Osiedle Pustułeczki

Oferta archiwalna

Warszawa, Ursynów, Stary Imielin, Ul. Pustułeczki/Rolna/Makolągwy

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Pustułeczki

3 zdjęcia

Osiedle Pustułeczki
Osiedle Pustułeczki
Osiedle Pustułeczki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 22 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (5)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro

Opis inwestycji

Zamieszkaj na Osiedlu Pustułeczki“Osiedle Pustułeczki” składa się z 18 apartamentów oraz 4 lokali typu studio położonych w 4 budynkach 3-kondygnacyjnych, zaprojektowanych na oddzielnych działkach, połączonych wspólnym garażem podziemnym z jednym wspólnym wjazdem od ulicy Makolągwy. Każdy z budynków ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Budynki wyposażone są w windy obsługujące wszystkie kondygnacje (od garażu do 2 piętra).Dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań odbiorców proponujemy wybór 18 apartamentów o powierzchniach od 80 do 160 m2 oraz 4 lokali typu studio o powierzchniach od 47 do 73 m2, zaprojektowanych tak, aby zapewnić maksimum wygody i funkcjonalności.Mieszkania na parterze posiadają ogródki przydomowe o średniej powierzchni ok. 100 m2.Dla każdego mieszkania zaprojektowano oddzielne pomieszczenie gospodarcze z kotłem c.o., znajdujące się na tym samym poziomie, co mieszkanie, dostępne z klatki schodowej.Wspólny teren zielony z małymi formami architektonicznymi i placem zabaw dla dzieci znajduje się wewnątrz osiedla, które będzie ogrodzone.

Inwestycja Osiedle Pustułeczki znajduje się na Starym Imielinie (9.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Polimex-Mostostal Development Sp. z o.o. .

Inwestycja Osiedle Pustułeczki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pustułeczki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Polimex-Mostostal Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc)

W inwestycji znajduje się 5 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Pustułeczki?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Pustułeczki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Pustułeczki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Indiry Gandhi 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Pustułeczki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pustułeczki znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Montessori "Artystyczny Kącik" w odległości 60 m, Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Krasnale" w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Pustułeczki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Lidl, w odległości 410 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pustułeczki w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starym Imielinie

Oferty na Starym Imielinie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: