Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowe Krzyżowice

Ta oferta bierze udział w konkursie

Domy na sprzedaż ul. Akacjowa, oferowane bezpośrednio przez

Platforma Mieszkaniowa

wrocławski, Krzyżowice, ul. Akacjowa

Nowe KrzyżowiceNowe Krzyżowice

3 zdjęcia

Nowe Krzyżowice
Nowe Krzyżowice
Nowe Krzyżowice
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2024

Powierzchnie

105/m2

Przedział pokoi

5

Kondygnacje

2

Budynki

10

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Autobusowy - 2413 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek edukacyjnych, 2 obiekty sportowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • pompa ciepła

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 20 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

pompa ciepła, podłogowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 5 domów bliźniaków

Powierzchnie domów:

105 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowoczesne domy o wysokim standardzie

Funkcjonalny projekt

W inwestycji powstanie 20 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 107 m² to doskonała propozycja dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Na parterze znajduje się wygodny salon z kominkiem połączony z jadalnią, a na poddaszu aż 4 sypialnie.

Atrakcyjne tereny zielone

Inwestycja jest zlokalizowana w otoczeniu natury przy ul. Akacjowej w Krzyżowicach. Tuż obok znajdują się tereny zielone i lasy świetne na spacery, wycieczki rowerowe czy jogging.

Nowoczesny design

Projekt domu łączy w sobie funkcjonalność z nowoczesnością. Duże przeszklenia do samej ziemi zapewniają piękny widok i odpowiednią ilość światła w pomieszczeniach. To idealny dom dla osób ceniących sobie nowoczesny styl.

Ekonomiczne ogrzewanie

Ogrzewanie odbywa się przy pomocy pompy ciepła, co jest komfortowym, ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem.

Nowoczesne domy z dużymi przeszkleniami

Inwestycja to nowoczesne i kameralne osiedle składające się z zaledwie 20 domów w zabudowie bliźniaczej. Całość prezentuje się bardzo efektownie i nowocześnie. Teren inwestycji jest ogrodzony a dojazd zapewniają drogi asfaltowe wraz z drogą wewnętrzną i chodnikami. Do każdego z domów przynależą dwa miejsca postojowe, które można zabudować wiatą. W strefie parteru znajduje nie wygodny salon połączony z kuchnią oraz łazienka i pralnia, natomiast na poddaszym mamy świetnie doświetlone aż cztery sypialnie i dużą łazienkę. Dom posiada poddasze, na które prowadzą schody składane i można je zaadoptować na strych o pow. 25 m2.

Inwestycja Nowe Krzyżowice znajduje się Krzyżowicach, ul. Akacjowa (8.8 km od Wrocławia), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Nowe Krzyżowice w sprzedaży jest 5 nowych domów o powierzchni 105 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice.

Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Krzyżowice?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Krzyżowice mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2413 metrów od inwestycji Nowe Krzyżowice znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stary Dwór.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Krzyżowice znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Krzyżowice znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Krzyżowicach w odległości 551 m, Szkoła Branżowa I Stopnia w odległości 591 m, szkoła w odległości 605 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Krzyżowice w odległości 280 m znajduje się boisko / kort, w odległości 676 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 24.04.2024
Data aktualizacji: 16.05.2024
Platforma Mieszkaniowa logo

Platforma Mieszkaniowa

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023