Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Magnoliowy Ogród

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Podłącze, oferowane bezpośrednio przez

Platforma Mieszkaniowa

Kraków, Zwierzyniec, ul. Podłącze

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 43 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Magnoliowy OgródMagnoliowy Ogród

2 zdjęcia

Magnoliowy Ogród

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w najbardziej prestiżowej części Krakowa - Woli Justowskiej. Inwestycja doskonale skomunikowana - miejsce, w którym można doznawać piękna otaczającej natury i jednocześnie cieszyć się bliskością centrum Krakowa. Apartamenty są funkcjonalne i wygodne.

Inwestycja Magnoliowy Ogród znajduje się na Zwierzyńcu, ul. Podłącze (4.8 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja Magnoliowy Ogród została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Magnoliowy Ogród nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Zwierzyniec jest VII dzielnicą Krakowa, która zajmuje obszar o powierzchni 2873,10 ha i znajduje się w zachodniej części miasta. Mieszka tu 20 454 osób. Jest to obszar Krakowa, w którym znaleźć można najwięcej terenów zielonych. To właśnie na Zwierzyńcu znajdują się krakowskie Błonia, a także Kopiec Kościuszki i część Lasu Wolskiego. Działa tu również ogród zoologiczny. Jeśli chodzi o zabudowę, to jej typ zależny jest od konkretnej części dzielnicy. Na Salwatorze dominują budynki powstałe przed II wojną światową, które gdzieniegdzie uzupełnione są nowymi nieruchomościami. Na Woli Justowskiej przeważają wille wraz z zabudową szeregową. Podobnie jest na Zakamyczu, choć w tej części widoczne są też liczne domy wielorodzinne. Przez Zwierzyniec przepływa Wisła. Jest to spokojna okolica, będąca idealnym miejscem do życia dla osób w każdym wieku. Na jej infrastrukturę składają się wszystkie niezbędne obiekty, czyli przedszkola, szkoły, jednostki sportowe, a także przychodnie lekarskie oraz różnego typu sklepy. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 780. Regularnie kursują tu linie autobusów miejskich i tramwajów, a niedaleko znajduje się lotnisko.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Magnoliowy Ogród?

Przez Zwierzyniec przechodzi droga wojewódzka nr 780 i droga krajowa nr 7. Niedaleko znajduje się również Port Lotniczy Kraków-Balice. Z dzielnicy kursują też linie autobusowe i tramwajowe łączące rejon z resztą miasta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Magnoliowy Ogród mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 339 metrów od inwestycji Magnoliowy Ogród znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sielanka 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Magnoliowy Ogród znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Magnoliowy Ogród znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori w odległości 638 m, Maltańskie Centrum Pomocy Dzieciom w odległości 801 m, przedszkole w odległości 819 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Magnoliowy Ogród jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital ortopedyczny "Ortopedicum" w odległości 520 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 548 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 571 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Magnoliowy Ogród składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 318 m znajduje się Wojciech Wilk, w odległości 329 m znajduje się Bacówka, w odległości 336 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Magnoliowy Ogród w odległości 412 m znajduje się basen, w odległości 463 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 552 m znajduje się Korty tenisowe.

Data publikacji: 05.08.2020
Data aktualizacji: 21.05.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023