Osiedle Miętowe

Oferta archiwalna

wrocławski, Kiełczówek, ul. Miętowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Miętowe

3 zdjęcia

Osiedle Miętowe
Osiedle Miętowe
Osiedle Miętowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • boisko

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 20 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 262 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : 1 dla każdego budynku w cenie domu.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, staw

Opis inwestycji

"Miętowe" to osiedle budynków w zabudowie szeregowej i bliźniaczej położone w malowniczej okolicy Wrocławia, Kiełczówku. Zaletą tego osiedla jest cisza oraz bliskość terenów zielonych.

Dom o powierzchni 88,70 m2 wita nas przestrzennym salonem z oddzielną ale otwartą kuchnią. Praktycznie cały parter stanowi otwarta przestrzeń, co w efekcie końcowym sprawia iż całość domu sprawia wrażenie ogromnej powierzchni. Na parterze oprócz holu mamy do dyspozycji WC.

Piętro budynku powita nas holem i dostępem do 4 pomieszczeń. Jedną z nich jest spora łazienka z miejscem na wannę. Trzy pokoje znajdujące się na piętrze pozwolą na spokojne mieszkanie rodzicom z dwójką dzieci

Dla rodzin ważny będzie plac zabaw i boisko w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla, bliski dojazd do przedszkoli i szkół podstawowych (jest ich kilka w okolicy).

Na rodzinny posiłek można wybrać się do wielu restauracji, które znajdują się na terenie Kiełczowa i okolic. Natomiast dla osób ceniących aktywny tryb życia jest wiele ciekawych ścieżek rowerowych, fitnessclub, stawy pełne ryb, jak również bardzo popularny wśród osób starszych i nie tylko nordwalking. W samym Kiełczówku znajduje się centrum zdrowia i sportu, gdzie dostępna jest hala sportowa przystosowana do squasha, szermierki, tenisa stołowego, siatkówki, badmintona czy tenisa stołowego. Na zakupy można wybrać się do Centrum Handlowego w Koronie, Galerii Kiełczowskiej, Blaszaka, Biedronki, Lidla, Netto czy Czerwonej Torebki. Również dla dzieci znajdzie się wiele atrakcji - fascynujących miejsc, które zaspokoją ciekawość i nudę, np. plac zabaw w Zielonej Oliwce, prywatna świetlica, biblioteka publiczna mieszcząca się w Famie, organizująca często rozrywki, w tym filmy dla dzieci, kiermasze, przedstawienia.

W ofercie znajduje się 20 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Każdy dom 4 pokojowy, o powierzchni 89mkw, z działką od 150 do 300mkw. Ceny już od 299 000zł.

Klasyczny i wygodny układ ze strefą dzienną na parterze i prywatną na piętrze.

Parter: otwarta przestrzeń - salon, jadalnia, kuchnia; toaleta; wiatrołap.

W salonie miejsce na kominek oraz wyjście na taras i ogród. (Istnieje możliwość zamknięcia kuchni oraz powiększenia toalety do pełnej łazienki.)

Piętro (skos od 1,70m): 3 sypialnie, łazienka.

Dodatkowo duży strych z możliwością adaptacji na schowek.

Domy w stanie developerskim. Ogrzewanie gazowe, piec kondensacyjny dwufunkcyjny, w całości podłogowe.

Do każdego domu przynależy miejsce postojowe zewnętrzne.

Inwestycja Osiedle Miętowe znajduje się w Kiełczówku, ul. Miętowa (1 km od Wrocławia), sprzedaż prowadzi Platinum Square Nieruchomości.

Inwestycja Osiedle Miętowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Miętowe nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Kiełczówek ul. Miętowa (boczna ul. Jarzębinowej, tuż obok Kiełczowa, miejscowość położona 5km od Wrocławia). Dobry i szybki dojazd do miasta, przez Psie Pole lub Sępolno. Dodatkowo komunikację ułatwi budowana wschodnia obwodnica Wrocławia. Bardzo spokojna, cicha i zielona okolica. Obok plac zabaw i boisko. Niedaleko przystanek autobusowy. Blisko do sklepów, punktów usługowych, przeszkoli itp.

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice. Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie. Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Miętowe?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Miętowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Osiedle Miętowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kiełczówek – skrzyżowanie Imbirowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Miętowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Miętowe znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne przedszkole Wesole Motylki w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Miętowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Premium.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Miętowe w odległości 80 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.01.2018
Data aktualizacji: 23.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Kiełczówku

Oferty w Kiełczówku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: