Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Zalasewo, powiat poznański

27 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Radosna IV
  gotowe
  Radosna IV to nowoczesne osiedle o modernistycznej bryle w podpoznańskiej miejscowości Zalasewo. Radosna IV to osiedle, które składać się będzie z 4 trzypiętrowych budynków. Aktualnie powstają już cztery budynki, w których znajdą Państwo kolejno 52, 56, 56 oraz 72 funkcjonalne mieszkania z urokliwymi ogródkami na parterze oraz ciekawie wykończonymi balkonami na wyższych kondygnacjach. Budynki będą posiadać windy, a także komórki lokatorskie do każdego z mieszkań. Dodatkowym atutem osiedla są miejsca parkingowe na osiedlu.

  Radosna IV

  od 6 900 zł/m2
  ul. Radosna , Zalasewo, poznański(1.7 km od Poznania)
  Agrobex Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Radosna
  Oferta archiwalna
  Radosna IV to nowoczesne osiedle o modernistycznej bryle w podpoznańskiej miejscowości Zalasewo.Radosna IV to osiedle, które składać się będzie z 4 trzypiętrowych budynków. W pierwszym etapie powstaną 52 funkcjonalne mieszkania z urokliwymi ogródkami na parterze oraz ciekawie wykończonymi balkonami na wyższych kondygnacjach. Budynek będzie posiadać windy, a także komórki lokatorskie do każdego z mieszkań. Dodatkowym atutem osiedla są miejsca parkingowe na osiedlu.

  Radosna

  od 5 460 zł/m2
  ul. Radosna , Zalasewo, poznański(1.7 km od Poznania)
  Agrobex Sp. z o.o.
 • Leśne Tarasy
  Oferta archiwalna
  Zamieszkać na przedmieściach Poznania to marzenie wielu osób szukających własnego mieszkania. Za takim rozwiązaniem przemawia dobrze rozwinięta infrastruktura peryferii, bliskość terenów zielonych oraz brak uciążliwego hałasu. Nasz projekt Leśne Tarasy skierowany jest do wszystkich, dla których pojęcie „wymarzony dom” tożsame jest właśnie z dogodną lokalizacją, ale także komfortem i bezpieczeństwem. Chcemy stworzyć miejsce, które będzie synonimem rodzinnego ciepła na lata.Leśne Tarasy to nowoczesny projekt trzykondygnacyjnego budynku wielorodzinnego, który powstanie przy ulicy Jana Heweliusza w podpoznańskim Zalasewie. Projekt wyróżnia ciekawa i nowoczesna architektura z atrakcyjną fasadą, tarasami oraz dużymi oknami, zapewniającymi sporo naturalnego światła w ciągu dnia.Budowę inwestycji podzieliliśmy na 2 etapy. W pierwszym z nich powstanie 14 mieszkań oraz 5 lokali usługowych. Klientom proponujemy mieszkania o powierzchni od 29 do 95 mkw. Tym samym do wyboru będzie kawalerka oraz lokale 2-, 3- i 4 – pokojowe. Wybrane lokale będą posiadały dodatkową powierzchnię w postaci użytkowej antresoli lub przestronnego strychu. Właściciele mieszkań na parterze będą mieli do dyspozycji ogródek, a pozostałe lokale – balkony, tarasy lub loggie. Do dyspozycji będą również windy oraz dwa miejsca postojowe przypadające na jeden lokal. Zadbamy także o komunikację, powstaną drogi i chodniki, oświetlenie oraz elementy małej architektury. Wszystkie mieszkania będą wykończone w standardzie deweloperskim, a zakończenie prac budowlanych pierwszego etapu planujemy na II kwartał 2022 roku.

  Leśne Tarasy

  od 5 950 zł/m2
  ul. Jana Heweliusza , Zalasewo, poznański(0.8 km od Poznania)
  FLUDRA Development
 • Radosna II
  Oferta archiwalna
  Swarzędz i jego okolice - Nowa Wieś i Zalasewo - to miejscowości, w których od wielu lat realizujemy inwestycje mieszkaniowe i handlowo - usługowe. W chwili obecnej oferujemy zakup mieszkań gotowych do odbioru.Na ulicy Radosnej mamy do dyspozycji nowoczesny budynek z atrakcyjną architekturą. Posiada on trzy piętra, na których znajduje się w sumie 39 mieszkań.Wszystkie są gotowe do odbioru.Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie- wielbiciele dużych przestrzeni, jak i Ci, którzy wolą małe powierzchnie. Osoby, które potrzebują więcej miejsca do gromadzenia swoich rzeczy, będą usatysfakcjonowane, ponieważ do mieszkań przynależą komórki lokatorskie.Termin realizacji:15, D1, D2 – gotowe.D3, D4 – 31.12.2016

  Radosna II

  ul. Radosna , Zalasewo, poznański(1.7 km od Poznania)
  Agrobex Sp. z o.o.
 • Osiedle Kwiatowe Etap V
  Oferta archiwalna
  Nowe Kwiatowe to IV i V etap naszej flagowej inwestycji – Osiedla Kwiatowego w Zalasewie. W ramach projektu, wybudujemy łącznie 90 domów i lokali w zabudowie szeregowej z ogrodami. Naszym przyszłym mieszkańcom oferujemy nowoczesne domy jedno oraz dwulokalowe o metrażach 50, 99 oraz 115 m2.Do każdego z domów należeć będą 2 miejsca postojowe oraz ogródek. Budynki dwulokalowe wyposażone będą również w przestronne balkony.Domy mają funkcjonalny układ pomieszczeń umożliwiający wygodną aranżację wnętrza dopasowaną do stylu życia rodziny. Do pewnego etapu realizacji oferujemy możliwość wprowadzania indywidualnych zmian. Naszym klientom dajemy też możność skorzystania z oferty pakietów dodatkowych – jak instalacja kominka czy ogrzewania podłogowego.Mając na uwadze komfort naszych mieszkańców, przykładamy szczególną wagę do otoczenia w jakim będą mieszkać – zapewniamy drogi wewnętrzne, oświetlenie oraz wybudujemy plac zabaw na Osiedlu.

  Osiedle Kwiatowe Etap V

  od 6 141 zł/m2
  ul. Planetarna , Zalasewo, poznański(1.3 km od Poznania)
  PLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O.
 • Os. Nowoczesna Villa Zalasewo
  Oferta archiwalna
  Osiedle Nowoczesna Villa w Zalasewie to kompleks 36 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.Inwestycja składa się z dwóch etapów: pierwszy obejmuje 20 lokali, drugi 16.Budynki występują w dwóch wariantach metrażowych 80 mkw i 106 mkw,Zbudowane zostaną w tradycyjnej technologii oraz wyposażone we wszystkie media miejskie.Mieszkania o metrażu 106mkw mogą być w dwóch wariantach: pierwszy z nich zakłada na parterze lokalu przestronny salon z kominkiem i aneksem kuchennym oraz wc. Na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie oraz przestronną łazienkę.Drugi wariant przewiduje zmianę na parterze w postaci wyodrębnienia dodatkowej sypialni. Wtedy układ zakłada na parterze salon z aneksem kuchennym, sypialnię oraz wc. Piętro pozostaje bez zmian – zaprojektowano trzy sypialnie oraz przestronną łazienkę.Każdy lokal posiada bardzo duże, nowoczesne okna, które nadają wnętrzu poczucie jasności oraz przytulności.Do każdego domu przynależy duży ogród oraz dwa miejsca parkingowe.Infrastruktura w pobliżu inwestycji jest bardzo dobrze rozwinięta, co zapewnia komfort codziennego życia.

  Os. Nowoczesna Villa Zalasewo

  ul. Transportowa , Zalasewo, poznański(0.5 km od Poznania)
  Invest Complex
 • Radosna III
  Oferta archiwalna
  Sześć trzypiętrowych budynków o nowoczesnej linii i modernistycznej bryle oferuje wygodne mieszkania.Wśród nich znajdą coś dla siebie miłośnicy własnego kawałka zieleni – lokale na parterze posiadają kameralne, urokliwe ogródki, a mieszkania na wyższych piętrach – ciekawie wykończone balkony. Dzięki swojemu nietuzinkowemu wyglądowi, nowe budynki nadają całemu osiedlu unikalny charakter. Dodatkowym atutem osiedla są bezpłatne miejsca parkingowe dostępne dla wszystkich posiadaczy samochodów.

  Radosna III

  od 4 950 zł/m2
  ul. Radosna , Zalasewo, poznański(1.7 km od Poznania)
  Agrobex Sp. z o.o.
 • Swarzędz Południe
  Oferta archiwalna
  Swarzędz i jego okolice – Nowa Wieś i Zalasewo – to miejscowości, w których od wielu lat realizujemy inwestycje mieszkaniowe i handlowo – usługowe. W chwili obecnej oferujemy zakup mieszkań w V etapie inwestycji, gdzie mamy do zaoferowania kolejnych 128 różnorodnych lokali. Budynki są niewysokie – cztero i pięcio kondygnacyjne. Części pięciokondygnacyjne wyposażone są w windy.Doświadczenie i kontakt z klientami umożliwiły realizację przyjaznego osiedla dla swoich mieszkańców. Jego położenie łączy w sobie zalety spokojnego otoczenia w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody oraz łatwej i szybkiej komunikacji z Poznaniem. Osoby ceniące kontakt z przyrodą, zapraszamy do zakupu lokali zlokalizowanych na parterach z ogródkami. Osiedle jest w pełni zagospodarowane z licznymi miejscami parkingowymi, oświetleniem, nowym placem zabaw i zielenią.Myśląc o udogodnieniach dla mieszkańców, na parterze budynku A2 z II etapu budowy osiedla, znajdują się punkty z przeznaczeniem na działalność handlową i usługową. Dużą zaletą lokalizacji inwestycji Swarzędz-Południe jest bez wątpienia sąsiedztwo wielu udogodnień, w tym między innymi:Zaplecza szkolno – oświatowego:- szkoły podstawowe i średnie na terenie Swarzędza, Zalasewa,- Gimnazjum w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla,- przedszkola publiczne i prywatne,- kluby malucha,- plac zabaw na terenie osiedla.Przychodni i gabinetów lekarskichZaplecza handlowo – usługowego:- Punkty handlowo-usługowe na terenie osiedla m.in. Chata Polska- Centrum Handlowe „Agrobex” przy ulicy Granicznej 63- Łatwy dojazd do dużych centrów handlowych między innymi CH Malta, M1, ETC, IKEA.Zaplecza sportowego i rekreacyjnego:- Pływalnia „Wodny Raj” w Swarzędzu,- W Poznaniu: Malta Ski, Termy Maltańskie,- Kluby fitness, boiska sportowe, tereny spacerowe i rowerowe.

  Swarzędz Południe

  ul. Mokra , Swarzędz(1 km od Poznania)
  Agrobex Sp. z o.o.
 • Osiedle Harmonia
  Oferta archiwalna
  Osiedle Harmonia znajduje się przy ul. Planetarnej, na której zlokalizowane są żłobek, przedszkole oraz bardzo dobrze wyposażone szkoły podstawowe. Jest to zatem idealne miejsce dla młodych rodzin z dziećmi. Osiedle Harmonia jest idealnym miejscem dla osób potrzebujących zarówno spokoju, jak i warunków do aktywnego, a tym samym harmonijnego życia.

