Osiedle Kwiatowe Etap V

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O.

Ceny od: 6 141 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kwiatowe Etap V dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
V.E8
2
50,48 m²
1

Opis Inwestycji

Osiedle Kwiatowe Etap V

Nowe Kwiatowe to IV i V etap naszej flagowej inwestycji – Osiedla Kwiatowego w Zalasewie. W ramach projektu, wybudujemy łącznie 90 domów i lokali w zabudowie szeregowej z ogrodami. Naszym przyszłym mieszkańcom oferujemy nowoczesne domy jedno oraz dwulokalowe o metrażach 50, 99 oraz 115 m2.Do każdego z domów należeć będą 2 miejsca postojowe oraz ogródek. Budynki dwulokalowe wyposażone będą również w przestronne balkony.Domy mają funkcjonalny układ pomieszczeń umożliwiający wygodną aranżację wnętrza dopasowaną do stylu życia rodziny. Do pewnego etapu realizacji oferujemy możliwość wprowadzania indywidualnych zmian. Naszym klientom dajemy też możność skorzystania z oferty pakietów dodatkowych – jak instalacja kominka czy ogrzewania podłogowego.Mając na uwadze komfort naszych mieszkańców, przykładamy szczególną wagę do otoczenia w jakim będą mieszkać – zapewniamy drogi wewnętrzne, oświetlenie oraz wybudujemy plac zabaw na Osiedlu.

Inwestycja Osiedle Kwiatowe Etap V znajduje się w Zalasewie, ul. Planetarna (1.3 km od Poznania), jest realizowana przez dewelopera PLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O..

Inwestycja Osiedle Kwiatowe Etap V jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kwiatowe Etap V pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 50 metrów kwadratowych w cenie od 6 141 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 50 m2 w cenie od 315 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 50 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 315 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 141 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kwiatowe Etap V

Zalasewo to dynamicznie rozwijająca się miejscowość, położona województwie wielkopolskim, w gminie Swarzędz. Doskonała lokalizacja umożliwia szybki dojazdu do centrum stolicy wielkopolski (2 km do granicy z Poznaniem) czy Swarzędza. Dobrze rozwinięta komunikacja autobusowa (przystanek linii 55 MPK Poznań oraz linii 499 SKA) ułatwi życie niezmotoryzowanym. W Zalasewie znajdują się tereny zieleni, obiekty sportowe oraz szlaki rowerowe i piesze zachęcające do aktywności na świeżym powietrzu. Rodzice docenią również bliskość szkół podstawowych, przedszkoli oraz żłobków. Ponadto miejscowość oferuje swoim mieszkańcom bardzo bogate zaplecze handlowe i usługowe. W najbliższym sąsiedztwie Lokalizacja inwestycji pozwala na szybki dojazd zarówno do stolicy Wielkopolski jak i pobliskiego Swarzędza. Ponadto, dobrze rozwinięta komunikacja autobusowa (przystanek linii 55 MPK Poznań oraz linii 499 SKA) ułatwi życie niezmotoryzowanym. Nieopodal Osiedla znajdują się tereny zieleni, obiekty sportowe oraz szlaki rowerowe i piesze zachęcające do aktywności na świeżym powietrzu. Rodzice docenią również bliskość szkół podstawowych, przedszkoli oraz żłobka. Położenie Osiedla zapewnia także dostęp do bogatego zaplecza usługowo-handlowego.

Zalasewo jest niewielką wsią pod Swarzędzem, która znajduje się ok. 12 km od centrum Poznania. Dzięki bliskości okolicznych dróg krajowych, mieszkańcy mogą dojechać do stolicy Wielkopolski nawet w 20 minut. Dlatego wiele osób decyduje się zamieszkać w Zalasewie, w którym ceny nieruchomości są zazwyczaj znacznie niższe. Jest to bardzo zurbanizowany teren. Dominuje zabudowa nisko kondygnacyjna, w większości domki jednorodzinne. W okolicy znajdują się również liczne tereny zielone. Przez wieś przepływa Rów Zalasewski. Zalasewo jest silnie związane ze Swarzędzem, z którym graniczy. Razem z nim oraz Jasiną tworzy wspólną jednostkę przestrzenną. Działa tu komunikacja miejska - najwięcej linii autobusowych prowadzi do Swarzędza, jedna do Poznania. Obecna jest infrastruktura miejska: szkoły, sklepy, ośrodki sportowe. Zalasewo to ciekawa alternatywa dla zatłoczonych osiedli wielkomiejskich.

Komunikacja

W pobliżu znajdują się drogi krajowe nr 92, A2, S5 i S11. Funkcjonują linie autobusowe do Swarzędza, Poznania, Garbów, Kruszewni, Tulec.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Kwiatowe Etap V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Kwiatowe Etap V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zalasewo Planetarna Szkoła.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kwiatowe Etap V znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie w odległości 200 m, Prywatne Przedszkole LIsek Urwisek w odległości 290 m, Przedszkole Niepubliczne MAŁY SKAUT w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Kwiatowe Etap V jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Euromed" w odległości 390 m, Centrum Medyczne Diagnosis w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Kwiatowe Etap V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kwiatowe Etap V w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.08.2020

Data aktualizacji: 10.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie