Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Orle Wzgórze Mysłowice

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Orła Białego, oferowane bezpośrednio przez

Platforma Mieszkaniowa

Mysłowice, ul. Orła Białego

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 247 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Orle Wzgórze MysłowiceOrle Wzgórze Mysłowice

4 zdjęcia

Orle Wzgórze Mysłowice
Orle Wzgórze Mysłowice
Orle Wzgórze Mysłowice
Orle Wzgórze Mysłowice
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • instalacja fotowoltaiczna

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

ogrzewanie podłogowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Orle Wzgórze w Mysłowicach to kompleks 10 nowoczesnych budynków z instalacją fotowoltaiczną, w ramach którego realizowanych jest:

20 komfortowych lokali mieszkalnych o powierzchni 90,98 m2 każde. Każde mieszkanie posiada układ dwupoziomowy - parter oraz piętro, z przestronnym salonem i funkcjonalną kuchnią, które tworzą wspólną strefę dla Twojej rodziny. Na piętrze życie nabiera intymności – do dyspozycji 3 pokoje wraz z dodatkową łazienką. Ponadto przewidziano dodatkowe pomieszczenie na poddaszu o powierzchni około 48 m2, mogące pełnić funkcję gospodarczą.

Aby móc w pełni korzystać z uroków otaczającej okolicy do każdego mieszkania zaprojektowano od strony południowej funkcjonalny ogród. Przewidziane są 2 miejsca parkingowe przypisane do każdego lokalu mieszkalnego.

Magiczne miejsce z tłem historycznym

Zabytkowy budynek powstał w 1892 roku i był wybudowany na potrzeby ówczesnych zarządców miasta Konigshutte. Od lat 90 XX wieku do 2019 roku był przeznaczony pod Bank. Przez wszystkie lata był użytkowany i modernizowany, ale nigdy nie był zamieszkały. Jest objęty programem konserwatora zabytków w zakresie elewacji, części klatki schodowej i wysokich sklepień, co potęguje jego niesamowitą historię

Inwestycja Orle Wzgórze Mysłowice znajduje się w Mysłowicach, ul. Orła Białego (3.6 km od centrum Mysłowic), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja Orle Wzgórze Mysłowice została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Orle Wzgórze Mysłowice nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Mysłowice to miasto w środkowo-wschodniej części woj. śląskiego, należące do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Liczy sobie ponad 173 000 mieszkańców i zajmuje terytorium o powierzchni ok. 65 km2. Zabudowa mieszkalna przeplata się tu z budynkami przemysłowymi. Nie brakuje zabytków, a uwagę zwraca m.in. średniowieczny układ Starego Miasta. Na Śródmieście składają się głównie kamienice i osiedla bloków mieszkaniowych, a na obrzeżach stale powstają domy jednorodzinne. Ok. 30% miasta to lasy. Tyle samo zajmują łąki i pola, co sprawia, ze Mysłowice są jednym z bardziej zielonych obszarów GOP-u. Rozwinięta jest tu infrastruktura społeczna. Mieszkańcy mają dostęp m.in. do 15 podstawówek i 6 zespołów szkół. Opiekę medyczną oferuje m.in. szpital i centrum zdrowia. 5 ośrodków sportu i rekreacji, centrum kultury oraz muzeum dają możliwość ciekawego spędzania czasu. Jednym z większych walorów miasta jest dogodne położenie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Orle Wzgórze Mysłowice?

Miasto leży na skrzyżowaniu ważnych dróg – przecinają się tu autostrada transkontynentalna A4 i droga ekspresowa S1. Przez miasto biegnie też droga krajowa nr 79 i droga wojewódzka nr 934. Kursują tu Koleje Śląskie, Tramwaje Śląskie, a także PKS i PKP oraz autobusy strefowe GOP-u. Ok. 30 km od miasta znajduje się port lotniczy w Katowicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Orle Wzgórze Mysłowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2187 metrów od inwestycji Orle Wzgórze Mysłowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mysłowice Brzezinka.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Orle Wzgórze Mysłowice składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 84 m znajduje się NOVUM Mysłowice, w odległości 831 m znajduje się sklep z żywnością.

Data publikacji: 07.07.2023
Data aktualizacji: 22.05.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023