozowy Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 348 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Brzozowy Zakątek nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Polnord S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Brzozowy Zakątek to przede wszystkim dobry dojazd do wszystkich dzielnic Warszawy, bliskość sklepów, szkół, przedszkoli oraz terenów rekreacyjnych. Osiedle powstaje u zbiegu ulic Branickiego i Zdrowej w zielonej części Miasteczka Wilanów – tuż na granicy rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska.

Z Al. Rzeczpospolitej, ulicy Przyczółkowej i Al. Wilanowskiej odjeżdżają autobusy kilku linii, zapewniające wszystkim niezmotoryzowanym dojazd do Centrum Warszawy w niecałe 30 minut w porannym szczycie.

Zaledwie 8 km od centrum Warszawy

Idealny dojazd: liczne autobusy, wkrótce tramwaj i obwodnica

Kilkanaście minut rowerem do Ogrodu Botanicznego w Powsinie

W sąsiedztwie rezerwat przyrody Skarpa Ursynowska, oraz Pałac i Park w Wilanowie.

W najbliższej okolicy znajduje się kompleks przedszkolno-szkolny przy ulicy Ledóchowskiej, składający się ze żłobka, przedszkola wraz z placami zabaw, szkoły podstawowej, gimnazjum oraz obiektów sportowych - w odległości 400 m. W bezpośrednim sąsiedztwie położone są sklepy spożywcze: Biedronka w odległości 200 m , delikatesy Alma w odległości 400 m oraz restauracje: NASZA Jadalnia - 300 m, BASICO - 500 m. W niedużej odległości znajduje się również Szpital Medicover - 300 m. Lokalizacja sprzyja rekreacji - w odległości zaledwie 300 m położone są boiska sportowe "Orlik" , a także liczne ścieżki rowerowe i tereny zielone.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Brzozowy Zakątek?

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Brzozowy Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Brzozowy Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Św. U. Ledóchowskiej 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Brzozowy Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Brzozowy Zakątek znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Academy International Wilanów w odległości 180 m, Przedszkole Niepubliczne Hero!Academy w odległości 230 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 358 w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Brzozowy Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Brzozowy Zakątek w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: