Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Klimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Księdza Wojciecha Karabuły, oferowane bezpośrednio przez

Platforma Mieszkaniowa

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki, ul. Księdza Wojciecha Karabuły

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 140 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Klimaty Apartamenty w Lesie BorkowskimKlimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim

3 zdjęcia

Klimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim
Klimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim
Klimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : w cenie apartamentu

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Inwestycja składa się z 3 trójkondygnacyjnych budynków. Powierzchnie mieszkań od 84 m2 do 146 m2. Cena każdego apartamentu zawiera miejsce w garażu podziemnym (możliwość postawienia 3 samochodów). Zapewniona możliwość wykonania na górnych tarasach budynków zielonych ogrodów. Wszystkie okna to portes fenêtres, które sięgają od podłogi aż do sufitu. Jedynym źródłem ogrzewania, chłodzenia i ciepłej wody jest pompa ciepła.

Inwestycja Klimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim znajduje się w Łagiewnikach-Borku Fałęckim, ul. Księdza Wojciecha Karabuły (5.9 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja Klimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Klimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

-5,5 km od centrum Krakowa,

-50 m do chronionego kompleksu leśnego,

-350 m przystanek autobusowy,

-W pobliżu dużego centrum handlowego,

-W sąsiedztwie liczne tereny rekreacyjne.

Łagiewniki są IX dzielnicą Krakowa. Ich powierzchnia, wraz z dołączonym Borkiem Fałęckim, wynosi 541,51 ha. Obie wsie włączono do miasta w 1941r. Teren zamieszkuje 14 859 osób. Krajobraz architektoniczny nie jest tu zbyt urozmaicony. Wśród zabudowań dominują niskie nieruchomości powstałe jeszcze w czasach przedwojennych. Dodatkiem do nich są osiedla mieszkaniowe z lat 60-tych i 70-tych XXw. Od dekad była to dzielnica wysoce zindustrializowana, w której już na początku minionego wieku funkcjonowała huta żelaza, a dzięki Grupie Solvay rozwijał się przemysł chemiczny. Mimo to nie brakuje tu terenów zielonych, takich jak Las Borkowski czy Park Solvay z 2 ogródkami jordanowskimi i placami zabaw. Łagiewniki słyną jednak głównie z wybudowanego pod koniec XIXw. sanktuarium, które jest dziś celem pielgrzymek tysięcy chrześcijan z Polski i ze świata. Dzielnica jest świetnie połączona z resztą miasta. Regularnie kursuje tu ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych. Południowa granica Łagiewnik jest częścią drogi krajowej nr 7, w której skład na dalszym odcinku wchodzi „Zakopianka”.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Klimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim?

Jako że Łagiewniki odgrywają ważną rolę w życiu miasta, a do tego są istotne dla krakowskiej branży turystycznej, są świetnie skomunikowane z pozostałymi dzielnicami. Kursuje do nich ponad 25 linii autobusowych i tramwajowych dziennych oraz nocnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Klimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1542 metrów od inwestycji Klimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Sanktuarium.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Klimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Klimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek i Przedszkole FIKU MIKU w odległości 422 m, Samorządowe Przedszkole nr 95 imienia Kornela Makuszyńskiego w odległości 452 m, Przedszkole Centrum Maluszek w odległości 465 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Klimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego w odległości 536 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 685 m, Stomatologia Patykiewicz w odległości 709 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Klimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 271 m znajduje się Żabka, w odległości 362 m znajduje się Groszek, w odległości 385 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Klimaty Apartamenty w Lesie Borkowskim w odległości 411 m znajduje się boisko / kort, w odległości 457 m znajduje się Klub Sportowy Borek, w odległości 550 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.07.2020
Data aktualizacji: 21.05.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023