  Osiedle Harmonia

  od 4 163 zł/m2
  ul. Planetarna , Zalasewo, poznański(1.3 km od Poznania)
  Chronos Development Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Zalasewa:

Nowe mieszkania - Zalasewo pod Poznaniem

 

Zalasewo to wieś położona pod Poznaniem, w gminie Swarzędz. Obszar ten ostatnimi czasy cieszy się dużym zainteresowaniem deweloperów, co związane jest z postępującą suburbanizacją Poznania. Do zakupu nowych mieszkań w Zalasewie skłonić może przede wszystkim dogodne położenie w pobliżu metropolii – pracujący w mieście bardzo często decydują się zamieszkać w okolicach. Ceny nieruchomości są niższe niż w metropolii, a dodatkowo w miejscowości podmiejskiej można odetchnąć od pośpiechu i zgiełku. Biorąc pod uwagę dobrą komunikację z miastem oraz kompletną infrastrukturę usługowo-handlową, można z pewnością rozważyć zakup takiego lokalu.

 

Zalety zamieszkania pod miastem

Mieszkanie pod miastem to doskonała inwestycja dla osób poszukujących nowoczesnych lokali o dużym metrażu, pochodzących z rynku pierwotnego. Cena nowego, małego mieszkania w mieście może być znacznie wyższa niż koszt dużego mieszkania poza granicami metropolii. Zamieszkanie na przedmieściach powinny rozważyć przede wszystkim osoby ceniące sobie przestrzeń, bliskość natury i spokój. Nowe mieszkanie w Zalasewie będzie dobrym wyborem także dla rodzin z małymi dziećmi - tereny pod miastem wyróżniają się mniejszą gęstością zabudowy, a mieszkańcy generują mniejszy ruch. Sprawia to, że jest tutaj znacznie bezpieczniej dla najmłodszych. Duże zasoby terenów zielonych dodatkowo czynią przedmieścia bardziej przyjaznymi dzieciom i pozwalają na wygenerowanie dla nich zdrowej, angażującej przestrzeni. Ponadto, zaletą mieszkania poza granicami miasta jest również dobry kontakt z sąsiadami - jest ich mniej, co sprzyja budowaniu więzi społecznych.

 

Ceny nieruchomości pod miastem

Tym, co przemawia na korzyść zamieszkania w miejscowości podmiejskiej, jest koszt wymarzonego lokum. Ceny nowych mieszkań w Zalasewie oscylują wokół 5000 zł za mkw., podczas gdy za mkw. lokalu na poznańskim Starym Mieście trzeba będzie zapłacić ok. 7000 zł. W takiej sytuacji, pracując w Poznaniu, warto rozważyć zamieszkanie poza jego granicami. Za takim rozwiązaniem przemawiają również działania zmierzające do dodatkowego usprawnienia komunikacji pomiędzy miastem a otaczającymi je wsiami. Zakup mieszkania w Zalasewie z jednej strony oznacza wypoczynek w ciszy i spokoju, a z drugiej dostęp do wszystkich udogodnień związanych z bliskością dużej metropolii.

 

Czy warto wybrać Zalasewo?

Zalasewo kusi przede wszystkim dogodną lokalizacją i wysokiej jakości infrastrukturą usługową. Dlatego nowych domów w zabudowie szeregowej oraz mieszkań systematycznie tu przybywa i wszystkie szybko znajdują nabywców. Nowoczesna szkoła podstawowa i gimnazjum kilka minut drogi od domu, dobre drogi i ścieżki rowerowe, bliskie sąsiedztwo Swarzędza i Poznania – to główne atuty nowo powstających domów i mieszkań w Zalasewie. Zwłaszcza, że ich cena jest konkurencyjna w porównaniu z lokalami w Poznaniu. Dlatego oferta deweloperów na tym terenie stale rośnie – do wyboru są osiedla szeregowców, bliźniaków czy większe osiedla wielorodzinne.

Informacje o Zalasewie

W Zalasewie dostępnych jest 27 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Zalasewie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 48 do 62 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (3 mieszkania).
 • 3-pokojowe (24 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Zalasewie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Zalasewie kosztuje 349 305 zł.

Oferty w Zalasewie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: