Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Słoneczny Kiełczówek

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Jałowcowa, oferowane bezpośrednio przez

Platforma Mieszkaniowa

wrocławski, Kiełczówek, ul. Jałowcowa

Słoneczny KiełczówekSłoneczny Kiełczówek

6 zdjęć

Słoneczny Kiełczówek
Słoneczny Kiełczówek
Słoneczny Kiełczówek
Słoneczny Kiełczówek
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2025

Powierzchnie

79 - 102/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

2

Budynki

16

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Wojnów Wschodni - 2387 m

Przystanek Autobusowy - 283 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 sklepy, 2 obiekty sportowe, 1 plac zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2025 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 32 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 12 domów bliźniaków

Powierzchnie domów:

od 79 do 102 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

MIESZKAJ JAK LUBISZ!

W inwestycji Słoneczny Kiełczówek zaprojektowaliśmy trzy typy lokali. Domy w zabudowie bliźniaczej, mieszkania willowe z ogrodem bądź balkonem, oraz domy szeregowe, tak abyś mógł dobrać optymalną nieruchomość do Twoich potrzeb.

DOBRZE POMYŚLANE

Wiemy, że koszty eksploatacyjne to ważny element przy wyborze domu, szczególnie w obecnej sytuacji gospodarczej. Dlatego duży nacisk położyliśmy na ekonomiczny aspekt utrzymania nieruchomości.

W standardzie wszystkie lokale wyposażone są w pompę ciepła oraz ogrzewanie podłogowe. Dodatkowym elementem wpływającym na obniżenie kosztów utrzymania jest możliwość zamontowania instalacji fotowoltaicznej oraz rekuperacji.

Osiedle wyposażone jest w centralną biologiczną oczyszczalnię, co również znacząco wpływa na obniżenie opłat. Wiemy jak ważna jest dbałość o dobrej jakości materiały budowlane, które w eksploatacji nieruchomości przyniosą korzyści w postaci obniżenia kosztów utrzymania. Siedmiokomorowe, trzyszybowe okna oraz grafitowy styropian zapewnią dobrą izolację i skutecznie ochronią przed utratą ciepła.

PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

Gdy planujesz pracować z domu

Dla osób pracujących z domu nie bez znaczenia będzie fakt, że każdy lokal będzie miał dostęp do szybkiego i stabilnego światłowodu ORANGE. Gwarantuje to szybkość przepływu danych oraz że w trakcie ważnego spotkania połączenie nie zostanie przerwane. Układ funkcjonalny pomieszczeń pozwala na zaaranżowanie przestrzeni, w sypialni na komfortowe miejsce do pracy.

Gdy Twoja rodzina się powiększy

Nie bez znaczenia jest też fakt, że poddasze nieużytkowe może zostać przekształcone w miejsce do przechowywania. Duża, bo aż 26 m2 powierzchnia daje nieograniczone możliwości. Dodatkowa garderoba? Miejsce do przechowywania? Nie musisz wybierać. Na tej kondygnacji z powodzeniem zaaranżujesz przestrzeń dla siebie.

Inwestycja Słoneczny Kiełczówek znajduje się w Kiełczówku, ul. Jałowcowa (1.2 km od Wrocławia), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 32 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Słoneczny Kiełczówek w sprzedaży jest 12 nowych domów o powierzchni od 79 do 102 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice.

Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słoneczny Kiełczówek?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczny Kiełczówek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2387 metrów od inwestycji Słoneczny Kiełczówek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Wojnów Wschodni.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczny Kiełczówek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 248 m znajduje się Premium, w odległości 313 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczny Kiełczówek w odległości 249 m znajduje się Medisword, w odległości 313 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 25.04.2024
Data aktualizacji: 21.05.2024
Platforma Mieszkaniowa logo

Platforma Mieszkaniowa

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023